Septemberfest (29.9. - 5.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Wiin7, ale ja nerada mocfarebnu obrazovku, tak mam nastavene na Win Classic.
    Inak procesor mam Intel Pentium(R) G3250, RAM 8 GB, graficku kartu GeForce GT 610 a mozem povedat, ze u mna hra malokedy zlobi. Pouzivam prehliadac FF.
    A dokial neobnovim pocitac, nehodlam prejst na Win10.
    :)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/21
  2. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Pamatujete si někdo, jak se jmenovaly ty minulé akce se záplatami? Nejsem schopná je najít na stonku. Prosím o pomoc.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) koleso sa tocilo celkom dobre :)
    takze u mna takto [​IMG] [​IMG]
    tu som teda bola prekvapena ,kazde vymenenie davalo rovnaku zaplatu :p
    [​IMG] [​IMG]
    a stonka je uz doma ;)
    takze teraz uz len tak rekreacne
    tak nech sa vam nit netrha , davajte pozor aby ste sa nepichli do prsta :);)
     
  4. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    mam dotaz jak docílím aby na ploše zustaly jenom knoflíky bez špendlíku zipu a tak podobně předem velke díky
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    benjik95: nedocílíš, plocha je předem daná. Někdy se lépe šije, jindy hůř.
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No já zatím nevím jak na tom jsem, zasadím, pohnojím, sklidím a tak furt dokola...o_O

    [​IMG]
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    106 záplat,jehla zavařená a modré záplaty skoro nikde, tak dolezu ke stonku a nevadí,stejně šití není moje hobyxD
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem 68 záplat hotových ,ale o mincích si mohu nechat jen zdát,mincí pouze 67 takže to vypadá ,že budu ráda za stonek a andulku a kukačku zase budu muset oželet,protože 400 mincí nedám dohromady ,budu ráda když si budu moci koupit skoro kukačku a skoro andulku.Snad se jednou štěstí unaví a zastaví se i u mně.
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Podívej se na Veselé záplaty - květen 2021.
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    maribeja-nesmutni jsem na tom hůř ,mám 112 záplat a mincí 81:sleepy:
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jsem trochu popustila uzdu a zatím takto 159 záplat / 300hvězdičkových mincí :p SH a ZH skoro na nule :wuerg:
    Jedu taktiku kterou tu při minulém šití někdo zmiňoval 8)
    Záplatami neplýtvám :music:Dříve jsem to tak dělala a mincí bylo málo :cry:
    Pokud je v nabídce hodně záplat, nebo už nemám na výběr žádnou džínovou, tak plátno ukončím a zkusím další ;)
    Někdy položím třeba jen dvě a jedu dál xD
     
    Naposledy upraveno: 29/9/21
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    maribeja, určtě nesmutni, před chvílí jsem zasela prvních deset rostlinek, snad neusnu, než rozpěstuju na pidipole ;)
     
  13. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Tak jsem znovu hledala a našla 4x Veselé záplaty. Hledám to kvůli nabídce starších dekorací a našla jsem jen Hortikulární robortiku. Dekorace Tkaná senzace a Tvrdá tkanina jsem nikde nenašla. Byly vůbec na stonku?
     
    evainfo, -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    .mamaz., pokud jsi splnila akci, do stonku nebyly, zkus pohledat na plochách s dekoracemi a v mazlíkárně, já tam mám obě...
     
    Naposledy upraveno: 29/9/21
    Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Y_n_o a líbakos děkuji za povzbuzení
     
    jančajani, -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  17. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Zatím nejlepší kousky ;)
    [​IMG] [​IMG]
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Alexinko - super gratulku posílám :D ani nejsem překvapená :D :D abych pravdu řekla :D ja jsem na tom asi takto zatím :D

    [​IMG] no pravda není to moc ale aspoň něco :D nejdu po stonku, jdu po kukajdě ;)
     
  19. delfinek13

    delfinek13 Zelenáč fóra

    Zdravím, stonek už pracuje, teď ještě nasbírat dostatek HM na bednu a stáje. Tedy zatím to moc nejde, mám nějakých 240 mincí.
    Tak ať se daří!
     
  20. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Díky za tipy. Úplně jsem zapomněla, že stonek nebyl. Jednu jsem našla u mazlíků, 2. asi nemám
     
    Y_n_O, Skali, raddre a 1 další uživatel tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.