Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Tak jsem na tom asi tak jako Tassadar, lahviček dost, ale akční málo, taky už jsem ji dala 2x i na noc.
    Ale řekla bych, že obtížnost akce byla spíš vysoká než střední. Nevím, bylo to nějaké špatně vyladěné nebo co. Buď měla mít akční kytka kratší dobu růstu, nebo jí nemělo být potřeba tolik na jeden nektar a stonek byl taky vcelku dost drahý. Myslím, že kdyby trochu polevili aspoň v jedné z těchto věcí, víc by se to blížilo tomu ohodnocení jako střední obtížnost.
    Kdo ještě finišujete, ať se vám daří ;)
     
  2. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Tak mám stonek asi 6 věcí z různé. A to jen díky vyšlechtěným růžím, jinak bych měl velký h..... Zajímavý je, že padátek padalo docela dost i z akční kytky, ale stejně bylo potřeba to přikrmit růžema. Oceňuju, že většinou se podaří složit píseň "za pade", jen 2x za 32, níž nikdy. I mě to skládání docela bavilo, ale celkově to byla honička a stejně jsem nestihl všechno. A stálo to spoustu mrkvovky a zelených kapek. Takto tedy příště ne.
     
  3. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak akce pro mě končí. Bohužel jsem tomu nestihla dát tolik, kolik bych si přála.:( Nakonec absolvováno 22 pokusů, získáno 1040 mincí, tedy průměr 47,3 mince na jeden pokus. Šlo mi to asi o něco lépe než akce se sekerami. Bavilo mě to stejně - tedy hodně.:) Na stonek to nebylo. Vybrala jsem nálepku, hvězdičky, kupon, superhnojivo a všechno tajemno. Doufám, že se tento typ akce ještě v budoucnu zopakuje, brzy plánuji dokončit legendu a pak by mohlo být víc padátek a mohlo by se mi dařit lépe. Celkově tento typ akce zůstává mým nejoblíbenějším, miluji kombinování! :inlove:
     
  4. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Tak já jsem maximálně spokojená - získala jsem úplně vše co se nabízelo a jsem na sebe pyšná !!!
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak i já v neděli dodělala stonek,byla to celkem honička,takže si také myslím že obtížnost spíš vysoká,jinak mě skládat písně bavilo,většinou sem měla 50 mincí a z ostatního sem vyzobla jen 5 věcí,už nezbyl čas,držím palce těm co ještě finišují,hodně zdaru....
     
  6. veverushka77

    veverushka77 Perspektivní autor

    je to špatné chybí mi 300 hvězdiček na dekorku poprvé co jsem to nezvládla asi jsem měla jít na marodku :Dsnad někdo bude mít navíc ,,cvičení dělá mistra,, a nabidne v OaD ach jo :oops:
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova.Ještě zbylo 60 hvězdiček ;) Mám další oboru pro jeleny,jinak vše do lišty.
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zlatá slavice sice nebudu,ale vše co jsem chtěla mám a ještě jsem vyplenila obchod(to co se mi hodilo).Akce bezva,hlavně ten zpěv byl úchvatný.TS mám na ploše doufám,že překvapí.
    FA99....BAHA316
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nakonec jsem zvládla i stonek ale bez dekorek:cry:xD
     
  10. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Stonek stonkuje, TS se zatím ještě tváří tajemně. Přidal jsem nálepku a banánovou pětici. Spokojenost. A bez honičky. Pohodová akcička, díky za ni! Mimochodem po letech jsem si na farmě zase zapnul zvuk :)
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem si krome 3 sklizni pres den dal jednu s pohopolem+SH na noc a ted posleni a mam tedy maximum co muzu stihat a pritom spat pres noc... tedy 64 pokusu zpivat (32 000 medu, 1600 lahvicek) a zbylo 140 medu a 510 lahvicek (nocni dlouhodobka a sousede), tedy to co by bezne stacilo v pohode... presto jsem nechal byt Pinkie (mam stovky), hvezdicky (mam tisice), ale i hodne drahy Party listky (tak ty se na tu ptaci vec ted hodne hodi)... zbylo jen 26 minci, chtelo by to neco za 1 minci, i kdyz to se promeni na konci...
    Z meho pohledu velmi tezka akce, i pri prumeru 46.8 minci/zpev proste nestihacka...
     
  12. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Tak jsem s odřenýma ušima stihla stonek, SK, ZB a tajemné stáje. Na víc to nedalo. Ze stájí mám žluté sovy a guáno, želvy a oranžové žáby. Opět žádná radost, jelen ani jezevec se nekoná.
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nakonec takto: stonek s dekoracemi + všechno z kategorie různé, takže spokojenost :). Jen škoda, že akce netrvá třeba o 1-2 dny déle, bylo by i na dekorace navíc, ale hlavně, že mám ty do stonku ;). Teď ještě počkat na tajemno a následně podle toho zhodnotit akci, rád bych tam viděl pěkné kousky :p.

    [​IMG]
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak tentokrát zlobili padátka stonek stonkuje a zbytek no něco jsem pozobal ještě by to chtělo den navíc:p


    [​IMG] +[​IMG]
     
  15. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Tak to je teda pěkně pitomý. Tak já ještě dozpíval písničky, na kontě 290 mincí, ve 13:59 mačkám v obchodu různé a už to nejde? Myslel jsem že rozdělaná "session" ještě půjde. Tak milé RT, jděte do zádele!
     
  16. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Proč jen nejdou mince převádět z akce do akce :( mám jich 100 a už nestihnu dodělat další a ani se nedají na nic použít v obchodě.Stihla jsem stonek a dvě dekorky ,SK,nálepku,Tstáj a kupón.Nevýhoda pracujících na 12 ti hod směnách když k tomu připočtu ještě čas dopravy je to 13 a kus
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak pár sekund před koncem jsem vyzpíval za pomoci 25 pohodlných polí s karafiáty a řádkem kaštánků dostatek "vstupenek" na jednu dekoraci (Cvičení dělá mistra) navíc... Tak říkajíc "o prsa".
    Hezká, ale náročná akce.
     
    Naposledy upraveno: 4/10/16
  18. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Tak přestože jsem byla při této akci limitovaná spavou nemocí, není výsledek tak špatný. První obchod ignorován. Nejsem blázen, abych se kvůli BZ přetrhla. Až bude řádek, co bude dávat kupříkladu vrtačky, tož to se nad tím zamyslím.

    Z druhého jsem nestihla banánky a hvězdičky. Ostatně nějakou mi zajistí ten brek, co mi vypadl z TS.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj, tak jak jsem byla na akci natěšená, tak jsem byla zklamaná. Absolutně mi nešlo dohromady počet kytek s padátkama. Když jsem sázela akční, abych měla něco do zásoby, nepadaly mi flašky (max 6 ksz pole). Když jsem zasela dlouhodobky a stromy (xxl), brzy jsem vyčerpala zásoby kytek a měla navíc pár padátek. Takže jsem vybrala stonek , banány, TS a šlus. Fakt to bylo k vzteku.
    Hezký den, farmáři...LF
     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já jsem byla s akcí spokojena.Jednak krásná grafika/zvuk jsem vypla/,a potom i odměny nebyly tak špatné.Mám všechno různé a i stonek.A hlavně.....bavilo mě to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.