Septemberfest (29.9. - 5.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Záplaty mě hodně nebaví, to radši šiju v reálu. Ale andulku se pokusím získat. 8)
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    mám vše co nabízejí,takže dál budu mít chlívky na ploše.Chybí mi hodně zvířátek na další akce.
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček :) tak ohledně vytížené pracovní doby a s tím problém pravidelné sklizně přes mobil (taky šetřím SH na Topku), jsem se rozhodla získat Piccolo a Tkanou senzaci, i když bude těžké ji na ploše nahradit horší dekorací 2x2 na BZ xD ale dává 15% na dekorky, no na majáku střádám kozlíky a celkem dávají mnohem víc BZ i % a k tomu i bedýnky :p ale zúčastnit se, je stejně důležité jako vyhrát, no né ;)




     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, hm. Akce celkem gut, ale budu hodně časově handicapován. Dvě odpolka, 2 ranní a pak sice 4.volno, ovšem 5. jedu do Ústí a vrátím se těsně před koncem akce. Kolo po mi hází vše možné, ale 100 či 200% do stodoly tedy ne. V noci nevstávám, jsem závislý na spánku...
    a při posledním šití se mi dostalo džínových záplat pomálu. Už si moc nevzpomínám, ale mám takový dojem, že jsem toho moc nekoupil. Ostatně je to vždy, když jsou ve hře hv. mince. Suma sumárum = silně zvažuji, zda do akce vůbec jít...-.-
    Asi jen tak polehounku - stromy nechám na plonkových místech. Silně se mi nedostává plodů, co mi je luxuje sezona. Kukačku bych rád, neb teď je po mně splašená Jaruš furt und furt chtěla a na trhu pusto. A skorokukajdy mi nadělily cosi oranž a žlutou výrobnu mléka, mám ten dojem. Nejenže mi to solí kolo, ale i TCH. :mad:
    Tož těm, kdo mají dost času i chutí přeji ZDAR,ZDAR i ZDAR!:)
     
  5. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce jdu jako do každé ,zkusím získat andulku a kukačku ,které ke mně vůbec nechtějí,ale v záplatách co se týká mincí se mi nikdy nedařilo tak uvidíme co bude bude .Všem přeji hodně úspěchu ,aby získali co chtějí.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím,že je konečně načase přidat další plochu na mazlíky! RT nás délehrající hráče pěkně zanedbává!:wuerg:
    Jináč teda kukačku nemám,ale přednostně asi půjdu po dekorce s upgrady.:)
    Laskavec zasazen,můžeme začít!8)
     
  7. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    s těmi 6 darovanými záplatami mi to vychází na 27 485 kusů plodiny a 956 padátek
    Mlýnský produkt:
    Důležité: než spustíte mletí, vždy se ujistěte, zda máte dost rostlin pro další setbu. Na začátku akce získáte 3 ks od systému a 3 ks v první mini hře.
     
    kája53, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Mna by zaujmalo k tym dekoraciam je jeden upgrad,,,tak asi na tie percenta s nich nedosiahneme ..ci??? Bude sa tesit len z navysenia BS/TBS?
     
    kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ezzra, k dekoracím lze získat všechny upgrady ;)

    upload_2021-9-28_14-57-24.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    DAVE LISTER....aha ..dakujem,,,nevsimla som si tie cislaxD
     
    -Jara05- a Dave Lister tohle ocenili.
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra, však v pohodě, není zač ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a ezzra tohle ocenili.
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Na hlavní FA potřebuji andulku a kukačku,na vedlejší kukačku a kapličkový dub.Snad se zadaří,hlavně aby padaly samé sv. modré záplaty(minule to bylo slabší).Uvidíme necháme se překvapit.Přeji všem krásné látání až se nám bude od jehel kouřit.
     
  13. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Huráá, záplaty! :inlove: Ty mám moc ráda a i odměny jsou dost top. Ale těch hvězdičkových mincí, co je potřeba! :oops: 350 na Zpropadená nit!, 200 za Piccolo a na ostatní si asi můžu nechat zajít chuť :D Ale uvidíme, dáme do toho všechno a třeba bude i na něco víc. Trochu mě mrzí, že je kukačka kohoutí v odměnách, vypadla mi z TS už před nějakou dobou, a jelikož nijak netrpím na novinkách, doufala jsem, že jí při OaD vyměním za něco cenného a ona v budoucnu zase někde vypadne. Škoda, škoda, ale tak, co se dá dělat. Všem přeji spoustu džínových záplat a málo překážek na látce ;)
     
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Na akci se těším, jsem ve stavu "nemocných" tak času mám dostatek a tím jak jsem doma, budím se i v noci :(, asi mi v hlavě tiká budík a vzbudí mě, když mám jít sklidit. To už je ale asi na Chocholouška :cry:.
    Jen přemýšlím co za HM - stáje i stromy mám, tak připadá v úvahu Picollka a nějaká dekorka se závěsy. Pokud HM bude dostatek :sleepy:
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jdu po kukačce tu nemám.. nikdy jsem tuhle akci nedodělala do konce.. nemám štěstí na bonusy a chtějí toho hodně.
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja si idem pre kukacku a picolky,co ak nahodou tam bude florenak :music:xD vedlajsia si zajde pre andulku a tiez zobne picolky a potom sa uvidi ako to pojde ;)
    Ked zapojim aj obnitkovacku tak snad to pojde ;):pxD

    Zmena planu ta potvora vedlajsia ma uz aj andulaka ;):ptak uvidime do coho si zobne xD mozno este 1kukacku :music:
     
    Naposledy upraveno: 28/9/21
  17. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Nejlepší akce,hned po záplatách Hadí oči,pojedu jak ďas,co bude to budexD
     
    -Jara05-, sovicka64 a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Vypadá to lákavě. Ale jestli to zvládnu, nevím, nevím. Nastoupit po MD do práce na plný úvazek, když ještě mám kus úvazku jinde z dob MD, je trošku mazec a na farmu zbývá málo času. Ale určitě zkusím.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vzhledem k tomu že z dvacetičtyř hodin za den nemám přístup na síť víc než polovinu z těch hodin, bude to zajímavé. Ale látám co se dá i v realitě, tak budu látat i tady, co sešiju, bude k dobru 8) A zázraky se dějí, minulou akci jsem taky dokončila :)
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    Sorry,som sa sekol o 500 ks.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.