Septemberfest (29.9. - 5.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Někdy před pár dny jsem sebral řádek a tím akce Bruno Ferrari skončila.
    Nečetl jsem co řádek dává, četl jsem to až teď, ještě že tak, jinak bych ani ten řádkový odvárek nedělal.
    Akce jsou čím dál více o tom na co jsem málem včera v parku při řízení kočárku šlápl.
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 5/10/21
  2. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Alustriel , to mě mrzí...já to měla stejné. Mohla jsem používat knofliky jak jsem chtěla, marné. Tak jsem to vzdala už o víkendu a šla sadit něco jiného.8)
     
    kája53 tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Konečná bilance:
    Položených záplat 980 ks,z toho mincí 1.906 ks.
    Zůstalo ve stodole 66 kousků akčního kvítí, 6 hvězdiček a 185 knoflíků.:)
    Kolo štěstí bylo skoupé a tak jsem použil do slotu bonus 200% , k tomu hafo SH.1x sem spustil dva Jacky.
    Po velice dlouhé době akce ,kterou jsem jel až do konce.Střídavě na polích 1x1 a pohopolích.:)
    Nejlepší výsledek: 103 a 96 mincí na jednu plachtu.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tentokrát jsem po odehrání [​IMG] her oželel 1 Bednu piccolo (holub na střeše) a šel cestou vrabce v hrsti...
    +15% ke sklizni dekorací se hodí dlouhodobě...
    [​IMG]
    ...a druhé Hnízdo pro andulku taky není k zahození...
    [​IMG]
    Byl jsem, co se týče využití džínových záplat, celkem úspěšný...
    ... za 645 položených záplat jsem získal celkem 955 hvězdičkových mincí, čili téměř 1,5 mince na záplatu...
    Celkově se mi akce líbila, kdyby bylo k dispozici více džínových záplat, byla by ještě lepší...;)

    PS:
    Kaolíne11, na tebe prostě nemám... :D
     
  5. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ješito, Ješito, už to máš ušito! 330 hier 565 mincí, maximum 89 mincí, 2x piccolo , 1 dekorka, 1 výbeh Volga a 1 strom Damask, na viac nevydalo. Možno nabudúce :)
     
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak ať jsem záplatovala jak záplatovala na kukačku jsem to nedotáhla, těch modrých záplat bylo fakt hodně málo, alespoň u mne na farmě, a zkoušela jsem i rady co zde byly napsané a nic, no tak snad příště ;) stonek mám, tak aspoň něco
     
  7. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Tak při odehrání 453 her jsem právě získala 402HM tak jsem si mohla zakoupit vysněnou kukačku, ale stálo mě to dost SP dost vrtulek a 2x jsem použila jacka, kterého tu smolím na akce a kolo štěstí mi dalo 2x 100stoprocent docela náročná hra na získání modrých záplat
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Nakonec, díky včerejšímu zatočení = 100% , jsem to dotáhla na 603 záplat a získala 1.174 HM, vybrala to čeho jsem měla málo a tak se nakonec akce vydařila. S podivem i ty modré záplaty byly tentokráte docela příznivě nakloněny.
    U výpliva - se žádný další bonus nekonal a tak "pouze" 556 záplat a 1008 HM - naprostá spokojenost.
     
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak jsem dneska zafinišoval a mám všechno, po čem jsem toužil.
    Andulka, kukačka, obě Pikolky a zbylo i na pár skoroandulek a skorokukaček.
    Dekorky jsem nechtěl.

    Moc děkuji Pitrýskovi a Mončičákovi za jejich nabídky, fakt mě potěšily.

    Farmaření zdar! kája53
     
    Naposledy upraveno: 5/10/21
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] látala som až do včera, bonusy dalo aj koleso aj lišta, Jack, 1407záplat/2219mincí, z obchodu som vybrala 2xPiccolo (génius, vílí prameň), dekorky - na navýšenie BS, s bedňami, cvak,cvak (10fl), kukuľu, PL, všetky tajomstvá, za mňa fajn, tak zajtra sa vidíme na cintoríne:D;)
     
  11. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já jsem si o víkendu vytočila haluzově a najednou 4 x 100 procent do stodoly - to vám řeknu, čučela jsem jak puk. A děkuji tímto dobrému rádci, který se tu před pár týdny zmínil o tom, jak točí rychle kolem štěstí - zatočit a esc a tak furt dokola - využívám to teď často a mám docela štěstí, jelikož dnes ráno ještě padlo 200 procent, takže to přibývalo krásně a záplat jsem položila hodně. Nevím ale kolik, já se nepodívala. V obchodě jsem vzala tu jednu dekorku na BZ, Piccolo (pořád mně to napětí, co odkryju, docela baví), pak ještě kupon na pomocníky a nějaké sazeničky tajemných stromů na Baha. Získala jsem docela dost SK, SH a ostatních zlepšovadel, takže celkem spokojenost. Akorát nevím, jestli jsem neměla vzít kukačku, ale ona ke mně někdy taky doletí. Zvířata mám v poslední době na ploše poskrovnu, tak mne to tak nelákalo.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak mi to na obě Piccolky nevyšlo, kytek jsem měla dost, ale pajdátka nedopajdala. Vzala jsem tedy jednu bednu, Boojum a jeden párty lístek. Jednu minci mi systém proplatil ;) Gratuluji všem, kterým se podařilo získat všechno, co si přáli. Já jsem spokojená. Až se vyspím, zajdu se podívat na hřbitov. S pajdátky to bude bída, mám takový dojem, že mi tam posledně před zavíračkou zůstala na polích rajčata...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.