Septemberfest: První obsloužený (20.9. - 26.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 19/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj cyklopaja,
    můžeš blíže popsat tvůj problém? Jinak ti nemůžeme pomoci.

    zdravím,
    o vypadávátka žádejte prosím pouze v příslušném vlákně. Zasílání a výměna dárků
     
    Naposledy upraveno: 26/9/17
    eli2006 tohle ocenil(a).
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jů! Moderátorka má dva příspěvky pod sebou!xDxDxD
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Navrhuji naplácat jí a vyprášit kožíšek.
    :D
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    milí všímaví hráči,
    :oops: velice se stydím, ale vzhledem k moderovanému příspěvku, který byl mezi příspěvky ode mne, nastala tato situace. Děkuji za upozornění, vše je již napraveno.
     
  5. -Dudlinka-

    -Dudlinka- Zelenáč fóra

    Tak jsem domlela a chybí mě 6 čepic, se z těch vypadávátek picnu. No co akci nedodělám, všem kdo jste stihly, velká gratulace.
     
    evainfo, Helena1313 a eli2006 tohle ocenili.
  6. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    Tak to bola tesnotka..práve mám hotovo..velká vdaka za darčeky..bez Vás by to nešlo..
     
  7. sisinka

    sisinka Pilný autor

    mě se do akce absolutně nechtělo, samé služby, jeden den volna atd. Tak nějak se to napěstovalo a napadalo samo, tak jsem včera začala dodávat, opět bez elánu, ale pak mě to tak chytlo, že jsem si namlela ještě cca 40 rondonů navíc a právě jsem dohrála poslední hru. Fakt mě to bavilo, i když z počátku se mi do akce nechtělo. Dostala jsem hodně tajemných chlívků a ani mi nebude nijak zvlášť vadit, když z nich nebude nic extra- šlo mi o tu hru.
     
  8. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Makám jako trubka, plno lidí mi podalo pomocnou ruku a zaslali chybějící čepice a nějak stojím na místě. Nechápu, Právě jsem hned po sobě dodala bez chyb a rychle 27x a nepošoupla se téměř ani o píď. Tudíž akci nedokončím, celou dobu stojím před předposledním dárkem a ke stonku už nedojdu ani omylem. Při sběru stromů a výběhů mi nevyskočilo ani jedno vypadávátko :-/ Takže pecka a gratulka těm, kteří stihli dojet do cíle, když ještě hra jela bezchybně :)
     
  9. -Dudlinka-

    -Dudlinka- Zelenáč fóra

    Farmáři a farmářky, všem moc děkuji za čepice. Mám stonek :inlove: ani jsem nedoufala, že to už dodělám. Dííííky
     
  10. arab146

    arab146 Rádoby autor

    Moc děkuji za pomoc s vypadávátky umleto dodáno a stonek kompletní......děkuji :)
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Dudlinko, ale příště napiš dřív, jeden si tě nestačí zařadit...
    Já už jsem taky dozněla (před 10 minutami), ale je to marný: Neumím počítat, neumím počítat....
     
  12. 8Lucca8

    8Lucca8 Pisálek fóra

    Takže nedokončím, stojim kousíček před předposledním dárkem... jakože docela bída :wuerg: jinak gratulace těm, co dokončili
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky nedodělám, neb s tou šedesátkou přítelovou, pečení, chystaní ,příprava, oslava, úklid a wifina na hospodě zrušená o týden dřív :cry:pajdátek dostatek ,jen to akční kvítí jsem nestihla :cry:
     
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Po získání řádku do stonku jsem ještě sela, abych zužitkovala padátka. Nakonec jsem odehrála navíc ještě 59 her, z nich mě nejvíc potěšil zisk téměř 550 000 TBZ.
    Toto zůstalo už nevyužité [​IMG].
    Na plochu jsem teď vyndala celkem získaných 14 TCH a 10 TS, hotové budou večer. Zázraky z nich nečekám, tudíž nemohu být zklamaná, když si přečtu, co z nich může být. Vše už totiž mám. Jen na 2 Bogorie jsem zvědavá, co kdyby ta bříza přeci jen vyrostla.
    Překvapilo mě, když jsem v diskuzi četla, že někdo odtajnil i chlévy a stromy na Baha. Ty se snad v této akci získat nedaly. Nebo ano a měla jsem smůlu?
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    8Lucca8 a ostatni, kterym se nepovedlo dokoncit: zacnete cist rady na foru, priste to bude lepsi! ;)
    7 min. pred koncem jsem dohodila xy pokus navic z poslednich uzratych akcnich, ale padatka jsem proste nemela sanci semlet 8)
    [​IMG]
    Co se zaverecneho hodnoceni akce tyce:
    + oprava odmen z radku
    + padatka v uvolnenem rezimu (JC jsem nevytahla, remesl. vyrobky prakticky nepouzila, jela jsem jen s legendou)
    + RT se v prubehu akce vytahl s +100/+200% bonusy na kolech stesti
    - zastarale TS a TCH v odmenach
    - pouze dodavky akcni + padatek
    Suma sumarum davam (jako ve skole): 2
     
    Naposledy upraveno: 26/9/17
  16. arab146

    arab146 Rádoby autor

    pro matlafous123 to u mě spokojenost máááám stonek - akci jsem začala až když přidali bedýnku tak jsem ani nedoufala že to dám - nakonec ve 13.30 hotovo a na plochu není co vytahovat JC nemám
    děkuji ještě jednou děkuji za zástěry
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak z poslední TS, tedy vlastně TCH, se vyklubal jelen. Mám už 3, tak tenhle je 4. do sbírky. No třeba se bude někomu hodit při OaD, že jo? :)

    Májo, myslím, že máš pravdu, spíš to asi někomu zbylo z předchozích akcí.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    čaute farmári;),
    kvietky mi pri poslednom zbere málinko nevyšli, od rána nebolo kedy počítať ani pridať SH a čakať na tie dve hlávky nevädze [​IMG], škoda, že sa nedajú dokúpiť po kuse, možno som prišla aj o nejakú ružovku:sleepy:xD

    ale riadok mám, dala som aj kopu hier naviac

    toľko tajomných mi bolo pridelených
    [​IMG]
    a tu je výsledok, som spokojná
    [​IMG]
    ružoví somári a červené pštrosy potešili viac, zbytok tiež nie je na zahodenie a radosť budú mať aj moje 2 šikovné kurátka pri OaD;)
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 133 davek, bylo to narocny, ani jsem nedaval na noc a pres den, nestihacka pak vyuzit... uvidime co bude z TS, na to ted jeste nemam silu, zase chvili necham pracovat kytky :)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  20. _Matýsek_1

    _Matýsek_1 Zelenáč fóra

    Tak já jsem dnes ráno zdárně dokončil ale bylo těsno 0 čepic po zisku stonku zbylo tak děkuji těm co ještě včera a dnes ráno čepice poslaly be vás by byl stonek ztracen
     
    MatysekKamilek a krakoramaja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.