Septemberfest (29.9. - 5.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Dobré ráno.
    Od včerejška stonkuji.;) Mám odehráno 344 miniher a 426 HM. Sice nic moc :sleepy:, vím to, ale už se snažím dělat záplatové vzory za mince.:) Občas to nejde a to hned po dvou záplatách výtvor odesílám, ale někdy se zadaří víc. Prostě a jednoduše - rukodílná činnost není můj kamarád. o_O A odměny si vyberu až zítra, až se podívám na konečnou sumu HM.;)
    Šťastlivcům v cíli moc gratuluji a nám šičkám a držím palce ať nám to jde pěkně od ruky a mincí máme co nejvíce. Konec je AŽ zítra odpo, tak se ještě něco stihne.;)
    Přeji všem pěkný začátek pracovního týdne a hlavně pevné zdraví ;)
     
  2. 14087

    14087 Veterán fóra

    Tak jak to jdeee děcká :D ja 3 dny pracovní tak v práci jen pěstovačka na mobilu a večer doma záplatovačka :D a pomalu ale jistě se drápu ke stonku, tak snad ho dostihnu :D páč mám pocit že to bude můj první v historii xD a dokonce i džíny sem ušila na piccolku jednu hah :D

    [​IMG] ;) [​IMG]

    Těm co mají hotovo gratuluji a ti co to ještě dohání přeju hodně štěstí do zdárného konce ;)
     
  3. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak tahle akce je nějaká divná,modrých záplat pomálu,taky se stalo že zaplním celé pole aniž by padla alespoň jedna,samé fialové,puntíkaté a hvězdičkové,vyměnil jsem vše co šlo a stejně je to nějaké zakleté,budu rád když se dohrabu na jednu stáj,ale ani to není jisté.
    Za mě palec dolůxDxDxD
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zrejme nestíham si zarobiť aj na dekorku aj na všetkých vylepšenia tak sa pokúsím si ju zohnať pri oad. Kks tie záplaty na tie hviezdičky vôbec nechodia.
     
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já bych asi tolik záplat neměla, kdybych nejela pořád s SH a vrtulkama, zatím mám odehráno 269 her, ale na kukačku to stále nestačí a času je moc málo, ráda bych to stihla, ale to závisí na modrých záplatách a na málo překážek v látce na šití.
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Taky mi chodí čím dál horší plátna :oops:
    Stav: 539záplat/999mincí :wuerg:
    Zakoupeno: 2x Piccolo, Zpropadená nit + všechny upgrade, 2x skorokukačka a 2x skoroandulka :p
    Zbývá 49mincí, ještě něco dopěstuji a zítra uvidíme co ještě vezmu. Asi nějakou dekorku ;)

    Edit: Skoroandulek v liště celkem 20ks a ani pořádně nevím kde jsem je nabrala xD
     
    Naposledy upraveno: 4/10/21
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím vespolek, tak co jsem zhlédla úspěchy ostatních, tak moc štěstí na džínové záplaty nemám. Ale nevadí, získám určitě jednu picolku a bude zase překvapení. Těším se na další akce.
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Stonka stonkuje a z piccola zase lišta křeččí past:wuerg:
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    petaM2001
    Křečí past je dobrá. Ta se dá alespoň při OaD vyměnit :p
    Tentokráte nebudu Piccolo dávat na plochu hned ;)
    Začínám střádat na vánoce, ať mám taky nějaké to překvapení :music:
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    petaM2001, já křeččí past beru všemi deseti. Takže pokud se ti nelíbí, tak já ji uvítám s otevřenou náručí. xDxD:p Ještě jsem ušila pár záplat, ale mince jsou vzácnější a vzácnější. Co se dá dělat. Dekorka s upgrady bude a dál uvidím až zítra ráno.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek, včerejší bonus z kola, Jack a obětování chemie se mi vyplatilo, řádek mám, i když jsem byla od osmi do šesti na brigádě a už sklidila s bonusem jen ráno a při pauze. Přišito 259 záplat, vytěženo 336 hvězdomincí. Tak přemýšlím, že se vykašlu na ty stromy (páč úkoly v družstvu stejně neplním a ony časem padnou z vyhraných akčních tajemnic) a asik budu pěstovat dál, do práce jdu až zítra na noc, tak stejně musím ponocovat, abych si přetočila režim. Třeba to na obě Piccolky vyjde. ;) Držím pěsti pro štěstí všem, kdo finišují :)

    EDIT: z minulých Piccolo beden byl Nemrtvý poklad, Kouzelný klobouk a Jackův dárek. K tomu Plavbózní zábava. Spokojená jak želva 8)
     
  12. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak kukačka už kuká.... hurá
    Za mě naprostá spokojenost, i když dalo to tentokrát zabrat a bylo i několik nočních šichet :p

    Všem přeji, aby získali vysněnou výhru a dobrou noc:inlove:
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Dobré ráno.
    Tak mám dilema :sleepy:. Mám odehráno 402 miniher, 502 HM a ve mlýně je ještě 30 záplat ve frontě. No a nyní řeším odměny.... kurňa co si mám vybrat? Kuku i andulku mám, piccolo bedna by se mi hodila, ale bude v něm floreňák nebo něco echt goldovýho? Taky uvažuji o dekoracích s upgrady, které jsou užitečné. No a nyní babo raď. :p Jdu se vyvenčit s pesanem a v lese budu přemýšlet, co si vyberu. Po 9 hod musím odjet do města. Mám dovolenou, tak řeším různé resty.... a že jich je :(;).
    Doufám, že budu tak dlouho vybírat, až přeberu. xD
     
  14. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    ehm, raději se neptám, jak těch 400 miniher stíháte,.. sice je pravda, že jsem se tomu nemohla věnovat na 100%, ono mimino (resp. lozící batole, kterému rostou zoubky) si žádá své, ale i tak... z odměn bych si vybrala, ale nejsem si jistá jestli při té docela značné absenci té správné modré na HVM budu mít aspoň těch 150, ne tak 400 na andulku apod. - a že jsem zkoušela měnit barvy záplat jako divá :-/

    edit: ne, že bych to tak trošku nečekala, ale jsem z toho docela rozmrzelá - plýtvala jsem SH, spapala pár vánoček a stejně mi chybí 1 záplata k poslední dekoraci, ale hlavně navzdory veškerému úsilí max. zisk 128 HVM :-/ palec dolů, resp. všechny 4 co mám :D snad jste dopadli lépe
     
    Naposledy upraveno: 5/10/21
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Akci sem ukončila,koupila sem tajemna a uvidíme třeba se štěstí unaví....;)
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, je to neskutečné, ale nakonec se mi ta vytoužená kukačka podařila získat, stálo to tedy hodně SH, vrtulí a dokonce i 9 florenů na knoflíky, udělala jsem 318 záplat a 405 mincí, tak už je kukačka na divošce a nakrmená, všem, kteří ještě nemají hotovo, držím palečky, aby to ještě zkusili.
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak moje plany som musela zmenit,lebo som sa rozhodla este navstivit maminku na Morave :inlove: jeden nikdy nevie kedy nas stopnu :mad: No aj na to ako mi isiel internet a este som striedala prehliadave ako ponozky :cry: tak som ziskala kukulu ktoru nemam,1picolku a samo stonek ;):pxD a este za chvilku nieco zobnem ale to uz bude konecna,lebo idem k lekarovi a ani srnka netusi kedy sa vratim :eek:
     
  18. 14087

    14087 Veterán fóra

    Dobré ránko švadleny :D když je volno tak to jde rychleji, řada už ve stonku řádkuje
    [​IMG]
    Ale už včera jsem se chlubila že jsem vybrala jednu piccolo bednu :eek: Ale na začátku jsem psala, že chci a že jdu jen pro kukačku???:mad: ale úplně jsem na ní včera zapomněla :oops: a jak tady o ní čtu tak vám jí závidím :sleepy: snad bude získatelná v další akci.
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Tak nakonec jsem si vyzobala z odměn andulku (takže mám sourozence) a výběhy. třeba se štěstí unaví a z výběhů budu hódně překvapená.
    Přeji hodně štěstí a pevnou ruku.;)
     
  20. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    Položeno 325 záplat - zisk 306 HM . Myslím , že tento výsledek nepotřebuje další komentář . Většina her končí po položení dvou záplat sem tam se zadaří trochu lepší hra , ale když vidím zisky některých hráčů tak to je trochu málo . Potřebné záplaty bohužel některým hráčům nechodí co nadělám , že ? Už takhle si vybírám které akce budu dělat a které ne , tato se zařadila mezi ty které už příště hrát nebudu :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.