Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, hezká akce. Mě by jen zajímalo, jestli ty řádky jsou fakt 3, nebo jestli to nejsou jen upgrady. I když si myslím, že kdyby to byly upgrady, tak by to bylo napsaný. No, nechám se překvapit :) A pokud budou opravdu 3, tak jestli si budu moct vzít rovnou zlatý řádek, nebo to brát popořadě přes stříbrný a obyčejný :)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/15
  2. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    na akci se těším, jen nevím, jak mi půjde dobře zacílit. Momentálně bydlím v penzionu, kde je internet hodně pomalý. No snad to půjde :eek:
     
  3. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Možno by si sa divila, čo všetko dokážu ženy. A nielen v strieľaní :)
    Hold, každý ma vlohy na niečo, len je kopec ľudí, ktorí nevedia na čo a často to ani nezistia.
    A aj pri tých púťových atrakciách sa stávalo, že chalani netrafili, ale baby áno. Žeby to bolo tým, že chalanom dávali flinty s ohnutými hlavňami? :)
     
    Květa54 a -Kuteno- tohle ocenili.
  4. kotatko2212

    kotatko2212 Pisálek fóra

    Tak jedinou výhodu v premiových kuličkách vidím v tom, že se zkrátí doba potřebná k namletí kuliček o polovinu.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ajtoto nedivila, také si umím poradit s ledasčím a zvládnu i trefit se :), jen je někdy dobré ponechat velkým i malým klukům ten pocit, že jsou lepší a nepostradatelní ;).
    Takže uvidíme, co si v tom pouťovém stánku vystřílím....
     
  6. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Zemanko,
    já budu ráda, když nasbírám vypadávátka a hlavně, když se trefím aspoň na jeden řádek a ty hned tři. Myslím, že tě požádám na tuto akci o zástup ;);)
    Jinak se mi ale akce moc líbí a je mi jasné, že nálepku dám:p
     
  7. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Sám jsem zvědav na tuhle tu akci;)
     
  8. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Snáď ešte jedna vec čo ma napadla - keď to už niekto prirovnával k akcii rybárčenie. Keď som lovil ja, pár krát sa mi podarilo trafiť takmer ideálny stred - ale nikdy mi nepadol zlatý pstruh. Raz dokonca ostriež (najslabšia ryba v ponuke). Ale keď lovil synátor, zlatého pstruha chytil a ani sa presne netrafil.
    Čo z toho vyplýva??? Netreba sa trafiť presne. Dôležité je, že to skúsiš a niečo určite získaš. Síce nie vždy to, čo by si si prial a chcel, ale získaš. Pokiaľ to neskúsiš, nezískaš určite nič.
     
    bursuk59, dannger11 a kkunesovak tohle ocenili.
  9. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak na tuhle akci se asi budu jen smutně koukat... mám šanci akorát ve čtvrtek večer a pak v pondělí... víkend s tabletem a pomalým připojením... tam toho moc netrefim :cry:takže asi jen "vyrejžuju" miliony na zlatých listech :p dělám si samo srandu, ale z těch 2861 ks něco na trh půjde :p
     
    bursuk59, Lyzarka a babako tohle ocenili.
  10. doben

    doben Ikona fóra

    jenomže získáš dvakrát víc hvĕziček
     
    y.z.y tohle ocenil(a).
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Tedy já bych to s rybařením moc nesrovnávala - je pravda, že je otázka, jak se budeme trefovat a jestli opravdu zásah kamkoliv do figurky vydá mince....a to zjistíme velmi rychle.
    Pak si ale můžeme vybrat, za co mince vyměnit, to u rybaření nešlo - toto mi připadá mnohem lepší, nasbíráme mince a pak je vyměníme podle vlastního výběru :)
     
  12. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Možno pri tých prémiových guličkách sa budú terče objavovať pomalšie, alebo dlhšie. No uvidíme čo to bude za zázrak ;)
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Teda mě to nepřipomíná tolik rybáře, jako valentýnské trefování.
     
  14. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky,mě se akce moc líbí,vypadá zajímavě,dobré je že si každý může vybrat z odměn co potřebuje,budu ráda aspoň za jeden řádek na magickém stonku,hodně bude záležet jak budou vyskakovat vypadávátka a také u mne na strefování míčků.:)No nechám se překvapit.Hezký večer všem.
     
  15. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Zajímalo by mě, kolik lidí to stihne komplet a kolik bude mít navíc dekorace do stonku... protože si dovedu představit, že pak při výměnách půjdou na dračku...
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak jsem si nasel chvilku a trochu mi to otravilo, kdyz jsem pocital...
    Na tri stonky mi vyslo 1790 kousku, na zbytek co za neco stoji 210,,, takze krasnych 2000 a to je tedy pokud se nepletu stejny pocet micku... a do micku je to tedy stejny pocet bambuly a 4000 kvetu, a protoze netusim kolik a z ceho bude padat, tezko to nejak ladit...
    Navic to ocekava, ze se trefim, ale ja krtka skusil jen jednou, diky, nechci... takze to nevidim dobre, i kdyby tohle napadalo - asi to nejdriv skusim mezi stromy/kytky dat jak mi vyjde, pak doufam ze sousedi trochu srovnaji pomer a k tomu budu trhat nebo pridavat stromky, uvidime...
    Hlavne doufam v Baha stromky, ti maji slusny BZ, tak at i padani :)
     
  17. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    :D:)No jsem na to zvědav zlatasů dost ale většinou uvíznu na padátkách.Jinak dobře vymyšleno.
     
    mendalam2 a bursuk59 tohle ocenili.
  18. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Akce je zase trochu jiná, nepřipadá mi těžká, spíš pestrá. Pěstovat stromy a dlouhodobky ve správném poměru pro výrobu míčků. A pak snad něco nastřílíme. No a pak podle množství mincí nejlépe od nejdražších věcí si koupit, na co budeme mít. A o tom je asi ta obtížnost, kolik se nám toho podaří koupit. Zdaleka ale neaspiruji na všechno, stačil by mi ten nový stonek (uvidím ještě který) a pak podle mincí tajemničky, superkrmivo, vím já, na co budu mít. Nebudu to hrotit, starší stonky s dekorkami vesměs mám. Ještě to průběžně zhodnotím. Zkusím namlít od obojích míčků, ale vesměs asi většinu těch obyčejných. S časem mletí problém s turbomlýnem asi nebude, zase to bude viset na vypadávátkách. Tak to tentokrát nechám osudu, jak se to vyvrbí. Nemýlím-li se, využijeme konečně prales, mám tam nyní trvale stromy, hodně XXL, na plantáž dám před akcí také stromy, pak zázvor nebo citr. trávu. Na farmě ze začátku opět stromy, obr stromy, no a pak dlouhodobky podle potřeby sklizně. Jsem zvědavá, jak ty zvířecí mršky budou uhýbat a jestli po složitém pořízení míčků o ně těsně před koncem nepřijdeme. To možná bude také kámen úrazu. Tak se nechme překvapit a hezkou hru, respektive přípravu na hru. Tentokrát je dost důležitá.
     
  19. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    kuchynak:
    ne ne, na všechny 3 si netroufám ani pomyslet, ale přece jen bych ráda začala od toho nejvyššího, a pak se uvidí, co dál :)
    Tak u mě je tak nějak jasný, po čem nejdřív půjdu :D Dekorky z minulých akcí všechny mám, a buď se válejí někde na řádku nebo v liště, takže po těch určitě netoužím, a ty jednorázový odměny si ještě rozmyslím. Do sazenic bych taky nešla, protože stromy mám všechny, ale možná ty stáje bych mohla zkusit. Chybí mi želvy a ledňáček, ale s mým štěstím moc nevěřím tomu, že bych na ně natrefila. Takže u mě vedou řádky, no :D Co jiného mi zbývá :D :D

    Jinak já už s akcí začala. Včera jsem prodala 10.000 kusů zlatého listu :D :D
     
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Z akce zrovna dvakrát nadšený nejsem. Sice se nemusí nic pěstovat, ale na zisk stonků + něco z těch základních jako je např. nálepka, je potřeba obrovské množství vypadávátek, takže jsem zvědavý, jak to bude padat :p. Pomalu už přestavuji farmu tak, že nechám na 2 a půl plochách pole a na zbytek dám stromy, ale udělám mix normálních, xxl a obrovských, abych měl zhruba přehled z jakých stromů to padá nejvíc :).
     
    evainfo, bursuk59 a Květa54 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.