Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Přiznám se otevřeně že sekerky mi lítaly teda mnohem lépe.
    Tady se prostě do toho nejlepšího nemůžu trefit.
    Z 9 pokusů byl pouze jeden za 50 bodů.
    Zbytek za 40 bodů.
    Taky té akční kytky to chce docela dost - přeci jen 500 kousků na jednu lahvičku, je docela dost.
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak nevím, prý jsem satan, když mi porotci přidělili bodově 6 6 6...
    chjoooo
    no dalších 17 pokusů (celkem 33) a hvězdiček se choulí již 1455, takže před půlnocí bude stonek ;)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jak jsem psala výše, tak na stonek si ještě dlouho počkám ... lámu si však od začátku akce hlavu, co tvůrci mysleli tou medovou láčkou, pokud mě paměť neklame, tak v biologii nás učili, že láčka je jednak trávicí trubice jen s jedním společným otvorem pro přijímání potravy i vyvrhování zbytků (např. u žahavců - třeba medúz), dále to je lapací ústrojí u masožravých rostlin a pak ještě se tak nazývá něco v souvislosti s rozmnožováním rostlin ... ale jakou to má souvislost se zpěvem Ingrid, medem a septemberfestem obecně?
     
  4. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Zatím to rozjíždím, stále pěstuji akční a lahvičky jen pomaličku padají, nechce se jim. Už jsem si sestavila dvakrát písničku a trefa naplno a z toho mám radost a tak si tleskám a juchám, jak malá a to už jsem babička. Prostě to mě baví a bude u nás během akce veselo a snad i v obchodě výjde výměna a koupím aspoň něco na co budou mince.
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Po 2. dnu akce to vypadá zase o něco veseleji ;). Nektar zatím ještě nevyrábím, ale medové láčky je 11 239 ks (+ zaseto na 2 plochách) a lahviček 590 ks. Na noc jsem dal zimní jasmín a na baha akční. Lahvičky zatím padají taky parádně, takže ještě zítra si dám pěstovací den a v sobotu začnu vyrábět nektar, abych mohl skládat a hlavně se dozvěděl, jak jsem na tom a co je potřeba ještě dodělat :).

    [​IMG]
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    ahoj, sme na tom skoro rovnako, dala som to sem kvôli našim bratským názvom:music:, šák my si aj tak rozumieme;).
     
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni. tak se opakuje normální stav, pěstuji a vypadávátka pěkně zaostávají za rostlinami. No asi chtějí naší měnu. Ze sklizených 1 500 akčních mi padlo 70 lahviček. Budu pěstovat jako divá a potom hodím oblíbené karafiáty a uvidím, jak se pochlapí. vzhůru do zpěvu. Jára
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké ráno :) dnes má Ingridka nachlazené hlasivky, protože včera se mi docela dařilo, ale teď ráno katastrofa i 32 bodů a víckrát za 40 ... asi proto, že musím do práce :D, ještě v noci sem sklidila a se nějak podařilo ...

    [​IMG] xD xD ... z odměn asi vyzobu jen něco, receptík už mám, Pinkie koláč získávám, ale rozhodně chci ještě jelínky z tajemna. Všem držím palečky a ty nejlepší skladby ;)
     
  9. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    jedna ranní statistika, ale musím říct, že procento úspěšnosti trefit 50mincí je hodně, hodně odlišné, než tomu bylo u vrhu sekyrou, tam byla úspěšnost tak 99%, tady to vidím tak na 70%

    Medová láčka: Mám 16718.
    lahvička: Mám 1173.
    elixír: Mám 30.
    18x50
    9x40
    4x32
     
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Krásné páteční ráno.
    Na brzké ranní sklizni se podepsalo sklízení akční plodiny bez migrace J.C. Lahviček bylo podstatně méně, ale s tím co padlo a z nějakými zbylými z předchozích sklizní jsem opět "umlela" nektar a opět nechala zazpívat Ingrid.

    Od začátku akce si vyzpívala řádek s dekorkama a nálepku do alba. Dneska bych měla sklízet ještě 4x, takže plodiny bych tím měla napěstovány na 21 nektarů. A pak k tomu sesbírat během dneška, nejpozději zítra lahvičky. A to vše by mělo stačit i se zbylými body na SK, SH a nakonec i ta všechna tajemna. Tedy za předpokladu, že nebudu levá a že za každou písničku získám alespoň 40 bodů. Pak už pro mě akce skončí [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Musím se přiznat, že jsem neměla odvahu si pustit zvuk.....a pěstuju jen na dvou plochách tak to podle toho taky vypadá, asi to budu muset přes víkend trochu překopat......
     
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jedu bez zvuku, je mi šoufl i bez něho a asi by mě dorazil, psi by se přidali, nééé to nééé ticho léčí. Lahve docházejí, na jedno točku udělám 3-4 pokusy ale zatím za plný počet bodů kromě jednoho za 40. Nechápu proč jedno mletí 500ks ale je to jedno, prostě aby bylo dělat. Husa ta minulá byla lepší, Libuše se mi moc nelíbí a většinou u mě nejlíp kvákají žabky v kombinaci s ovcí a hvězdičkou. Čekám kdy mi Libuška odletí jak chuděra máchá křídly, ale to si počká, já tak rychlá nejsem. Jinak ze sklizně na mýtině ani jedna flaška, došel rum je to bída. Neklesám na mysli, nebudu kupovat v obchodě vše, jdu jenom po něčem. Martina
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zvuk jsem pustil a - zase rychle vypnul. To asi hovoří za vše...
    Jinak zatím mám po sklizni vždy 5 zpívání, nicméně lahvičky brzo dojdou... a pak?
     
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky závisláci, ;)hlásím, že řádek v nebíčku aktivní , stromy z baha i farmy společně s chlévy zakoupeny. Už zbývá jen pár maličkostí a bude hotovo, brzdí mě nedostatek akční rostlinky:DVečer bude vše splněnoo_O
     
  15. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Velký bod pro RT - za krásnou grafiku, úžasná.
     
  16. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Já krákora naivní jsem nechala večer Ingrid párkrát zazpívat. To jsem neměla dělat, protože pak jsem šla spát a netušila, že mě navštíví i ve snu. Kroutila se, mávala křídly, třepetala jazykem a blížila se ke mně. Vypadalo to, jako by mi snad chtěla dát pusu. No fuj, hrůzou jsem se vzbudila. Dnes jsem ještě neměla odvahu k ní zavítat, byť mám připravených 15 nektarů.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Z akční mi tentokrát padají lahvičky dost bídně, na noc budu muset dát karafiáty, nedá se nic dělat o_O.
    Jinak i u mne je zatím nejčastěji za plný počet bodů žabí kapela, zpěvačky se střídají tak nějak spravedlivě a nejlepší písnička se zatím převážně skrývala pod růžičkou.
    Pro příště doufejme, že se snad Ingrid vrátí ke sportovním aktivitám, zpěv není zrovna její parketa :p
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Z akčního (no spíše tak všeobecně) to fakt padá dost divně.
    Z jedné plochy 5 kusů, z druhé 11 kusů, z třetí 3 kusy. Na baha z jedné plochy 9 kusů a z druhé 4 kusy.
    Všechny plochy mám cca stejně rozvržené (stromy, chlívky, políčka vše zhruba stejné počty)

    Akčního bych už měl mít dost - nechci všechno z obchodu - tak asi počkám do večera na lahvičky a pak to semelu.
    O víkendu moc času mít nebudu, tak bych to chtěl dorazit ještě dnes.
     
  19. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Já bych to upřesnila - nepadá to z ničeho veganského a vegetariánského.

    Prvotní náskok lahví z chlívků se hnedle rozplynul a jsem tam, kde slunce nesvítí.
    Baha melouny, farma brokolice, ječmen a narcis, k tomu okolo nějaké 20 hodinové stromy a xxl stromy a to všecko všecičko dohromady dalo na 3, slovy tři lahvičky. V tom je 5 kusů z kouzelných stromů a 2 dárky od sousedů a přátel.

    No uvidíme, buď začnu počítat políčka a nasadím chlívky pro vypadávátka, nebo se na to vyprdnu a řádku udělám pá pá
     
  20. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Ahojte, už podruhé na druhý pokus jsem trefil 50 hvězdiček. Zatím je tato akce super.;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.