Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem si dneska znovu musela říct, že jsem větší husa než Ingrid... dopoledne jsem dopěstovala akční, dokoupila lahvičky, abych si mohla pořídit ještě tajemné sazeničky. Ehm... potom byl v práci frmol, šli jsme na oběd, tak si říkám - po obědě to pomelu, poskládám písničky a vyberu odměny. Prdlačky jsem udělala, propadlo mi 234 mincí a 2 nevyužité lektvary, protože od půl jedné do dvou se u nás netrhly dveře a když zrovna nikdo nestál za pultem, drnčel telefon. Dobře mi tak, nemám nechávat nic na poslední chvíli; navíc v práci se má především pracovat, že... :p
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nakonec jsem stihl i ten zatrachtilý stonek, protože to ráno padalo jak laviny v Tatrách a já si mohl už dát během dopoledne oddech. Takže krom stonku mám i SK, ZB, kupón, pártylístky a výše v diskuzi již odtajněné a rovnou prokleté TCH -.-xD.
     
  3. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak i já jdu hodnotit. Vrhání sekerek bylo o dost jednodušší. Tady nastavili obtížnost o dost výš. Nebýt toho, že jsem dnes mohl celé dopoledne dohánět chybějící padátka, nestihl bych vše dokončit. Vyzobání úplně všeho bylo o fous (jsem LVL 98 a stěhoval jsem poctivě 8 JC).
    Akce zajímavá a povedená, odměny přiměřené. V zadání by podle mne mělo být těžká. Domnívám se, že hromada velice aktivních farmerámáků nakonec byla zklamána ne ziskem všeho vysněného. Proto a přesto hodnotím akci kladně, dávám 80% ++ .
     
  4. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Jsem neskutečně naštvaná, akce se mi líbila. Nevadí, , že opět nemám úplný stonek už si začínám zvykat. Spíš mě štve to nastavení časů. Chodím z práce až po 16 hodině a v práci samozřejmě nehraju, ale pracuju. A tak se ptám, zná někdo rozumný důvod, proč skoro všechny akce začínají i končí ve 14 hodin? To kolikrát není doma ani školou povinná mládež :cry:. Jak to děláte vy ostatní farmáři s pevnou pracovní dobou pondělí až pátek?
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Mkuře, nevím, jestli ti to přijde rozumný důvod, ale domnívám se, že akce jsou odstartovány centrálně, v jednotný čas po celém herním světě, tudíž u nás je 14 hod. vlivem našeho časového pásma. Zajímalo by mě, jestli to v některé zemi vychází tak, že je většina hráčů spokojená. Jinak já to dělám jednoduše - akci dohrávám v předchozí den večer, případně pokud stíhám, tak poslední sklizeň a kroky v pracovní den brzy ráno - asi jako většina z nás...

    Akce se mi líbila a čekám na výsledky tajemna. Nakonec byl přebytek padátek a kdybych mohla napěstovat jednu otočku akčního navíc, mohla jsem ten obchod vyrabovat víc :). Ale bohužel, v práci se pracuje, tak zase příště . :)
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Opět za pět, měla jsem si raději vzít dekorky, všechno tajemno, včetně stromů šlo do lišty:cry::oops: Nechala jsem si na ploše jenom ledvinovník Z baobabů můžu vysadit alej:p;)
     
  7. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    želvy jezevec medvěd orange a kůn orange

    baobab xxl grepafruit tamarind xl 2x liči xxl tamarind xxl tot tajemno vše jde do lišty:p
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No asi nejvetsi objev je, ze se jeden strom jmenuje jinak... jinak XXL na plochu a zbytek lista, bohuzel neni misto a na par dni to zase bourat se mi nechce...

    planikaXL+XXL, jalovec, jerab ptaciXL 3* (v liste jiz 22 kusu + 7XL + 6XXL !!!!)
    orlik oranzovy, rybnik cerveny, jelen, labut
    baobabXL, clausena, budhaXXL, tamarindXL, tamarindXXL, grapefruit
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jelena bych brala, ale mám dva pásovce, žluté sovy a oranžové medvědy, stromy tragické, nic zajímavého - že já nevzala radši dekorku navíc :cry:
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak takový propadák z tajemno tu zase dlouho nebyl, opět dneska zavítal na moji farmu. Snad se jen zaskočil a hned poběží dál :D. Bohužel jelena jsem čekal marně, takže si ho stále nemohu odškrtnout ze seznamu, snad příště ;). Vše do lišty...


    ptakopysk, oranžová psí bouda, oranžový pštrosí výběh, oranžová lanýžová farma

    žluté lapacho, katalpa xxl, lokvát xxl, sakura xxl, sakura xl, jeřáb xl

    mangostan, ledvinovník západní, grapefruitový strom, 2x tamarindový strom xxl, buddhova ruka xl

     
  11. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ještě jednou ahoj, když pročítám, jaké byly tajemné stromy katastrofa, přestávám si zoufat, že jsem na ně nedosáhla. Stopro bych měla také kliku na nezajímavé rostlinstvo. Stáje jsem vyndala na noc. Odtajním ráno a uvidím, jestli začnu den s úsměvem, nebo budu vrčet.
    Zdravím a přeji dobrou noc...(pracujícím v noci snesitelnou práci). LF
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tak jsem dnes finišoval při obědě, dříve prostě nebyl čas. Takže jsem si splnil vše, co jsem chtěl(stonek, nálepka, SK,ZB,TCH,TS oboje), ale navíc nebyla padátka. JC byl opět zapomenut v liště, mohl jsem ho alespoň vyzkoušet. Třeba by se urodilo něco padátek navíc... Večer jsem přišel domů, poklidil, hodil stromy na plochy, teď ještě za 50 minut dám TCH a rozčilovat se budu až ráno. Moc bych chtěl rolinii a jelínka. Teďky tápu - může z toho být sloní noha? Nechce se mi to hledat - uvidím ráno.
    Díky sousedům za padátka.
     
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, já akce skončila ráno před 7. Chyběli padátka asi na 3 lektvary. Vybrala jsem odměny co to šlo - všechny tajemničky, stonek, kupon na pomocníky a SK. Před chvílí odtajněno. Ze stromů mám jeřáb břek(dalo se čekat - po získání při O&D se pak jen hrnou) + XL stromy, baha 2x ledvinovník (už mám 3) a XL stromy.
    Ale o_O u stájí se zadařilo a nevěřím vlastním očím - objevil se jelen :D. + 2x vydra a červené včely.
     
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Tak já jsem si vzal kompletní stonek a navíc SK s párty lístky. Předtím jsem ještě koupil jednu dekorku, kterou jsem hned vyměnil při OaD. Pro mě je tohle nejnudnější minihra, kterou jsem kdy na farmě hrál. Není těžká, ale strašně zdlouhavá. Když ji člověk hraje 1, tak je pěkná, ale po 20. pokusu už mě absolutně nebaví. Příště bych uvítal možnost umlít kromě normálního i větší nektar, který by se vyráběl např. z 3x většího počtu akční a vypadávátek, ale za 1 hru bychom dostali 3x více mincí, takže by ten koho minihra nebaví mohl získat mince rychleji.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    medvánek, taky jsem při konci této akce dospěla k závěru, že už nebudu hamounit to, co si můžu vlastně koupit. Příště při podobné akci budu brát dekorky, dekorky, dekorky, protože potom můžu spoustě lidí udělat radost, když jim chybí do stonku. Nojo, zvykám si, že už nésu hanácké hamón, ale žiju na chudobnějším Valašsku, získávám to sociální cítění, jako naši politici xD
    Trepifajksl, při dalším svátku přes licence se ozvi, rolinie se mi nějak znovu rozmnožily. A to jsem se jich pečlivě při tom minulém zbavovala a nechala si jen tu jednu, abysem měla fšecko...

    Ale pořád jsem nasesouvaná, že jsem větší husa než Ingrid... :D
     
    Naposledy upraveno: 4/10/16
  16. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Já se ke stájím ani nedopracovala,taktéž ke stromům a už vůbec ne k superkrmivům - což mě moc mrzí,protože jsem si myslela,že je získám.:cry: .Padátka mi v vůbec nepadala a to
    jsem makala jak barevná a vstávala i v noci.Akce nebyla střední,ale TĚŽKÁ!!!!!!
     
    petaM2001, pavca67 a dana9494 tohle ocenili.
  17. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Dobré ráno, tak odtajněno. 2x jeleni -super, už mám 3, ledn'áčci a pásovec. Tak ani nevrčím, jelínci dobrý, zbytek je pořád lepší, než oranžové slepice.
    A k té šílené zpívající huse, nějak se mi plete, že když házela sekerou, bylo to nějak svižnější a moc mě to bavilo. Přidávám se k názoru psaného nade mnou,
    že tohle bylo zdlouhavé až otravné. Navíc mizérie s vypadávátky, takže docela zklamání.
    Krásný den, LF
     
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Nebyla jsem tu 2,5 dne, ale stihla jsem stonek a horní řadu v různých. Kdybych trdlo nespěchala a nezapomněla si dát na poslední sklizeň MJS, tak toho mohlo být i více. Vypadávátek dost - při OaD jsem se zaměřila na JC, a sehnala jsem jich 10 - a je to znát. (Napřed jsem měnila něco za cukr stromy a ty pak za JC, třeba za 8-10ks). Lahviček mám navíc 160.
    Souhlasím že hra je zdlouhavá, měla jsem vypnutý zvuk, a nepochopila jsem proč tam zdržovala ta zvířata s čísly... Navíc je pro mně opravdu noční můra vidět tu zvěř s vykulenýma lesknoucíma se "očima" tak zblízka ! Normálně vypadala snad jen vydra. To bylo pro mně asi nejpříšernější :)
    No a tajemničky - všechny do lišty, jelínek bohužel nebyl, stromy nějaké xxl, ale když mám skoro všechno, tak se nelze divit. Proto si na to nestěžuju, tak to je, alespoň bude co darovat.
    Takže za mně dobrý, se stonkem jsem nepočítala, takže ok, jen byla akce zbytečně rozmáznutá. Zato zvířena byla málo rozmazaná hihi.
     
    dana9494, petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  19. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    A ten jelen - to fakt existuje? ;)
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Včera jsem vytuhl, takže chlévy jsem dal ráno a stromy přinesly zklamání. Inu, co se dá dělat. Vážně si příště vezmu dekorky. Taky budou v liště, ale můžu je i vyměnit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.