Septemberfest 2019 (19.9. - 25.9.2019) / diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Plea

    Plea Pilný autor

    Vypadávátek moc nenapadalo (jen na 9 pokusů), ale hned napoprvé padly mince.. Vždy se snažím o kombinace odzadu, už se mi to vyplatilo u 3 podobných akcí, takže na první pokus 30 a 20 mincí a teď už hezky jen mince a vyzobat všechny odměny z obchůdku:), jinak mne tato akce moc nebere..
     
    Trilian55, evainfo a babina51 tohle ocenili.
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Odehráno 7 her a z toho 85 mincí.Na noc jsem dala sl.jetel(je fajn,že si každý pěstuje co potřebuje).Trochu jsem dala do domku,ale padaly víc vidličky-nože nic moc.
    FA219......BAHA488
     
    -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No sklizen dlouhodobky a pomer 2:1 vidlicky:noze, takze necham zvirata chvili mimo, jen ty co jsou ve velkochlivcich... ale na vikend dam zvirata, uvidime jak se ten pomer bude menit... zatim teda jen 5 servisu v mlyne, uvidime co mi z toho vypadne...
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nedostatek nožů, chlívky na jedné ploše.
    Na druhý pokus kombinace na hv.mince preclík, knedlík, srdce, jitrnice.
     
    evainfo a Kostejnesmrtelny333 tohle ocenili.
  5. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Bezva - zase musím rušit mletí superkrmiva. To potěší. Tak vám přeji pěknou hru a ať to padá ....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, všude jsem měla dlouhé stáje (můra dozrála) doplněné pár kousky hortenzie + velkokapaciťáky, 2 arboreta a 3 obrstromy a výsledek: 231 vidliček : 197 nožů.
     
    kiki2305, -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
  7. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No nazdar to bude rozpis jak na sportku ted jdu na to snad to nějak dopadne hlavně aby padátka byli.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Můžete mi někdo říct, co je to tam za fuj žrádlo?
    Kromě preclíku jsem to nepoznal.
    :DxD
     
    Kostejnesmrtelny333 tohle ocenil(a).
  9. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    má někdo ,prosím,zmapované kombinace pokrmů ???děkuji
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435 - ahoj, odměny jsou náhodné (tzn. že 2 hráči pod stejnou kombinací budou mít pravděpodobně každý jiné odměny). ;)
     
  11. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Neměla akce začít dnes ve 14h ?Mě akce vůbec nenaskočila :( Nebo je nějaká změna prosím,posun ?Nebo dnes padaj jen vyskakovátka vidličky a nože s předstihem ?

    Edit: Hru zapnutou od rána nemám,po 14h jsem tu byla na skok,ale akce nenaskočila,ani po obnovení F5,ani lognutí.Teď večer jsem se znovu přihlašovala a akce mě stále neběží :( Zkusím ještě vyčistit znovu pc + historii,ale to dělám pravidelně :(
    Po restartu teprve naskočila akce,tak mám skluz,ale vlastně se nepěstuje,jen padátka,takže fajn akce :)
     
    Naposledy upraveno: 19/9/19
  12. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj jesterka74,

    akce Septemberfest 2019 začala ve 14 hod jak bylo avizováno. Pokud ti akce neběží tak zkus udělat vše pro bezproblémový chod hry. Někdy stačí hru pouze restartovat F5 pokud ji máš zapnutou od rána.
    Přeji ti fajn hru Natali;)
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  13. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Já bych to taky nejedl.
     
    Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  14. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    akcia sa mi páči a z minula si pamatam, že rovnaké kombinácie mali hraci z jedného trhu. Škoda že nie vsetci majú v podpise uvedený trh ;)
    ak by z TS pribehol mravec, alebo priplávala manta, bolo by to xD
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 - jestli ti padají vidličky a nože, tak ti asi akce běží :D
    Nemáš ve mlýně na farmě možnost mlít Izákův jídelní servis ? A na ploše ikonu preclíku ? A pod hodinkami ikonku akce ?
    jesterka01.png jesterka02.png jesterka03.png
     
    Pitrýsek47 a kaolín11 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Momentálně na akci nemám čas,bo sem se dal na pěstování pohanky a tak sem trochu pokropil živou vodou chryzantému na pohopolích.
    Mince nalezeny na 6 pokus ,odehráno 45 her.:)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Na pátý pokus jsem objevila kombinaci na hvězdičkové mince a na třetí pokus na farmářské mince. Víc mě nezajímá a pojedu jen tyto. Nečetla jsem pozorně info k akci, takže mám nepoměr padátek. Už jsem vyhodila i chlívky, tak se to snad srovná.
     
    evainfo a jesterka74 tohle ocenili.
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Skali Díky,vidličky a nože mě právě padaly od té 14h,ale akce nenaskočila ,ikdyž jsem se přihlašovala aspoň 2x do hry odpoledne a na večer.Až po restartu naběhla.Na mýtině jsem neměla preclík,v liště nebyla časomíra a v mlýně nebyla možnost mlít akční...Hlavně,že už vše běží :) Klávesu F5 pro obnovu mačkám celkem často,třeba skrz mazlíky a pod. :) Tuhle akci jsem ještě nedělala asi,tak snad tu nejsou nějaký finty :D
    Aha chce to zjistit kombinace,podle toho co kdo preferuje v odměnách,to se mě zamlouvá,podobně jak u záplat
     
    Naposledy upraveno: 19/9/19
    evainfo, Skali a L.Lady tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 - tak hlavně, že máš padátka, víc stejně dneska není potřeba ;)
    Po začátku akce chce znovu načíst celou hru a pokud jsou nějaké problémy, tak nejlépe zavřít a znovu otevřít celý prohlížeč.
    F5 je pouze na znovunačtení plochy - jedné plochy (načíst bonusy z mazlíků nebo JC apod).
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  20. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    5 pokusů a ani jedna mince
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.