Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemusí kvílet, prostě ji vypni.:) Já zatím prvních 50 z darovaného nektaru:p;)
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Ja som radšej zvuk vypol,to bol otras a des akú pieseň som pre ne zložil.Radšej nech otvára zobák ako len vládze.Zo mňa by bol zlý skladateľ.Ale nevadí nič nepočujemxDxD.
     
  3. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Tak po první sklizni 125 lahviček. Jen stromy, karafiáty a mochyně... A po prvním pokusu 40 hvězdiček, tak snad to půjde:p
     
  4. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Zdravím všechny, mám po úspěšném rozpěstování již na většině ploch políčka 1x1 a všude akční, lahviček 451 - pomohla jsem si do začátku kaštanovým řádkem a našlechtěnými karafiáty a také prvních 50 mincí je doma a moc se těším na další. Chci získat vše a tak mám co dělat. Ať se všem daří .
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Vrhající Ingrid mě nebavila a pějící nebaví též, je to zdlouhavé než člověk zjistí výsledek. Přesto pěstuji a komponuji, co taky jiného na farmě dělat. Chci stonek a dál se uvidí. Zvuk stabilně vypnutý a zapínat nebudu, stačí pohled na kroutící se krk a kmitající jazyk. Pohledově se mi vrhající líbila víc. Škoda, že kromě zvuku nejde vypnout i obraz, případně ho aspoň "zmrazit". A to mám animace vypnuté.
     
  6. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Zasedla jsem až nyní k PC a na první zátah docela slušné, teď jen rozpěstovat a můžu jít komponovat

    [​IMG]
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No možná je to tím, že úryvek skladby neslyším vždy celý :D ... mě zlobí zvuk a když to jede, zpívá vždy ve vyšších sférách xD ...
     
  8. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Taky se do akce pustím, teď už sázím pidi, vypadávátek kolem dvou set, zpěv jsem zatím neslyšela, musím ještě namlet, nevím jak to takovým fofrem stíháte, já až zítra, tak prima akci, jen ať to frčí:):):)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ellko, my také nejsme bůhvíjak rychlí. Všichni jsme dostali jednu lahvičku darem. Tož si to také vyzkoušej.
    A nebyl by nějaký ten obrázek do sbírky? pjosím, pjosím...
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nevím, co se děje s hnojem, na trhu AA je za 5,25,že by jej nikdo nechtěl? Škoda,že nejde koupit víc.:cry:
    Druhý pokus u zpěvačky mi nevyšel, asi se urazila, že musí být němá-jenom 32b-:p;)
     
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Na AV též za 5,25 a stále 167 stran. A skutečná perlička jsou zvířata - vydra za 6 tis. a krmivo pro ni za 15,5 tis.
    K akci - padátek zatím 193. K Ingrid zavítám, až bude nějaká zásoba. Stačí mi vidět ji maximálně jednou denně.
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    u nás také 5,25 a také přes 160 stran ... copak to asi znamená?
     
    dana9494, kometak96 a petaM2001 tohle ocenili.
  13. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Zdravím všechny farmáře, tak já farmu nebourám, mám 340 pidipolí to snad bude na stonek stačit a když bude i na SK a nálepku zajásám[​IMG] . Zkušební pokus dal 50 mincí, podle rady jsem dala zvuk, povím Vám, tak jsem se dlouho nezasmála, až slzy tekly !!! No, ale další pokusy dám radši bez zvuku[​IMG] .
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    U nás hnůj taky 5,25, byla to totiž nejvyšší možná cena, za kterou bylo možné na trh v minulých dnech hnůj dát. Ráno u nás bylo cca o 1000 nabídek víc, stál 1 kr., je vidět, že se odprodává od nejlevnějšího, momentálně se prodávají ty "nejvyšší" staré nabídky, až zmizne, trh bude šedivý několik dní, než vzroste cena tak, aby to uspokojilo producenty hnoje... tento průběh to u mě mívá posledních několik akcí, co to sleduju. Myslíte někdo, že by to mohlo značit něco jiného?
    Jinak tedy lahviček mám 178 a už se těším, až něco napěstuju, na noc jde ale delší plodina a zítra v době práce též, tak si počkám někdy do zítřejší ho večera nejméně.
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Medvánek - Když už to s ukazatelem krejcarů pohnojil RT, tak nám třeba chtějí dopřát, abychom pohnojili taky :D

    Edit: Asi je to ňáký rozbitý. Odpoledne bylo přes 4000 nabídek na 167 stranách a teď jich je cca 2300 taky na 167 stranách. Přitom 167 x 6 nabídek na stránce nedá 2300. A všechny jsou za 5,25, i když už jde prodat přes 6 krejcarů.
    Pokud by systém takto uměle držel cenu dole, bylo by to pro tuto akci fajn, mohlo by se vesele hnojit.
    Jsem asi nějaká divná. On je státní svátek a já se tu bavím exkrementy xD
     
    Naposledy upraveno: 28/9/16
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    hnojím, hnojím xD
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    ja myslim, ze hnojiva ma jeste kazdy dostatek
    vsak pockejte za dva dny
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Celá sklizeň na 4 pokusy - z 5 pokusů 250 mincí a SK je doma, to je pro mne nejdůležitější. ZB přijdou na řadu jako druhý a pak asi stonek s dekorkama.
    Tím jak je 5 možností, tak je to trošku zdlouhavější, není to moc akční, ale budiž. Čas si na to najdu, bo mne to baví

    Krakoramaja - systém umí ukázat jen 167 prvních stránek, to ostatní je skryté
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    krakoramaja: Ahoj... jen pro info k těm nabídkám hnoje. Na trhu je opravdu tolik nabídek jak je zobrazeno u tebe např 2300, ale po rozkliknutí se ti zobrazí podrobně pouze 999 (max kapacita) a ostatní jsou "neviditelné" a postupně se zobrazují po odkoupení předchozích ,-) Snad napsáno pochopitelně? Jinak hnoje je dostatek, protože nebyla dlouho pěstovací akce, kde by byl potřeba a stačilo se vytvořit spoustu nabídek na trhu.... proto ještě je ,-)
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dostatek hnojiva je co? Pokud nemáš premium-tam nevím kolik je strop-, tak můžeš mít max 300 a to není ani jedno zasetí pro Martina 1975 1:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.