Septemberfest 2019 (19.9. - 25.9.2019) / diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bohužel jsem se dostala k internetu až po desáté, tak nemám ani stonek, ani jsem nic nekoupila v obchodě:cry:. Všem kdo zdárně dokončili-y- posílám gratulku8);)
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně zradil přítel nejbližší, dědoušek počítač. Tak zas houby, zlatá rybko. Už skoro vzdávám vidinu lepšího příští, neb jsem již dlouho nedosáhla na stonek.
     
  3. zajanda

    zajanda Pisálek fóra

    Smůla stonek nemám, těsně před koncem jsem usnula, utahaná z práce a už mi chybělo jedno krmení a to bych dala. Úroda uzrála stačilo jen sklidit a já spala a 5 min. po 22 hod. jsem se probudila a celé snažení je na nic a to pěkně naštve.
     
  4. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Stonek mám,zbylo 1307 vidliček a nůž žádný,z výher žlutý želváci a stromy do lišty,tajně jsem doufala v mravence.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/19
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stonek nemám, ale stačil jsem ještě koupit 2 sazeničky na Baha a 1 na Farmu.
    A jupííí kapraď na stromě ,-)), pouštní růže XL a Wolémie ,-)) neměl jsem ani jeden strom kromě růže.
    Strom se jmenuje Stromovité kapradí, to jen abych nemátl přítomné.

    Edit: Děkuji štěstí jsem vyčerpal ,-))
     
    Naposledy upraveno: 26/9/19
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Pitrýsek47: Gratuluji k tajemkám...
    Nakonec 63 her, večer jsem odpadla, jako skoro všichni, takže zbylo 27 nožů a cca 350 vidliček a hlavně 6 beden, které jsem ani nerozdělala... Zapomněla, vytuhnula atd...
    Tak hlavně, že byl stonek.
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.