Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. gugan2004

    gugan2004 Zelenáč fóra

    Spokojenost, 2x ledvinovník a jelen( hurá), zbytek do lišty.
    Všem přeju úspěšné odtajnění.
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ako vás tak čítam tak som dobre urobil že som miesto TS-TCH zobral radšej dekorky.U mňa z akcií išli vždy všetky tajné do lišty.Tak som nepokúšal šťastie.Čo som chcel to som si vybral a tým to zhaslo.
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak TS a TCH... oranž. medvědi a xxl makadamie udělali radost, jinak vše lišta. Při OaD daruju.... Nebo by mohl přijet vláček, na chlévy a stromy... a bylo by vyklizeno :D
     
  4. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak u mně tajemné potěšily: Červené koně, oranžové myši a žáby a taky jelen.
    Za stromy jsem ráda za jakékoliv poněvadž jich mám stále málo, z těch nejnovějších mi stále chybí nolina, dračinec a štědřenec.
     
  5. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Ahoj, mně také chybí tebou jmenované stromy, ale při mém štěstí by mi z TS vypadly jabloně, v lepším případě xxl jabloně. Takže , sice jsem byla naštvaná, že jsem neměla dostatek peněz, abych si je vybrala, ale jak to tak pročítám, už nejsem. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/10/16
    dana9494, petaM2001 a karbar tohle ocenili.
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak odtajněno - a celkem nic moc, bohužel. Tajemničky mám ráda a tyhle byly zadarmo, tak to ani nemrzí.
    Z chlívků: 2x ptakopysk (ti se ke mně snad svolávají nebo co), 1x žluté sovy, 1x oranžové včely (no, alespoň tak). Stromky: nejlepší dřín (ale i tak už je 5.) zbytek samé XXl (cukrový javor, olivovník, mandlovník a další, co už si napamatuji). Takže tentokrát sice žádné nadšení, ale jak říkám - zadarmiko... ;)
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, já to mám takový slabší průměr - co potěšilo byly oranžové sovičky, dva XXL javory, ledvinovník a cesmína XXL. Zbytek na prd :eek:
     
  8. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem odtajnila stáje a mám jelena :D:D:D:D koukala jsem jak blázen, oranžové orli ale ještě nemám,snad příště;). A v sazeničkách samé xxl stromky ale už je mám . I tak spokojenost:D:D
     
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.