Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, já mám po ranní sklizni 1866 penízků, tak uvidím, co ještě nabouchám až dorazím z práce. Zatím jsem v obchodě nic nevyzvedla, tak snad tam na mě něco zbylo ;) Ráno mě mile překvapila 3. vrtačka :D asi budu muset začít úkoly na stavební plány :p
     
  2. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Zatím mám komplet stonek + ZB + SK+TCH a ještě chci kupon na pomocníky. Pak možná nějakou dekorku navíc. Napěstováno mám ještě na 17 pokusů, ale lahviček tolik asi nenapadá.
    V porovnání se sekerkami není tak snadné trefit plný počet, teď mám většinou 40 až 50, u sekerek byla 50 skoro vždycky. Buď jsem předtím měla extra kliku a teď extra smůlu nebo je to teď zpřísněné. Prostě ze 4 podprůměrných pokusů se nedá udělat plný počet na jistotu, jen risk, který často nevyjde. Vidím to i na odměnách, mimo stonku mám v parku a na ostrově dalších 5 dekorek z minula, teď bude asi jedna navíc (možná?).
    Jo a sekerky měly nádhernou grafiku, teď se mi nelíbí ani trochu. Otrocky zachovaný princip skládání, ale ta oblečená zvířata a kýčovité barevné okolí to je děs.
     
  3. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte ste všetci šikulky..ako vám to fajn ide:)
    ja nemám ešte malú dekorku a stonkuo_O

    z odmien som si vybrala banany výbehy nálepku a kupon pomocnikov:)
    nepadajú flašky akoby sme si želali:cry:
    ani počasie nám nepraje:cry:
    hádam to dám do stonky:music:
     
    petaM2001, dana9494 a Trepifajksl tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak stonek stonkuje a ještě uvidím, co vyzobu - hodilo by se leccos z obchodu :)
    Dneska se mi při skládání stala legrační věc. Už párkrát se mi povedlo složit plný počet teček na první pokus, jako asi každému. Ale dnes jsem na první pokus trefila skupinu i písničku a na kapelu jsem musela použít všechny pokusy a teprve tím pátým na jistotu se podařilo :D
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    krtekradek73 Ahoj, každému se zavděčit nelze, nelíbí tak nelíbí. Jiný zase oblečená zvířátka velmi ocení ,-))
    a náhodou ladí do modra i s výzdobou a stejnokroje muzikantů jsou pestré, jen si vybrat ,-) a za nimi je zelená krajina a dokonce hory ,-)
     
  6. YettaCZ

    YettaCZ Pisálek fóra

    Jáááá se tááák zlobíím :mad::cry:xD:p!!! Ta malopadátka jsou děs běs. Mám napěstováno 17 000 jakéhosi plevele a co z něj umelu - nic.... a já bych tak chtěla mlít.... moc, moc -.-. A těm co se tu chlubí, že jim stonek stonkuje - tak dobře vám tak, to máte za to, že jste tak šikovný 8).
     
  7. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Stonek je konečně funkční, nálepku mám už ze zkušebního pokusu, takže teď ještě nasbírat dostatek penízků na SK a případně ještě na něco dalšího. Nějakou medovou láčku ještě mám, bohužel stejně jako většina řeším problém s nedostatkem lahviček. No, uvidíme.
     
    petaM2001, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Takže - mám nálepku a banány. Považuji za úspěch, anžto o víkendu byl důležitější alkohol a kamarádi víc, než nereálná farma - no a další den jsem měla dost vlastních opic a už neměla potřebu dívat se ještě na kreslené. Ale jinak akce povedená :D
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    Nemám štěstí při výběru.Valkýra mi dnes brzo ráno zaskřehotala pouze za 15 bodů-.-.Mám na stonku pouze jednu dekorku,ty ostatní nemohu dodat.Tak zas někdy příště;)
     
  10. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Stonka hotová + nálepka navyše a tým pádom u mňa akcia skončila ;)
    [​IMG]
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já stonek ještě nemám ten jsem si nechala až na konec napřed jsem si vybrala různé potom dekorace na stonek mi chybí 17 mincí mě to vychází tak akorát
    [​IMG]
    [​IMG]
    ze začátku jsem akční otočila 3xza den teď už jenom 2x a na noc jdou vždycky karafiáty u těch můžu co nejvíc zkrátit dobu růstu
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Levlef: kdyby ti opice při rautech přeci jen nestačili, můžu poslat ... je mám naučené xD bolehlav neznají a chovají se slušně :p .. mi taky občas pomůžou.
    Hezký den v koncertní síni, Ingridka mi ještě zapěla a tentokrát jsem ji dobře slyšela, přesto že mě zlobí zvuk, se mi ještě podařila dekorka Nektarová párty a asi tímto končím ... není na to v pracovním chaosu čas. Hezký den a všem držím palečky :p
     
  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dnes mi to dalo 53 fľašiek - jedno pole ruže, na baha papyrus a guarna, ešte na dvoch plochách mám pór, ale ten zbieram tak za hodinu. Mala som 296 mincí, namlela som ďalších 7 nektárov a vyrazila z toho 350 mincí. Tak k výhonku pribudli banány, SK a nálepka a ešte niečo by mohlo ráno pribudnúť. Tak držím päste, nech si vyvrieskate čo najviac mincí.
     
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem také ukončila akci s tímto výsledkem, vybrala jsem si od Ingrid stonek,navíc dekorku Valkýra zpívá, ostatní zakoupeno mimo kuponu, hvězdiček, receptu a pinky, zbylo 27 bodů, 89 akční a 1 lahvička, celkem jsem si vyzpívala 3667 hvězdiček, vychází to na kolem 74 skládajících písniček kdyby se povedly na 100 %, to by bylo píši nejméně 1850 lahviček a 37 tisíc květeny, ale také jsem měla ji 25, 32,40 hvězdiček, přeji příjemný zbytek dne, Alena
     
  15. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Svět se zbláznil (a my s ním). 20 hodin do konce akce a na trhu je nejlevnější hnůj za 1000 kr./kus. To jsem ještě neviděl :-O
     
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak my na BC jsme žabaři - hnojivo jen za 667 KR :D.
     
    Trepifajksl, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  17. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Tak mně tentokrát tak mizerně padají lahvičky, že budu mít s bídou stonek. O banánech a SK, které jsem chtěla, si můžu tak akorát nechat zdát ... No tak třeba to napadá příště :-(
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    u nás 556,09 kr za kus hnoje ... ale mám jiný problém, ráno mi nešla spustit farma, tak jsem přišla o 2 sklizně, protože pak jsem jela na služebku a sklízela dlouhodobky a sázela akční až odpoledne ... tak to zřejmě na všechno tajemno už nedosáhnu, snad aspoň na chlívky to vyjde ... mám stonek, nálepku SK, SH, banány, hvězdičky (recept už mám z minula) ...
     
    Trepifajksl, kometak96 a dana9494 tohle ocenili.
  19. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak horko těžko mám stonek, ale na nic jinýho už nezbylo a stejně to byla fuška. Zvuk jsem na chvíli zapla, ale brrrr stačilo mi a hned jsem ho zase vypla.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec mi to nedalo a ještě jsem dopěstovávala na 1,5 ploše akční a vybrala si vše, mimo pinkie koláčky, těch mám v zásobárně hafo a víc nepotřebuji.
    Celkem tedy bylo 75 pokusů a musela jsem napěstovat opravdu velké množství akční. Kdybych neměla kaštánky, tak ani vypadávatek na 75 pokusů bych měla málo, bo jsem nejela dlouhodobky, jen akční i přes noc. Teď ke konci mi pomohly i normální stromy a zvířata.

    Kdo ještě finišuje, držím palce, ať vyzvednete toho co nejvíce a hlavně co si přejete
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.