Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    lahváč 221+2318 akčního zatím nemám volnej mlejn tak nechám krákorání na zaftra dobrou a ahoj
     
  2. roger.zmizik

    roger.zmizik Zelenáč fóra

    Ahoj. :)
    Po tutoriálu jsem byl nalákán na náměstí za vikingskou husou Ingrid a s radostí jsem zjistil, že ač jsem nový, hned jsem si mohl zkusit první pokus gratis. :music:
    Pět pokusů zazpívat "dokonalý tón" je příjemné množství a vskutku mě potěšilo, že nakonec jsem byl odměněn 40 hvězdičkovými mincemi. Nu což, nálepka zakoupena a motivace snažit se získat další odměny tu opravdu je! :D
    Tak ať to zpívá, milí spolufarmáři!
     
  3. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    Tak jsem zkusil 4x a mám 200 bodíků tedy maximum,to se mi moooc líbí
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    evoku27, Casey27 - Děkuji za vysvětlení, to jsem nevěděla, že je zobrazitelný jen určitý počet. Jak je vidět, nevím toho ještě hodně. Díky.
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dneska končím s 278 lahvičkami a 3245 medové láčky. Na první den akce to není špatné, takže snad to bude tak i nadále a bude to hlavně dobře padat. Na noc jsem dal růže + zázvor a zítra zase pokračovat ;).

    [​IMG]
     
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dobré ránko, včera mi napadalo z prvého zberu 198 nápoja, krajšie je fľaštičiek a vyspievala som si 40 bodíkov, teraz ráno mám 288 fľaštičiek. Vyhliadky sú dobré. Nech Vám tie spevy pekne znejú.
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já včera začínala až v 17h, včetně kompletního sklizení celé farmy......rozpěstovala jsem, na noc dala růže, na baha akční, ted jsem sklidila a zjistila, že mám jen 245 lahviček, včetně dárků od sousedů. Tak to je na 2 kompletní sklizně farmy katastrofa:sleepy:.No nevadí, budu pěstovat,mlýt a na co bude ...bude.Pořád lepší, než jen pěstovat do stodoly. A je pravda, že každá akce nemůže být pohodová, hned splnitelná:p
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si včera po sklizni vytočil 200% do stodoly, naštěstí v noci, tak dnes to rozjedu a všechny tři sklizně budou ohromně ziskové. Zásoby ingrediencí mi stačily po zasazení jen na 4 pokusy, ale už mám 250 mincí. Pustil jsem si jednou zvuk - Ingrid je skvělá, ovšem doprovod by potřeboval minimálně vypískat(děda by je vypráskal bičem). Ani jsem se dnes nedíval, kolik mám padátek, ale doufám, že na tu hromadu medíků budou i lahvičky.
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Milá Ingrid mně zatím zazpívala 12x i s tím darovaným nektarem. Z toho jsem měla 8x úspěch za 50 bodů a 4x jen za 40 bodů. Celkové skóre 560 bodů. Těch 40 bodů se dá většinou celkem dobře uhrát podle výsledků předchozích 4 pokusů, těch 50 bodů je hodně o štěstí a náhodě. Jen mě zaráží, že někdy 1,5 chybějící tečky dá jen 40 bodů a jindy 2 chybějící tečky dá těch bodů i 50 a to mnohdy dřív než na poslední pokus. Musím se na to zaměřit, v jakých případech se to děje. Možná je to u skupiny, která se dá vždy vyladit na 100%. [​IMG]
     
  10. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Lyzarka: jojo, taky jsem u vikingske akce tvrdila, ze ti muze chybet jen jedna cela tecka, abys mela 50 - ale nekdo mi daval screen, ze to tak byt nemusi. A bylo to tak, ze chybelo 1,5 v te posledni skupine, kde je prece jen mensi sance, ze trefis plnou.

    Jinak ja zatim pestuju a melu, protoze jsem si zkusila ten jeden darovany nektar a prislo mi, ze to bude nadlouho :-( skoro bych brala, kdyby bylo na vyber, jestli chci animaci celou nebo jestli chci jen vysledek. bych si nechala parkrat zapet a pak jela jen na vysledek :¤) u skladani pojedu stejnou strategii jako u vikingu - kdyz budu mit v predchozich pokusech max. dve tecky, davam v poslednim jiny vyber, jinak vzdy ten nejlepsi...
     
  11. JanaŽ

    JanaŽ Pisálek fóra

    v info jsem včera četla jak se zapne zvuk a dneska to nemůžu najít, poradí mi někdo? zajímalo by mě jak Ingrid zpívá
     
  12. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Jano, je to v liště, v nástrojích.
    Já jsem zatím měla 3 pokusy a mám 140 mincí. Mno, doufám, že se dostanu dobře ke sklizním, abych měla alespoň stonek a SK. Jestli se budou šlechtit kočičky, ať mám něco do foroty.
    Jinak jsem si ráno šla pro své zásoby hnoje uložené a bylo tam prd, velebnosti. A na trhu totéž...
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak že Ingridina písnička ještě nezazněla.
    Myslím že tuto slečnu ani neznám, hledal jsem umístění v TOP 10
    Ale nikde nic!
    Tak uvidíme co semelu za partituru a co mě zabéká...
    Už mám více jak na deset kousků no text chybí!
    Nepomůže někdo?

    Všem přeji zdárnou akci a ne tu jako měl Bruno Ferrary a to jeho zvíře..!
    :D
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zatím zpívám skvěle,ale abych to nezakřikla.Padátka padají. vše závisí na sázení.Jen tak dál.
    FA99...BAHA316
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] .... hezký dník z pěvecké soutěže :D, momentálně nastala dlouhá přestávka a čeká se na džbánky. Taky mě překvapil trh, kde bylo ještě ráno plno levného hnoje a po třech hodinách najednou nic :sleepy:. Při včerejším nuceném ponocování (rodinná návštěva) jsem dlouho točila džbánky na 2x2 s SH a jsem zjevně nikomu nechyběla xD. Taky se snažím najít nějaký systém ve složení písničky a čtu názvy, které bych nejlépe dala k sobě. Když jsem namátkově jen klikala zpěváky, sbor a píseň, sem měla jen 32 mincí a to 4x za sebou. Tak si s tím už hraji, vesměs 40-50 mincí za písničku. Určitě chci nejdříve stonek s nálepkou a potom to ostatní :p .... našlápnuto je, mince se množí [​IMG] a se těším, až je začnu utrácet xD :p ... to ráda. Držím pěstičky, ať to padá a každý získá svoje vybrané odměny.
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám už vyše 300 tých mincí väčšinou 40 ale zrazu 50-ka zacinkala.Jonsdorf však daj spievať tých čo máš v podpise ako nechať trápiť IngridxDxD.
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Pro dnešek končím s husou, nechce mi dát víc než 32b, je to značně neekonomické. Zítra bude mít třeba lepší náladu-nebo já hlavu více myslící?-:p;)

    Ještě ke všemu došel na AA hnůj, před chvilkou jsem ještě koupila 300 a najednou 0:(
     
  18. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Medová láčka: Mám 8609
    lahvička: Mám 953
    elixír: Mám 11+5
    mince:
    7x50
    2x40
    2x32
     
  19. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Já počkám až budu mít víc akčního i lahviček,dala jsem pohopole,zalila a až přijdu z noční,tak to sklidím,dám pidipole,zaliju a půjdu chvíli chrnět,pak se uvidí,jestli budu Smetana nebo Janáček;)
     
  20. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Zatím mám 1000 mincí ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.