Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Stonek mám, ted bych chtěla ještě banány, mám jich obrovský nedostatek....20 ks a LV 276, to už tak rychle nejde:oops:;):)
     
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tento typ akce se mi líbí. Každý udělá to co chce a kolik je do toho ochoten vložit energie. Na akce bourám z důvodu co největší efektivity MJS, k tomu co bych chtěl ještě dodělat mi chybí 218 padátek (pokud se bude dařit i husy), jinak +25, ale hlavně bych musel zítra ještě pěstovat akční. Zatím mám komplet stonek + ZB + hvězdičky a ještě chci SK+TCH+kupon na pomocníky.
    Dnes večer stavím zpátky chlívky a stromy a předpokládám, že to napadá.
    Přeji všem aby se jim podařilo splnit to co chtějí
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ja jen kroutim hlavou, kde na to berete tu silu, sklizet vic nez 3* - ja teda v noci spim, takze vic jich nestihnu... mozna kdybych dal pokazdy hnuj, ale to zase je priserne drahy... takze mam 1426 minci z 31 pokusu = 46 prumer... jeste jsem se nedostal ke stonku, ale dneska by to melo vyjit, pak uz bude cekani na TS, mozna jeste banany... tyhle nahodny vysledky se hodne blbe pocitaji, nicmene mam teda dost pod potrebny pocty a lepsi to nebude, nemam vypadky...
     
  4. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    celkový počet bodů nic moc. cca 790
    nějak mi ty písničky nejdou :)
    takže na stonek to nevypadá
    a to pěstuji jak divá a klikám do omrzení a komponuji.
    ale, nevadí beru co bude a víc neřeším.
     
  5. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Stonek už stonkuje výběhy a stromy jsou už taky v liště tak ještě něco dám ;););).
     
  6. CampoˇˇCaorleˇˇ

    CampoˇˇCaorleˇˇ Pisálek fóra

    Tohle je dobrá akce, i když mému naturelu spíš sedlo vrhání seker. Už mám, co jsem chtěla, tak už jsem také vrátila některá zvířata, hlavně tu exotiku na Baha a ptáky kiwi. A teď v pohodě, co udělám. Husu už dávám bez zvuku. A taky se mi to zdá zdlouhavé. Ale ještě něco snad zkomponuju. :D:music:
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám 1140 mincí, lahvičky už jenom na jeden nektar, posbírám akční, dám dlouhodobky, zítra ještě něco a budu končit. Stonek tentokrát asi nebudu dělat-stejně mám hodně šedivých.:p;)
     
  8. kopretina1976

    kopretina1976 Perspektivní autor

    mam stonek a dekorku nic moc a to se tak snažim kdybych mnela superhnojivo je to nato tata ale nemám.obdivuji ty co maj stonek a obchod vykoupeny
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Stonek mám od včerejška,celá nabuzená jsem dala taj.stáje a opět zklamání - oranž.bobr /mám 7x/,žlutý medvěd /2x/,žlutá sova /5x/ a výroba vajec žlutá /4x/.při LV 98 skutečně něco co mě moc chybělo.
    Zrovna tak jako amherstieXL /6x/,planikaXL/10x/,atd...proč nejsou v taj .sazeničkách stromy potřebné do úkolů v družstvu? Květ štědřence,rolinie,dračinec,nolina?Už takovou dobu tam trčí a čekají.


    LV 98,baha 300
     
    Naposledy upraveno: 4/10/16
  10. babcifarma

    babcifarma Pisálek fóra

    vypadává to málo už mě to nebaví
     
  11. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Stonek aktivovaný ,v obchodě zůstal už jen Pinky,kterých mám ve stodole 350 a už mě to klikání nebaví.:sleepy: Samozřejmě to dojedu do konce,když tak vezmu nějakou dekorku navíc.Uvidím,na co vystačí lahvičky.
     
  12. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    taky vám z akční tak dobře vyskakují vypadávatka?Z celé lesní mýtiny mi vyskočily 2 no pěkný hnus :wuerg:stonek jsem nechala na konec chybí mi ještě 1200 mincí přestává mě to bavit je to opravdu zdlouhavé
    evainfo gratulují a přeji ti toho jelínka mně z tajemnic šlo vše do lišty :(
     
  13. papulice

    papulice Veterán fóra

    jdu také přispět s troškou do mlýna,nic neříkám ,jen ze všech polí akční vypadlo 30 ks lahvičky,tak nevím,potřebuji pěstovat a nebo dávat dlouhodobky,ale ani z těch to není nic moc,takže sem se ještě nedoplížila ke stonku!!!!
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Stonek fachčí, vzal jsem si ještě nálepku a banány. Nu a zbytek musí počkat. Opravdu to málo padá, co mám ten plný pohár, tak hůř, než když jsem měl legendu na 29. A to jsem si pomohl asi 6 otočkami šlechtěných růží. No, teď večer, až sklidím akční, vrátím chlévy. Byliny jsou, tak ať chlévy doplní padančata. Chtěl bych ještě SK a všechno tajemno. Ale... ON to ví a nepoví
     
  15. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak mám farmu osazenou na noc, na Baha osadím asi za hodinu, doufám, že tam mi ještě pár kousků vyskočí a jeden nektar před spaním to dá. V příštích dnech nebudu mít už moc času, takže stav padání už nebude ideální. Jsem ale s akcí spokojená, řádek aktivován včera večer, kromě něj mám taky SK a tajemné chlívky. Ještě doufám, že zbude na ostatní tajemničky a to ostatní někdy příště. Sekyrka mě vzala za srdce víc, ale i tak jsem se bavila dobře, neumím si tedy představit, že bych si nechala zpívání na nějaký velký počet pokusů najednou, 4-5 pokusů v jednom sledu je celkem max., nějaké ty minuty to trvá. Ale bavilo mě to a i ceny se mi líbí, taky možnost si svobodně vybrat.

    A dnes večer jsem odzpívala další pokus na plný počet teček, žádné polovičky teček, skutečně plno, hodnocení poroty 8-8-10, takže jsem přesvědčená, že plnému počtu desítek brání i osobnostní charakteristiky poroty - kapele to nedopřejou :D. Hlavně, že dali 50 mincí, v tom se na ně zase spolehnout dá. :D
     
  16. agoros

    agoros Perspektivní autor

    ja som stonku dosiahl dnes, SH a SK som prihodil k tomu.. a osobne mám pocit, ze zo žita mi toho vypadalo ovela viac ako z karafiatov..
     
    Naposledy upraveno: 2/10/16
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Gratulka všetkým, čo úspešne dokončili alebo majú kúsok do cieľa. Výhonok mám, zajtra ešte zoberiem banány, na tie mi chýba 6 mincí a ešte vydá na nálepku. Pritvrdzuje sa na nákupy košov, do čoho investovať nemienim, vypadáva málo a v noci tiež zbierať nemienim, takže tentokrát pre mňa mizerná akcia.
     
  18. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Já jsem se rozhodla,že stonek dělat nebudu,z různých jsem vybrala vše mimo hvězd a pinkie,jsem teď hodně v práci,tak se nebudu stresovat ještě s farmou,ale ještě možná udělám ty hvězdy,těch není nikdy dost;)
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem si to tajemno vážně vychutnala a klikala po jednom. Chlívky měli všechno možné, ale růžky jsem tam žádné neviděla :D ... oranž. výrobna vajec, oranž, sova, žlutá sova a ptakopysk. Stromky raději psát nebudu, by je potom někdo chtěl a místo 39-ti, bych měla v liště jen 38 kusů xD :p .. na plantáži čekám až všechny TS dobře vyzrají. Držím všem pěstičky a přeji toho jelínka...
     
    Naposledy upraveno: 3/10/16
  20. Farma*WHWT*

    Farma*WHWT* Pisálek fóra

    Ahoj lidičky! Já to vzdávám, bo bych z té husy už zblbla. Vzala jsem SK, banány a tajemné. Z tajemných nic, co by potěšilo.
    Tentokrát mi padají i vypadávátka,mám dost těch lektvarů, ale ... sbohem stonku, tu husu už prostě nedám.
    >:(:mad::wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.