Septemberfest (29.9. - 5.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdyby někdo opět zoufal, jsem na hře 24. Ale ze dva dny mi končí období bez půldenního přístupu, pak kratší směny na brigádě a třeba se i kolo zase unaví; snad to dolátám 8) Gratuluji hotovsonům a soucítím s těmi, co nemají pajdátka. Pajda fakt měl v týmu zůstat, ono to táhlo :)
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    312 her 313 mincí,prostě všechny jiné barvy záplat jen modré poskrovnu,ano 2 záplaty třeba fialové a jdu pryč,dám novou hru a kuk jsou tam zas:wuerg:Navíc dnes se dostat z plochy na plochu je děs v Unity i v Klientovi,už přes hodinu dělám 1 farmu :(
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Gratuluji všem co mají hafo džínových záplat a tím pádem dostatek HM. Do stonku mi chybí 7 záplat, ale ty hvězdičkový se mi vyhýbají, padlo z nich jen 230 HM :cry:. Ale z Picolla jsem dostala Jackův dárek, což mě potěšilo :inlove:. Snad nezapomenu a omylem ho nesklidím než začne Halloween :sleepy:. Chtěla jsem u stonku skončit, ale ráno mi na KŠ padlo za pátý PL 100% tak pojedu chvilku dál. Ale na druhou Picollku to už nevidím. Ještě že nabízené stromky a chlévy už mám, jinak bych byla dosti naštvaná >:( . Myslím, že v minulosti u záplat byly větší šance na HM.
     
  4. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Taky se mi džínovina vyhýbá na sto honů :cry: A to jsem slintala po kukačce :inlove::inlove:. No co už.......tak bude jindy, když to nevyjde:p:p
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :mad: taky mi mince málo přibývají, mám 307 záplat a 309 mincí, o dvě hry jsem přišla, když se hra sekla a musela jsem vše restartovat, no nic, minulé odměny nechci, chlévy a stromy mám, tak uvidím, zda dosáhnu na obě Picola, sice z poslední otevřené jsem moc nejásala - Plavbózní zábava to byla, třeba to příště bude lepší xD
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji pěkné dopo.
    Skoro týden jsem byla bez ntb. Byl v "nemocnici". Měnil se ventilátor a byla u něj provedena celková prevence. xD Pokud jsem měla možnost, což bylo za týden pouze cca 3x, hrála jsem, jinak néééé. Zjistila jsem, že nejsem závislák (nekousala jsem si nehty či netrhala vlasyo_OxD:p) a absence mi nevadila, ba naopak, měla jsem dostatek času na všechno, což je někdy taky dobrý . No a nyní jedu zase v plné parádě.
    Mám odehráno 82 her a mincí pouze 23. Knoflík mi zůstal jeden :cry:Nejde mi to, knoflíci nepadaj. Tak nevím, ale čím déle hraji, tím mi jde všechno hůř.
    Andulku i kuku mám, šikly by se mi dekorky s upgrady a piccolo, ale s takovou co mám to bude špatné.
    Za chvíli zase sbírám. Někteří jedou neskutečně a na jejich čísla zírám a nechámu. Jste šikulové ;):)
     
  7. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    vyrobila jsem si 2 záplaty ve mlýně a vůbec se mi nenačetly na šití.
     
  8. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj -andulka03-

    Zkus vyčistit počítač a znovu načíst hru. Pokud ani poté nedojde k načtení záplat, kontaktuj prosím herní podporu.

    -- Jak kontaktovat herní podporu --

    Přeji ti hezký den :)
     
    raddre a moncicak7070 tohle ocenili.
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,občas,ale ozaj len občas sa dá aj viac....

    [​IMG]
     
  10. Sisa5

    Sisa5 Pisálek fóra

    Jak můžu urychlit pěstování akční plodiny, kromě SH?
     
  11. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ahojky, tak momentálně napěstováno na 80 záplat, a brzy začnu šít. V jedné z minulých záplatových diskuzích jsem viděla, že se tu hovořilo o nějaké strategii, kterou publikoval jeden hráč. Hodíte mi na ni někdo prosím link? Vyzkoušela bych ;)
     
    maribeja, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    činčilka12 - možná použij rady hráčky BigClick z předcházející stránky příspěvek 92.
    Už mám záplaty na stonek, ale skládat začnu až v neděli, kdo by si takové krásné dny kazil tím, že nepadá džínovina.
     
  13. santava

    santava Pisálek fóra

    Dobrý deň,mám namleté na záplaty , ale vôbec sa s nimi nedá pohybovať,úplne stoja . Ďakujem za odpoveď.
     
  14. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  15. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Děkuji, koukla jsem. Musela jsem si to přečíst asi 5x, než mi došlo, že "gombikov" znamená "knoflíků" xD Zkusím jít tentokrát vyloženě pouze po mincích. U předchozích záplat jsem se pokoušela z toho dostat i co nejvíc SK či hvězdiček
     
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak odehráno zatím 89 miniher a zatím jen 39 mincí nevím že tak málo snažím se
     
  17. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Farmari zlate, gombiky ci knofliky ;) dobre padaju zo stromov + NC ci JC.
    Mam to vyskusane s obycajnymi stromami, jasne ze vyuzijem aj tzv ponozky na sktratenie casu dozrievania.
    A mozu sa pouzit aj zahadny ci podivuhodne stromy, kdo ma viacej z nich v liste.

    Stav u mna: 629 umiestene zaplaty/1123 ziskane mince
    Najlepsi vysledok: 77 mince. Ale najcastejsie 3x, 5x, 11x
    Rastlinky este mam, ale dosli mi ihly a nite, az vecer budu zo stromov.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/21
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som trochu napestoval ale ťahá sa to pomaly,keď tej modrej handry padá stále málo.Včera ma to už prestávalo baviť tak dnes ma to už úplne prestalo baviť.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/21
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj :D
    Návod pro všechny plačící. Na obrázku jsem červeně označila jak jsem záplaty k sobě skládala 8)
    Je to strategické. Jak vidíte, dala jsem modré tak, aby k nim byl co nejlepší přístup :music:
    Ty šedé dole jsou tam proto, že jsem čekala právě na ty džínové. Zatím mi to ukazuje 11 mincí :)
    Vpravo vidíte, že mi systém zatím nenabízí další džínovou a možnosti výměny jsem už také vyčerpala :wuerg:
    Taky mi vždy nepadne zrovna to co bych potřebovala :oops:
    Až dopěstuji dám sem ukázku jak jsem pokračovala a dopadla ;)

    [​IMG]
     
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, tak jsem dosáhla na stonek a zatím na 1 bednu, jedu dál snad ještě nějaké záplaty poskládám, sbírám po 1,3 nebo 8 HM, 3x jsem měla přes třicet, knoflíku na hru lze použít jen 5x, což jsem plně využívala, jenže většinou mi vyměněné záplaty nebyly k ničemu a tak jsem prchla do nové hry. Neřekla bych, že mi padalo málo džinoviny, ale bohužel málokdy šla poskládat tak, aby z toho byl větší zisk.
    Všem Vám přeji aby vám přálo štěstí, jak na džínovinu, tak na něco pěkného z Piccola
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.