Septemberfest: Ingridina písnička (28.9. - 4.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Septemberfest: Ingridina písnička ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 28.9. od 14:00 hod. a končí 4.10. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova.
    Doporučení: než začnete plodiny zpracovávat, vždy nejprve zasejte.

    Džbán medu (Krčiažnik)
    [​IMG]
    Základní čas: 5:30
    Základní zisk: 80 BZ/TBZ
    Od levelu: 2
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé džbány medu vyměněny 1 ks = 4 BZ, 4 TBZ, 4 kr.

    Při sklizni nám budou na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů vyskakovat...

    Lahvičky (Nápoj)
    [​IMG]
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x lahvičku.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Lahvičky můžete také zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] = 200 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé lahvičky vyměněny 1 ks = 5 BZ a 5 kr.

    Budou potřebné na výrobu nektaru.
    [​IMG]
    Nektar (Nektár) vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, na výrobu 1 ks je potřeba 500x džbán medu a 25x lahvička. Základní doba výroby je 20 vteřin.
    [​IMG]
    Na začátku akce obdržíte 1 kus nektaru, abyste si mohli vyzkoušet hru. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé nektary vyměněny 1 ks = 1560 BZ, 1560 TBZ, 2080 kr.

    Také si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářské obchodě > Sezonní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou, a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý koš Valkýra (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,60 € (nákup přes SMS) nebo 1,49 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    125x džbán medu
    30x lahvička
    75x superhnojivo

    Střední koš Valkýra (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 3,99 €
    [​IMG]
    200x džbán medu
    75x lahvička
    150x superhnojivo
    1x nektar

    Velký koš Valkýra (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 7,49 €
    [​IMG]
    500x džbán medu
    150x lahvička
    300x superhnojivo
    3x nektar
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Nyní víme co máme pěstovat a co nám bude vyskakovat při sklizni, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit
    [​IMG]

    Pro spuštění minihry potřebujeme 1 ks nektaru. Kliknutím na zelené pole s obrázkem nektaru se dostaneme do další části, ve které nejprve vybereme jednotlivé složky pro písničku.
    Při jedné hře můžeme získat maximálně 50 bodů.

    [​IMG]

    Jako první krok zvolíme jednoho z osmi členů sboru...
    [​IMG]

    ...následně jednoho z pěti členů hudební skupiny...
    [​IMG]

    ...a nakonec přidáme jednu z deseti písniček.
    [​IMG]

    Tím máme písničku zkompletovanou a stačí stisknout zelené tlačítko pro přehrávání v pravém dolním rohu akce. A takhle to vypadá vcelku...
    [​IMG]

    V každé hře máme k dispozici 5 pokusů. Cílem je sestavit co nejlepší kombinaci, kvalita jednotlivých součástí se zobrazí vždy po realizovaném hodu počtem zelených teček - čím víc, tím lépe.
    [​IMG]

    Poslední - pátý - pokus je pak hodnocen a podle kvality použitých komponentů získáváme hvězdičkové mince. To znamená, že první 4 pokusy jsou určeny jen pro odhalení co možná nejlepších položek, nezapočítávají se do skóre pro získání mincí.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Podle úspěšnosti posledního pokusu získáme 15, 25, 32, 40 nebo 50 hvězdičkových mincí. Pokud získáme nejvyšší skóre v některém z pokusů 1 - 4, hra se ukončí a získáme rovnou nejvyšší možný počet hvězdičkových mincí.
    [​IMG]

    Pokud nejvyšší skóre nezískáme v žádném z pěti pokusů, vždy se hodnotí poslední (pátý) pokus. A to i v případě, že některý z předchozích pokusů byl úspěšnější.

    Upozornění: v každé nové hře je kvalita položek jiná, než tomu bylo ve hře předchozí! Nelze tedy spoléhat na to, že komponenty z jedné hry budou mít stejnou míru kvality i ve hře následující.

    Získané mince pak můžeme utratit za odměny dle vlastního výběru, stačí navštívit obchod Valkýra. K dispozici nám budou dvě kategorie odměn, vybírat si můžeme zcela libovolně, jedinou podmínkou je mít dostatečný počet hvězdičkových mincí. Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé hvězdičkové mince vyměněny 1 ks = 75 BZ a 25 kr.

    Novinky - dekorace lze koupit opakovaně, řadu na stonek pouze jednou
    • Cvičení dělá mistra (Cvik robí majstra) - 400 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 575 BZ/TBZ, velikost 1x1
    • Valkýra zpívá (Valkýra spieva) - 550 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 2300 BZ/TBZ, velikost 2x2
    • Nektarová párty (Nektárová párty) - 450 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      co 9:00 hod. 1150 BZ/TBZ, velikost 1x2
    • řada na magickém stonku - 250 hvězdičkových mincí
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 5500 BZ, 5500 TBZ, 5500 kr., další aktivace: 9:00 hod.
    Různé - všechny odměny v této kategorii lze získat pouze jednou - po zakoupení se přes obrázek objeví nápis Vyprodáno
    • 60x superkrmivo - 210 hvězdičkových mincí
    • 60x superhnojivo - 150 hvězdičkových mincí
    • 5x zlatý banán - 300 hvězdičkových mincí
    • 10x hvězdička - 210 hvězdičkových mincí
    • 6x podivuhodný strom "Andy" - 150 hvězdičkových mincí
    • 6x podivuhodný bahama strom "Skellig" - 150 hvězdičkových mincí
    • 4x podivuhodný výběh "Jadeit" - 210 hvězdičkových mincí
    • 1x kupón na pomocníky (24 hod.) - 120 hvězdičkových mincí
    • 5x párty lístek - 240 hvězdičkových mincí
    • 5x Pinkie Pie koláč - 180 hvězdičkových mincí
    • recept na čokoládový sirup (řemeslo Marmeládník 1. stupně, bonus: +20 % BZ ze sklizně papriky, trvání: 8:00 hod.) - lze koupit pouze pokud ho hráč nezískal už dříve - 120 hvězdičkových mincí
    • Ingridina písnička - nálepka - 30 hvězdičkových mincí
      [​IMG]

    Tak ať vám to zpívá!
     
  2. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    no asi to bude chvilku trvat něž to pochopím
     
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Trochu zase moc kombinací, ale až se to rozjede, tak uvidíme, podobné akce už tady byly a nakonec se to dalo docela dobře vychytat! Každou akci jsem plnila, tak také do této půjdu! Ať se nám daří!!! Pěkný den! ;););)
     
  4. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Takže stejný princip jako u hodu sekyrkou, jenom teď nebudeme se zarputilým výrazem vrhat, ale komponovat. Bůh se mnou, mám totální hluchotu.
     
  5. houba69

    houba69 Pisálek fóra

    Stejný postup jako pri Vikingská legenda :)
     
  6. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Jaroslav469
    Tak teda mě to bude trvat o hodně delší chvílku.
     
  7. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Pěkné! Každý se může rozhodnout pro ceny podle svých možností. Já budu chtít zase nejdřív řádek a pak podle toho, jak to bude padat, budu vybírat další ceny. Jinak se mi tento typ hry líbí. Tak přeji všem, ať se daří!
     
  8. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Vikingové mně bavili, takže zkusím i hudbu :) Nálepka je 30 hvězdiček, a dál se uvidí :)))
     
  9. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    Super tešíme sa :D Takže zbor pripraviť sa a šup ho vytvoriť nejakú tu hitovku xD
     
  10. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jestli to bude nastavené stejně jako Vikingská legenda, tak by to mohla být dobrá akce. Škoda že jsem tři dny pryč... Uvidíme, vyzkoušíme, těším se!
     
  11. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Ale jo, zkusím to, nebudu všechno bourat, jen tak na půl - SK, ZB a nálepku udělám, pak zkusím stonek a nějakou dekorku do něj, snad tu bude dost rychlíků a nadšenců, s kterými pak chybějící dekorky vyměním. V podstatě zjišťuju, že se mi to začíná líbit, nemusím se hnát, stresovat, vyberu jen něco a zbytek jedu po svém.

    Se mi zdá, že RT nějak řízeně oslabuje krejcar! Každá haluz sype stříbrňáky, pak se nedivím, že když jsem měla na kontě 5 milionů, tak zlatý osel stál 9 a teď mám desítky milionů a furt nemám na nejvyšší šlechtěnce do polívky, nebo růžové výrobny...
     
    Naposledy upraveno: 27/9/16
  12. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Tak to se těším. Fakt je,že radši zpívám než házím sekerou, ale nakonec mě minule ta sekyrka docela bavila.Stonek bude fajn (jestli teda na něj dojdu), ale i to superkrmivo mám na nule,takže by se hodilo.
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Vikingská legenda se mi líbila.Tak napřed nálepku,pak stonek ,ZB a SK.Asi dřív ZB než stonek.Už se těším.
     
  14. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    tak to je mazec. na ziskani vsech odmen co jsem si vybral potrebuju 28 tis. rostliny za predpokladu plneho hvezdoveho zisku.. tak se mi zda, ze neco ozelim. ale uvidime. ma byt pekne tak co stihnu to stihnu.
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Vypadá to skvěle, hra je podobná divoké Ingrid, jen místo skládání sekyrek, budeme skládat pěvecký sbor, pro tu nejlepší písničku. Mě vážně mrzí, že mě zlobí zvuk na počítači, no snad něco uslyším a bude mě to děsit ještě pár nocí xD Dekorace se jim vážně povedly a pokud zvládnu nějakou navíc, tak jedině "Nektarová párty" pro BZ/TBZ ale si myslím, že to změním, protože Valkýra zpívá a Nektarová párty jsou přehozené v počtu BZ i ve velikosti ... škoda, bych to brala :D. Odměny supr, ale zase jen jedno vybrání.
    Počet džbánků s medem i lahviček zatím neřeším, mám tři dny volno na vykurýrování a Ingridiny písničky mě určitě brzy vyléčí :D.
    Se vážně těším a hlavně ať to padá.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/16
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD já se svým hudebním hluchem mám komponovat písničky! tak to budu ráda, pokud nasbírám hvězdičky aspoň na nálepku :p
     
  17. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Tyto akce jsou od RT fikané, nenapíšou, kolik je čeho potřeba (jasně, každý si může vybrat, ale většina chce všechno...a pak je toho třeba sakra hodně)
    Já tentokrát vynechávám stonek, není nic extra, navíc jedu bez kombajnu a proklikávat to nebe mě už nebaví... takže vyzobu něco z "různé" a budu spokojená :)
     
  18. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Smetano,Dvořáku,Janáčku-stůjte při nás!To bude mela,těším se.Snad dám aspoň Ovčáky čtveráky!
     
  19. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak to se mě líbí a co dám dám ještě jsem z toho jelen
     
  20. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Beru stonek,SK,ZB a dál se uvidí. Hod sekyrou mi docela šel tak snad složím i hudbu.Tak zítra hurá do toho a hlavně ať ty flašky padají.
    FA99....BAHA316
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.