Septemberfest (29.9. - 5.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Bréééé ráno!
    Vůbec mi to nejde skládat - ty džínové modré záplaty co dávají hvězdičkové mince nechodí, měním knoflíkama (dokonce jsem už i nějaký knoflík ze zoufalství koupila), ale výměnou mi přijdou ještě horší kombinace. Tak hraju nové a nové hry a prd z toho. Odehraných asi 80 her a mincí kolem 70, no naděje veškerá žádná, nadšení tuplem žádné, takže se docourám pro stonek, za mince vezmu max kukačku a budu se snažit na tuhle akci zapomenout, protože se mi vůbec nelíbí.
    Všem držím palce, ať mají lepší kombinace a získají co chtějí! Paaaa lidičky
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    anvan, kvůli tomu mne záplaty nebaví, že nechodí ty správné :p, co bych potřebovala, vůbec jsem se na akci netěšila, zahraju si z nutnosti, splnit aspoň něco, ale také to nevidím růžově na novou kukačku, nu uvidíme. Pěstovala jsem teď za 35 minut otočku, ale už jsem skončila a jedu jen s vodou, stačilo, SH spotřebováno docela dost, musím začít šetřit, i když jsou puštěny Jackové a řádek na SH, tak končím, skusím ještě drobet napěstovat. Budou chybět padátka, tak abych nasadila dlouhodobku
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    njn , raz je to lepsie a raz je to horsie
    [​IMG]
    ale ono to pojde , len uz mam prsty dopichane xD
     
  4. BigClick

    BigClick Expert fóra

    U mna zatial takto:
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Dalsie co si kupim budu debny Piccolo. A co dalej - este neviem, rozhodnem sa neskor, zalezi kolko budem mat mince.
    Aj dnes sadim akcnu rastlinku, este mi funguje bonus +2 rastlinky do zlateho slotu, treba vyuzit.
    Na noc uz dam stromy a potom len sit a sit:p.
    Pekny den, farmari!
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    180 her - tedy záplat a 159 HM, to není mnoho, vůbec to nepadá ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/9/21
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    266 záplat a 268 mincí.Pěstuji již jen na hlavní a možná se prošiju k druhé bedně.Modrá džínovina je u mě nedostatkové zboží:(mockrát dám jen 2,4 záplaty a uteču ale stejně se mi tam objeví ty co nechci,docela to kazí chuť sázet dál...
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Asi se to štěstí unavilo - včera jsem si nakonec vytočila 100% na KŠ, potom 1 kukačka a dnes --- konečně z 20 skoroandulek - 1 je u vodopádů a moc se jí tam líbí.
    Tak proč vlastně jsem akci rozjela? asi abych se zdokonalila v záplatování.
    Krásný den přeji Vám všem!!:D:D:D
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už ma to prestáva baviť.Mám odohraných 193 hier a z toho 268 HM.Aspoň tú kukučku kohútiu získať,ale málo padajú tie modré handry.Na andulku môžem teraz zabudnúť,ale ona ku mne časom priletí.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já už se také rozloučila s kukačkou, ryflové kousky nepadají :eek: a bez nich se to jaksi nedá uhrát a knoflíky na výměnu záplaty také málo padají, takže nic nebude, vezmu asi Pikolku nebo nějakou dekorku s vylepšením, ale za tu je třeba také 350 HM, tak bude asi ta Pikolka a tradá pryč od akce, takto to ani nebaví, zbytečná ztráta času a víc SH do toho nedám, šetřím na lepší akce, třeba dožínky, tato bude o ničem
     
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    má někdo návod jak přijít k mincím? nějak nepadají, jde to pomalu, chtěla bych kukačku, ale ale ale....;)
     
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem přeji hezký dnes poměrně sluníčkový den,ano je to tak na modré záplaty a knoflíky nám RT utáhlo pěkně kohoutky ,tak se pomalu loučím s vidinou kukačky nebo andulky,SH už nechci plýtvat a kolo štěstí bonus nenadělilo,tak budu ráda když dojedu akci jsem nyní něco málo přes polovinu,a mincí mám 134 tak to nevypadá dobře vezmu ,když tak alespoň skoro chlívky na ty to snad vyjde a buď se štěstí unaví a bude z nich to co má a nebo ne ,nic s tím na své farmě neudělám.
     
  12. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Az navod nie. Podelim sa len o svoje skusenosti.
    Pouzivam maximalny pocet gombikov. Ked mi hra da ryflove zaplaty, snazim sa dostat co najviac mince. Ked mi ich neda, umiestim 2 zaplaty a idem dalej. Nic ine sa nesnazim ziskat, len mince.
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    BigClick přesně tak. Já ještě někdy zkusím položit i pár jiných a pokud vidím že je to marné, tak jdu raději na další :)
    V tuto chvíli 272 záplat a 479 mincí :p A na záplatování teď čeká moc pěkné plátno ;)
    Až zas něco napěstuji, tak si na něm snad ještě vylepším skóre :music:
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..šijem, šijem aj ja [​IMG], mincí 872, podobným štýlom ako dievčatá nado mnou, občas vyskladám aj iné záplaty, oklamať trochu systém trebaxD, z obchodu som vybrala 2xPiccolo [​IMG], [​IMG], prameň nesmie chýbať-.-,
    a dekorku s upg.[​IMG], ešte mám zálusk na Prekliate vlákno s upg., kukuľa by sa tiež šikla, uvidím, ako sa bude dariť, je z čoho vyberať, nech sa vám darí;)
     
    Naposledy upraveno: 30/9/21
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké záplaty přeji všem, no džínoviny je vážně poskrovnu, taky se snažím záplaty šetřit a někdy končím i u třech mincí.
    Toto byl jeden omyl a už se neopakoval :D hraji jen na hlavní louce a točím pohopole s SH, zuzi, byl jeden bonus z kola, vypustila dva krakeny a v liště rostlinný bonusek. Na dekorku s upgrady by bylo, ale uvidím, s čím se ráno probudím a jestli budu pokračovat :p

    [​IMG]


    DANKA722 u vílího pramene se vždycky osypu xD a proto váhám jít dál.


     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až teď jsem zjistil,že mi od začátku akce vypadlo 26 knoflíků!?!:wuerg: To se programátor pěkně utnul!:p
    Zatím nachystáno 246 her a v zásobě dalších 16.970 ks akční plodiny.o_O
    Záplatování mám nechat na později,nebo to zůstane rozbitý až do konce?!?:wuerg:
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Dumala jsem,proč mi tak tak stačí nitě na vyšívání,já macecha jsem zapomněla své synky Jeníky na dovolené na Bahamách :D
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak se mi povedlo zlepšit skóre :p Chce to jen klid a rozvahu ;) Nejlépe mi to jde, když to nabízí tyto tři :music:
    [​IMG]
    288 záplat / 562 mincí
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    8) jé, to je škoda, že nemám v reálu časoprostor na Farmeramu... záplaty mám ráda :inlove:
    nu, zase si nasyslím dlouhodobky na plnění úkolů v Družstvu. Co už. Jsem ráda, když k Farmeramě zasednu na 15 minut 2x denně...
     
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, na knoflíky jsem vyzkoušela i plný tulidomek. Celých 15 knoflíků. takže tudy cesta taky nevede :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.