Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Ahoj všem :), vidím, že se počítá s tím, že každý hraje hru na super počítači, hraji na noťasu, takže tak jako na Jarmarku tady asi taky nemám šanci ;), neva, aspoň to zkusím. A když se netrefíme, listí prodáme, vyděláme a na dovolenou pojedeme :D:p
    Jinak na vědomost dávám, že se nám v neděli ráno narodil další vnouček - 49 cm a 3.910 g :inlove:
     
  2. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Sic se nemusí pěstovat nic akčního, nicméně pěstovat se bude muset dost a dost, aby byl dostatek padátek. Bude záležet na koeficientu jejich vypadávání. Pokud bude nízký, pak bych viděla náročnost v tom, že kdo bude chtít hodně získat, bude muset hodně dát - na stromy UH, na pole SH. Každopádně jak a co bude, to ukáže prvních 24 hodin.
    Z akce nadšená nejsem, Renzo a střílečky mě nebaví a tak to zřejmě nebudu nijak hrotit.
    Fantasy končí, tady se najednou objevuje možnost výběru dárků (dobrých dárků) a současně výprodej za florenové zboží, působí to na mě jako potápějící se loď. Kdo do akce s plným nasazením jdete, ať se vám podaří získat vše, po čem budete toužit. Přeji příjemné farmaření.
     
  3. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Mně se akce (zatím) líbí. Myslím, že na nářky je ještě brzo, ostatně, proč stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko? :D Jinak souhlasím s tím, že mi to více připomíná valentýnskou než rybářskou akci a pokud si dobře vzpomínám, tak tam jsem se trefovala i já (dokonce na 100%) a to jsem byla ve škole v hodinách tělocviku ten zbytek, co do družstva na míčové hry nikdo nechtěl :D Zatím chci počítat s tím, že trefovat se budu a jde "jen" o to schrastit co nejvíce vypadávátek. Udělejte si revizi farmy, třeba můžete ještě upgradovat pohár či co já vím co, aby to co nejlépe padalo ;)

    Budu ráda, když se pak o své poznatky podělíš ;) Mám totiž skoro všechny stromy na plochách, ale různě rozházené a nechce se mi to přesazovat, stačí, že budu bourat chlívky.
     
  4. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Akce se zdá být jednoduchá, ale u mě bude jako vždy problém s vypadávátkama. Zlatého listí mám přes 9000 jen aby bylo s čím mlýt :DJá už mám na stonku tolik řádek, že mi z klikání bolí ruka. Dnes jsem otevřela ve zlatém chrámu poslední strom, tak se budu spíš soustředit na odměny z té první řady tajemné chlívky a tak. Jestli zbyde i na stonek uvidím, ale myslím, že tak jednoduché to nebude :p Všem přeji hezkou hru.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. maruska1955

    maruska1955 Pisálek fóra

    lenka2007
    i když to sem nepatří tak velká gratulace ať roste ve zdraví a lásce
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. electricwarrior

    electricwarrior Pisálek fóra

    A to je super připomínka-to mi hned naskočí těch pár nesmyslů,třeba v řazení chlévů...to taky zadává nějaký komun.sta...napadne ho to v říjnu letos a do hry instaluje v listopadu příští rok.......
     
  7. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Akce se líbí. Taky hraji na noťasu, ale mám k němu připojenou myšku, tak to střílení bude v poho.:) Na koukla jsem do stodoly a co nezjistím, zlaté listí mi rozfoukal vítr nebo si ho odnesli obchodnícai - zbylo mi tam jen 207 kousků.:oops: Jestli budou dobře vypadávat vypadávátka, tak budu muset přikoupit nebo ho jít nahrabat do přírody. :p
     
  8. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak to tu procitam a nejak jsm nenalezla jestli ty hry budou na cas nebo nejak omezeny mimo toho trefit spravny zvire. to znamena ze si muzu klidne koukat a hodit jen kdyz si jsem jista?
    jinak jelikoz se mi ten strom s rucickama strasne moc libi a mam celou dobu na plose tri tak u me zasoba listi 14.000 kousku takze jdu juknout na trh
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Starej dobrej lord Benjamin Disraeli jednou pravil: Když si chci přečíst dobrou knihu, musím si ji napsat sám. No a to se dá lehce parafrázovat: Když si chci vystřelit růži z pouti, perníkový srdce, hvězdné bodíky, musím holt do toho jít sama a doufat, že mi někdo neohnul hlaveň, že, milí RT tvůrci?
    kkunesovak: Je pravda, že Fantasy končí dost surově a nepěkně vůči hráčům. Ale snad Farmerama přece jenom vydrží - novinky přibývají, stejně jako akce.... Nicméně od RT by bylo solidní, kdyby potopení Titaniku ohlásili trošku dřív, než budou záchranné čluny přeplněné.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/15
  10. dunlop4

    dunlop4 Pilný autor

    Tak i já se po delší době zapojím do akcičky :) prémiové míčky asi moc hrotit nebudu, protože minule při chytání ryb mi víckrát vyskočila zlatá rybka s normální návnadou než s těma prémiovýma. Uvidíme, snad se zadaří a budu mít zase nějaké stonky a výběh Fenix by se taky šiknul :)
     
    evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  11. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    no zajimavé názory, také pomalu předělávám farmu a uvidíme jak to bude padat ;), a pak podle míčků se rozhodnu co dál a jaké odměny chci ;)
     
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mám takový pocit že bez nákupu košů se to celé stihnout nedá,nevěřím že by to tolik padalo
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak pomalu taky překopávám farmu. Zvířátka šla do lišty a plodiny a stromy jsem nasadila na plochy v poměru 3:2. Hlavní a divoká louka a bahamka patří plodinám, okolní stromy jsem ponechala, mýtinu a deštný prales jsem osázela stromy. Uvidím jak to bude padat, později to můžu doladit. Teď jen nezapomenout a nesklidit před začátkem akce. :)
     
  14. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Nechápem, načo tá panika! Veď je to iba hra. Nemusím mať všetky stonky, dekorky.. Čo stihnem, to stihnem. Buďme radi, že nám dávajú odmeny za to, čo vlastne pestujeme do stodoly- pre seba. Nič nemusíme vkladať a darčeky sú fajn. Veľká vďaka! Prajem všetkým peknú a zábavnú hru.
     
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jo jo fantasyrama, tam byly retro co ob týden a pak bum. Takže jsem ve střehu aby to bum nepřišlo i sem a brzdím co to dá. Do akce jdu, stromky 20hodinový nastřelený, z XXL to moc nelítalo a co urvu to bude. Už teď vím že toho moc nebude ale pro ten pocit to celý na hlavní zase zbourat a pokochat se jak to kvete...stojí za to. Fajn hru. Nikdy nevíš kdy přijde padla, tam se to vyvracelo seč mohlo a pak přišel strohý oznam. Pan Varun to s náma asi ještě chvíli vydrží, zkusí prošlechtit kde co a vytáhnout floráče na SK a když to nezabere tak bude odvolán a potopí se do korálového útesu, takový Bermudský trojúhelník pod vodou. Zlatáčů je celkem dost, já osel sem tam mám na louce i světlušky takže tím pádem stromek na ploše. Na akci se vyloženě těším.
     
    -Kuteno-, Pitrýsek47 a duna.duna1 tohle ocenili.
  16. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Ahojky, konečně soutěž bez hromady akčních rostlin a s možností výběru odměn. Super, snad to bude padat
     
    olla126, evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Pěkné, slunečné odpoledne.

    Když jsem přijela z města, zapla PC a přihlásila se na Farmu, uvítala mě cedule Dobrá práci, bobři + odměny. :DSupr, stonek aktivován. Takže ještě jednou, díky, Bobři. No a potom jsem si přestavěla farmu. Prostě kulový blesk... meteleskum bleskum. Každá plocha u mě je osázená jak stromy, tak políčky. Vytáhla jsem do boje s xxl stromy a pole, kde zasadím dlouhodobky, hnoje mám taky dost. Koukala jsem se na cenu hnoje, zatím se drží při zemi, jsem zvědavá, nakolik pak cena 1 ks vyšplhá.
    Hlavně si musím večer vypnout automatic. sklízení stromů. To by mě asi trefilo, kdybych přišla a bylo sklizeno :mad:

    Přípravám zdarec a nešilte tolik, je to jenom hra, ikdyž vás asi pohltila jako mě.

    Madulka_cz
     
  18. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, tak aj ja prekopavam, ruky mam az po lakte zababrane....xD, vytahujem a oprasujem stromy a zvieratka sup do listy, nech si tentokrat trochu oddychnu;). Asi v prvom rade pojdem po podivuhodny vybeh, pretoze ta zelvicka korytnacka sa nie a nie doplazit na moju farmu:cry:. A samozrejme aj lednacek rybarik by potesil. Ale len zo 4 vybehov aby som mala tolko stastia??? Neverim, ale stale dufam....:oops:. Tak nech nam to hlavne pada, aby sme mohli mliet a potom strielat....a najma sa trafit...xD. Krasny pripravny den pred zaciatkom akcie prajem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    lenka2007 Ahoj,gratulujem ku vnúčikovi nech máš z neho radosť. A ku akcii teším sa a uvidíme čo stihnem. mamanka21211
     
    lenka2007 tohle ocenil(a).
  20. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Madulko, má zkušenost se stromy je stejná jako rampušákova:
    Předělej si stromy na základní (do 18:00 máš čas), z XXL to tolik nepadá a zbytečně se připravíš o "bowlingovy koule".
    Já plánuji dát dnes do 18:00 na všechny plochy stromy. Zítra o 14:00 sklidím, pozítří v 10:00, popozítří v 06:00. Některé výnosné a "technologické" stromy ponechám, zbytek likviduji a pak nasadím minipolíčka s šlechtěním zkrácenou cibulí a budu sklízet 2x denně. Na Baha a v Dešťáku nechám stromy, nemám tam zatím dlouhodobky a nemám ani obrstromy na SH na časově slušné využití pohopolí.
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.