Septemberfest 2020 (23.9. - 29.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Bbowling, to nedá...sama to vidím až někdy kolem 22.OO... tudíž Kaolín asi přežije do další akce, tedy pokud už nemá hotovo a Ty jsi naplnil výhrůžky :oops:
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký festovní september :) jsem to taky dnes mobilně rozpěstovala a po příchodu domů se do toho pustila. Ze 150 PL padl jediný bonusek na 100% ale na chlívky hned tři. Teď, když mám po sklizni bahamky plné zvířátek .. no jo. Ale SH je slušná zásoba, tak ono to pěstování půjde :p ušatý holky vypily 22 limonád, ale už jsem je vypnula, zítra je taky den :p
     
  3. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Akce dobrá padátka v poho tak uvidíme co je na dně sudu.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem dala semlít 71 limonád ;), už na to čekat nebudu, nechám obdarovávání na ráno, fajn rychlá akce, takto to mám ráda. Bonusy byly skvělé a na poslední sklizeň jsem dala i vrtulky, protože dva bonusy už skončily a měla jsem strach, zda to bude stačit a skoro by to stačilo, měla jsem přepěstováno
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    31/50
    akčné: 5027.

    Aj zajtra je deň, inak súhlasím s gordonom, vyjde to na 22. hodinu plus mínus, lebo nerátam do počtov 2 riadky na efektivu SH. Padátka pri 20ks JC padajú okolo 40ks takže budú mať niektorí s tým problém. Zabojujte stojí to za to. :)
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som ráno všetko pozbieral,ale to preto že som chcel dokončiť dnes jednu úlohu kde bolo 50 fl a oranž.lienky.Akciu robím ako vždy,slimačím tempom.Nie je treba sa naháňať.Bonusy na kole nešťasia sa mi ako vždy vyhýbajú ale žlté výrobne sa mi ani raz nevyhnú a to mám tiež aj s xxl stromami.
     
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    jak to děláte ? pošlete my prosím návod na farmu? jak mít už hotovo. bez bonusu z kola to nepůjde asi
     
    Naposledy upraveno: 23/9/20
  8. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    já jsem teda kolem vytočila akorát tak sebe, takže to půjde pomalu, ale snad se tam dopracuju!
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Aj ja sa pochválim!Po hodne dlhej dobe medzi asi 25x soľ a 30x drát mi padol bonus +1 AŽ na 6 hodín!!!8) Já su tak šťastné! Teraz len nech to rastie. Idem svojim tempom,takže to mám na pár dní.
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak u mna odohranych 53 hier,prva stonka uz je a tych zvysnych 12 hier este dnes doklepem...nech sa vam dari..:p:p:p


    tak u mna hotovo 66 hier odohrane a finito...nech sa vam dari a dobru noc;);)
     
    Naposledy upraveno: 23/9/20
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jak demotivující .... hned 3 příspěvky hlásí hotovo a to mi PC ukazuje 22:18 hod...
    Tož zaseto 10 semen, sklizeno a opět zaseto, už 100 semen... jdu spát... jsem utahaná jako kotě...
    Přebrala a roztřídila jsem 80 kg cibule.... zítra pršet nemá, tak ráno pověsím prádlo, hodím druhou pračku a pojedu sehnat nějakou úžasnou knnížku na angličtinu za 800 kč, kterou syn musí mít do školy... až já tu arogantní úču dostanu do ruky... to bude zlé...-.->:(
    Ale synáček se těší .... :p
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Třeba hraje Farmu a přečte si to :p
    8 limonád, stačí, Ušatá by byla přepitá a ve 22 hod zavíráme :D
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    poslusne hlasim hotovo
    teraz uz len tak cvicne,nech este nieco vyzobem xDxDxD
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak koukám, že jsem břídil, mám "teprve" 39 limonád (kolo štěstí vydalo +200 % a 2x +1), ale zato mám usušené houby a zavařenou další várku švestek - ale že se jich letos urodilo xD
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Večer jedna větvíčka dala své bodíky,dnes bude druhá a bude čas na jiné aktivity,tedy jestli nám je dovolí;)
     
    evainfo, Helena1313 a matlafous123 tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    rastaman19 - jde to snadno, když si vytočíš na KŠ bonusy ;), pak stačí mít dostatek SH a spustit kaštanový řádek. Při první sklizni na rozpěstování si naženu padátka na druhé ploše a pak už jen sklizně otáčím po 48 minutách. Druhou sklizeň už mám na celou plochu 1x1 a druhou na 2x2 a zbytek 2x1 a 1x1, pak to přibývá a je brzy hotovo. Nemám ráda roztahané akce, tak jedu většinou tímto stylem a je ještě výhoda, že při bonusech sklidím i hodně pohanky do snad příchozího sudu
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm ,to bude mrtvejch!:wuerg:
    To snad kuželkář ,ani sám nezvládne!:cry:
    K akci: jsem krapítek za polovinou......
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě se podařilo obloudit kolo jen o jeden bonus +1 do stodoly, tak to jde pomalu. Z jedné sklizně nakrmím 3-4 zajdy. Ale už jsem jich nakrmila 16, takže dokončit určitě zvládnu bez problému, jen to bude trvat déle. Padátek je zatím dost.
     
  19. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tahle akce mi vážně jde... Nejdřív jsem omylem 2x rozpěstovala na malých polích a když jsem to potom chtěla dohnat zazuzením na noc, dala jsem to omylem na Baha a všimla si toho až po dozrání... prostě šikula :D
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Uff tak mne to nejde tak ako Vam no snad sa doplazim do ciela o)))) Idem skusit potocit kolesom snad bude stedre :)


    Tak sa zadarilo o))))) 200%,+1, a este dake SK,SH,grose a vrtulky :inlove:

    Dnes mam stastie o))))) +1 skoncilo no uz som si vytocila dalsi +1 a k tomu este 100% a to mi este bezi 4h. 200% uz len tie sudy musim niekde vystrachat hahah....
     
    Naposledy upraveno: 24/9/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.