Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Na první sklizeň nechám všude stromy. Pak to zbourám a jednou otočím něco delšího, max. na 9 hodin, protože v pátek musím nezbytně jít na ryby, tak bych to nestihl sklidit. Budu točit stromy a pole. Už dlouhou dobu se chystám zase jednou vyzkoušet dvoupole, tak jsem zvědavej, jestli to z nich padá stále stejně dobře.
     
  2. .kiko5.

    .kiko5. Zelenáč fóra

    Blhahželám nech sa malému dary a veľa radosti celej rodinke
     
    rebelka1958 a danielaloblova tohle ocenili.
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    lenka2007 gratuluji, vnouček, to je štěstí, hezky si je všechny užívej.:);)
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    [​IMG]
    No a teď si vezměte, že budete mít konto 4 478 FL , jako v obrázku přiloženém je na
    kontě 4 478 MK(měsíčních kamenů) , což jsou měny hodnotou totožné...a o vše s
    koncem hry přijdete. To je o nervy. Proto ani na farmě nekupovat větší obnos FL, jen to,
    co zrovna spotřebuji na akce. Prostě dobíjím průběžně.

    A k akci. Farma již připravená , na akci se těším.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbowling Také to tak udělám a pak budu točit růže s lískáčema.Po velice dlouhé době jsem dal na celou farmu Javory XL, kdysi to z nich velice dobře padalo,akorát jsem je kdysi poslal všechny expresem a musel jsem nakoupit nové, ta investice byla docela drsná! Na druhou stranu co stěmi miliony má člověk dělat!:eek:
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    tavos7,
    děkuji za radu.
    Jaká je výhoda mít pomocníky. To se vezme myš,udělá se klik, klik a je to. Takže všude mám stromy, vyndala jsem i obr stromy, pouze na hlavní mám asi 50 na 50 stromy a políčka. Mám tam všechny bonusy + JC, tak jsem zvědavá a zasadím tam karafiáty. Jsem zvědavá.
    lenka2007 ... gratuluji k vnoučkovi. Přeji zdraví, štěstí, spokojenost a prostě všechno nej, nej.


    Madulka_cz
     
    Milka66, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    I já se pomalu od rána chystám na akci, na hlavní a na mýtině, kde byly ráno dozrálý obr stromy jsem je zlikvidovala a točím tam husy neb jich mám ve stodole velký nedostatek a při dalším BB se budou hodit. Na mýtině obr stromy budou za chvíli, tam dám asi taky ještě husy a tak kolem 23 hodiny, nebo jak to bude vycházet, všady dám XXL stromy, na Bahamce a pralese je většinou mám po celou dobu mezi akcem, tam nic měnit nebudu.

    Na jinou akci s vypadávátkama nechám ty maxi stromy, ale teď předpokládám, že těch vypadávátek musí padat podstatně víc a že jich z většího počtu stromů vypadne tedy víc než z těch obrů i když tam je úspěšnost na vypadávátka 99,9 %. Ale to uvidím až po sklizni jak moc se pletu a jestli jsem neudělala chybu.

    A pak se uvidí jak to bude padat, ale mám zatím v plánu nechat prales a Bahamku osázenou stromama po celou dobu akce a na normál farmě točit plodiny, na noc dlouhodobky a přes den budu dopěstovávat to co zrovna co potřebuji.

    A půjdu asi po SK a po tom zlatým řádku. Ne že bych byla sběratelkou řádků, ale když už nám RT oficiálně slíbilo kombajn na stonek a je z tohoto prvku mimořádně nadšeno, tak já budu s ním sdílet tu radost a ještě ty 2 týdny budu sklízet ručně a netrpělivě očekávat ten den "D". Jen doufám, že z těch 2 týdnů nebude rok jako u korálového ostrova [​IMG]
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    nerozumím,netřeba akční,když se musí mlýt ve mlýně?
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    papulice: akčním myslím rostlinu.... že ji nemusíš pěstovat xy tisíc, ale pěstuješ co potřebuješ (plody, plodiny). Ve mlýně meleš "vypadávátka" ,-)
     
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Idem si pripraviť farmu - zvery preč, dám ešte zopár stromov, nemám pomocníkov, takže zatiaľ nechám veľké polia, dám karafiát, no a zajtra uvidíme, čo z toho bude. Takže nech sa nám všetkým splnia očakávania. Peknú hru.
     
    duna.duna1, mendalam2 a evainfo tohle ocenili.
  11. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem zjistila, že mým zásobám tahle akce velmi prospěje - skoro nic tam nemám na osetí celé plochy na malých políčkách - tak jo, beru na vědomí že tvůrce inspiroval stav mojí stodoly. Jen nechápu ty plody - ale ty stromy se mi zas docela šiknou v tom, že aspoň Baha nemusím moc předělávat;)
    Taky přemýšlím, jestli jsou lepší XXL stromy, obyč stromy a u políček jestli úplně mini nebo střední - no asi začátek akce nám napoví. U stromů myslím že ty obří vážně dobré nebudou, to leda by bylo vypadávání dost omezené a to by asi tvůrci moc lidí nepotěšili...
     
    Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Akce zajímavá,sice dorazím z práce ař kolem 16:30h,ale nevadí ,asi dám všude stromky nebo dlouhodobky,abych je stihla ráno mezi 07-08h sklidit.jestli dobře chápu ze zvířátek nic nevypadne,takže půjdou do lišty.Jen netuším jestli dávat na plochu spíš xxl nebo obyč. stromy ? Co radíte ?
    O víkendu jsem v práci 12-ti hodinovky,ale zase sklidím ráno nebo pak večer po 23h,takže akce vypadá lákavě,lepší než akční plodiny,ty bych asi moc nestíhala.

    Uvidím zítra po první sklizni z čeho víc padá,nebo předpokládám,že jedno vypadávátko bude padat ze stromů a ruhé z plodin,ale jen tipuju.všem přeju hodně zdaru a hlavně se připravte v rámci možností.Stromky nakombinuju,třeba mám i dost parfémovníků a pod.,takže spíš než základní stromy umístím asi spíš ty spec. z TS
     
    bursuk59, lenak67 a evainfo tohle ocenili.
  13. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Pěkný večer.......taky připravuji farmu...... na akci se těším jako vždycky.Můj cíl je udělat co nejvíce,tak uvidím jak to bude padat.
    S vypadávátky nemívám problém. :) Všem přeji ať se daří ;)
    F 96 BAHA 256
     
  14. rebelka1958

    rebelka1958 Aktivní autor

    Ahoj všem tak stonek aktivován:D.............. a jde se zase na něco nového a úplně jiného to je fajn , jen se chci ujistit že jsem to pochopila dobře že ze stromů a políček budou vypadávátka , ale ze stájí nikoliv děkuji za info :p vím že se tu pořád píše dokola ale nemám kolikrát čas vše číst do detailu;) tak všem fajn pohodovou hru
     
  15. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Nakoniec som nedala veľké polia, ale pohrala som sa a dala maličké, nasadila som žito, pór a jačmeň. Dala som aj stromy aj obyčajné aj XL a XXl nad bodovú hodnotu 80. Uvidíme zajtra podvečer. Budem zbierať ako obyčajne, to zn, že ráno baha a večer všetko, pri robote sa toho veľa nedá. Snáď sa podarí zaplniť jeden výhonok v nebi a ešte k tomu nejaké podivuhodné stromy. Uvidím zajtra.
     
    evainfo a rebelka1958 tohle ocenili.
  16. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Tak já to plácnu sem a tam nějak nezávazně. Na pidipole se vykašlu rovnou, nestojí mi zato něco předělávat.
    A vůbec, jak se vám líbí můj podpis? Pro informaci: Důležitá není ta pirátka, i když moji duši má, akorát to číslo je poněkud zavádějící, dododo je ten papoušek.xD
     
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.Tak farma předělána.Moc chlívků jsem tentokrát postavených neměla,tak to šlo rychle. Baha je celá stromková a půlka hlavní louky.Tam mi ještě dozrává pár bobrů,no mají co hryzat. Koukla jsem znovu na odměny.SK je pro mne jasná volba, tajemničky taky zkusím,chybí mi ledňáček.No a pak zkusím stonek a co bude to bude. Budu se snažit co mi síly budou stačit.
    Je to fajn změna,nikam se nehonit a jen doufat,že padátka budou ke mě dost štědrá a nebudou se toulat po jiných farmách.Kdyby náhodou ty moje se k Vám zatoulala,pošlete je,prosím,pěkně zpátky a já se o ně uprchlíky i tak dobře postarám :);)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásný večer (protože je po práci) xD .. tak jsem si to trošku snažila propočítat. Když mi denně vypadne 150 - 200 bambulí a květu, by se mohli namlet 3 pytlíky tj. 45 "prémiových míčků", ovšem slavnostního květu je tam mnohem větší počet :sleepy: .. za každou trefu prémiových míčků získám dvě hvězdičkové mince (někde i čtyři) ... asi 90-100 hvězdomincí .. akce trvá 7 dní (necelých) takže asi 630 a více .. mincí mi na zlatý řádek nebude stačit o_O .. je tam + a - protože se vůbec neví, jak to bude padat a stále budeme zkoušet jaké stromky a co zasadit, aby to padalo co nejvíce :p .. no jsem vážně zvědavá a všechno může být nakonec úplně jinak :D.
    Asi sklidím ráno jako vždy, protože mi to navazuje na večerní sklizeň (stonky, dekorky, obr stromky a mazlíci) a potom se to dva dny snažím dát zase do stejných kolejí :p a tím přicházím o BZ a výhody stonků s tím spojené.

    Lenka 2007: moc blahopřeji a tiše závidím .. zatím nemám koho rozmazlovat xD
     
    Naposledy upraveno: 16/9/15
    babako, Lyzarka a kometak96 tohle ocenili.
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Jaké dáváte pole?
    Jelikož mám pole pouze na půlce hlavní louky, tak zkusím experimentovat. Dala jsem 10 velkých polí a 20 středních.
    Zítra je seberu ručně (co bych pro experiment neuděla) a uvidím.:p
    Jó a abyste se nedivili, že mám obr stromy na ploše, jak jsem psala v předchozím příspěvku, tak jich mám pár, nemám zahlcenou celou louku a taky jsem je tam dala z toho důvodu, že bude šťastný den BZ a mě chybí necelé 3 milióny a postupuju. Ale uvidím, jak to bude všechno probíhat, třeba je hned uklidím. A taky jsem zatím neměla problém s vypadávátky. No a třeba jsem to zakřikla a budu v pr ... háji. :sleepy:

    Madulka_cz
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak já se nějak extra nepřipravuju. Jen jsem dnes vyhodila chlívky, a na jejich místa dala XXL stromky. Zbytek zůstává jak bylo.
    Už teď jsem tam hodila karafiáty, a do zítra na farmičku kašlu. Dál tam budu sázet plodiny dle času. Akorát si vždy aktivuju mazlíky, zdlábnu nějaký ten BZ posilovač, a děj se vůle boží (v tomto případě vůle RT :D ) Experimentovat ani přehazovat stromky nebudu, protože veškeré experimenty s čímkoliv u mě většinou dopadají tak, že je to ještě horší než před úpravou :D
    Všem držím všechny tlapky, ať dostanou, co chtějí, a já sama doufám, že nějaký ten kompletní řádek také vyšaším :)

    Nyní tedy vypadá moje hlavní plocha takhle, a ostatní podobně :)
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.