Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Největší smolař jsem asi já. Čekala jsem na posledních 9 bambulí, sklidila stromy, vypadla jedna. 8 jsem přikoupila a dala dělat premium pytlík za zbytek fl naškudlených z kina jsem koupila ještě obyčejný pytlík a začala střílet. Chtěla jsem zlatou bečku. Po chvilce, ani jsem nevystřílela první pytlík, vypadl internet. Samozřejmě ho nahodili až večer. Takže nemám ani floreny ani body z obyčejného pytlíku, zbyl mi jeden prémiový a hvězdičky, které jsem nestačila vyměnit. Z tajemných hned na začátku šlo všechno do lišty. Škoda, že to tak málo padalo, mohla být akce zábavnější.
     
  2. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    tak abych se přiznala tak septemberfest mě moc nebavil neustále mě chybělo kvítí zato bobule přebývaly.Na stonek jsem nedosáhla,ale normální odměny jsem splnila.Z bahara stromů celkem spokojenost padla garcinia tu jsem neměla,delonix xl,amhersie,pitomba xl zbytek šel do lišty z normálních stromů potěšila kamená pinie xxl,zbytek v liště a tajemné chlévy opět propadák.Za mě akce nic moc,takže palec dolů farmářka HELENIE
     
    Slnieck0 a monsaf tohle ocenili.
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    výsledek ze stromů... ;)

    Baha: juvie xxl, 2x tamarind, cesmína xl, delonix xxl a hrozny moře xl
    Farma: 2x kdoule xl, 2x buk xxl, mandlovník xxl a rakytník (ten jediný jsem neměla) xD
    nu což bude aspoň něco na výměnu... :p
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně se akce líbila :). Jako začátečník jsem se dopracovala jen k namletí 2 pytlíků obyčejných míčků, ale získala jsem ze sazeniček stromy, které jsem neměla (což nebylo tak zvláštní, když akce začala, měla jsem 3 jabloně a 1 ořešák;)) a taky výběhy - žlutý krůtník, žlutou králíkárnu a výběhy pro ježka a myšku. Všechno mi udělalo radost a ocenila jsem, že i nízký lvl (na začátku hodně hodně nízký) měl šanci se zapojit a něco uhrát. Navíc jsem vlastně pěstovala do zásoby normální produkty, nešlo o akční plodiny, které pak k ničemu nejsou.
    A to se ještě budu těšit na otevření Bahamaramy, protože mám i pro ni připravené sazeničky :D
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sumarne jsem ziskal dva plny stonky, treti chybi dekorka - na nejslabsi Drevarska pila... no uvidime... a dalsiho jsem neziskal nic... ani na nalepku nebylo, 0 minci... zadny TS nebo SK nebo cokoliv jinyho...
    je fakt, ze ke konci uz jsem mel vic kviti nez balonku, ale to proto, ze jsem daval SH, nakupoval cely hry - rovnou, nakupovat jednotlivy, celkem vzato hodne nakoupenyho a neslo to... takze nic, slo o otestovani, pokud nebude priste ve stonku neco vic nez bz/bbz, tak to nema cenu a radeji pujdu do dekorek na vymeny tem, co o ne maji zajem...
    Taky by to chtelo vyladit nahodu, na posledni dvojminci jsem cekal dlouhy minuty, otrava...
     
    davidson00, sopti a Slnieck0 tohle ocenili.
  6. Slnieck0

    Slnieck0 Perspektivní autor

    Ahojte,
    ja som konečne získala rybárika a oskorušu. Na bahame potešil baobab, takže veľká spokojnosť, aj keď som na túto akciu mala málo času. Pár slnečných dní som strávila "na samote pri vode" bez netu;).

    Nestihla som ani prečítať diskusiu, tak vám všetkým, ktorí ste získali po čom ste túžili, na záver blahoželám a ostatným prajem viac šťastia pri ďalších akciách. Inak akcia fajn, len to strieľanie ma už ku koncu moc nebavilo.

    Majte pekný deň!
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Zdravím, stonek se nepodařil dokončit, a tak na poslední chvíli se mi přece jen něco podařilo, ze stájí mám Ledňáčka, nakonec jsem celkem s touhle akcí spokojená.
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Já jsem s akcí spokojená. Mám stříbrný řádek na stonku a nakoupila jsem vše co bylo v nabídce. Nálepku, SK, SH a vše ostatní. Všechny chlívky i stromy šly do lišty, ale možná na ně přijde řada až bude podobná akce. Takže spokojená.
     
  9. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Tak tedy: Ježíšek bude přesně za 3 měsíce, ale u mne na farmě už se nadělovalo dnes. Já a moje smolná farma jsme z TCH dostali žlutý vraní úkryt, ale taky 2x želvu a 1x ptakopyska!!!, z TS meruňku XL, Datli XXL, ale taky rakytník, kowhai, oskeruši a slivoň!! Co bude na bahamě, to netuším, protože tam jsem to, já trubka, zapomněla zatím zasadit. Snad bude taky s čím se chlubit:)
     
  10. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    Neuvěříte... nebylo moc času... tak jsem horko těžko vystřílela necelých 460 žetonů... popravdě to byla jedna z nejnudnějších věcí snad za celou dobu co hraji... nebavylo to ani mou nejmladší dceru. No ale jako správná farmářka sem bojovala.. nevěděla sem jestli nastřádám na stonek a tak jsem čekala do poslendí chvíle... no a... nešel net... takže poslední sklizeň včetně proměny žetonů byl v... no asi tušíte... pro mě fakt super akce ...:wuerg: Neproměnila sem ani jeden... a celé to trapně dlouhé střílení bylo úplně k ničemu... no aspoň mi dnes po naskočení netu zvedl trochu náladu kombajn na stonek, ale stejně mi to leží v žaludku -.-
     
  11. ŠedýStrom

    ŠedýStrom Pisálek fóra

    Další, kdo nepochopil, že "money talks". Systém se chová dle toho, za co je placen. Co se vyplatí, to se zopakuje, dokud se to bude vyplácet. Klidně si plať a můžeš se pak upalcovat dolů, dolů.
    Ale neříkej mi, že mám mlčet - nejsi moje máma, abys mi rozkazovala.
     
  12. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    ŠedýStrom

    "money talks" chápu, spíš nechápu, proč někdo řeší, že ten druhý platí. Takže prosím tě, přestaň na mě reagovat, a řešit, že jsem koupila koš. Jasné? Už jednou jsem jasně napsala, že jsem dala palec dolů za určitou věc, a ne za akci jako takovou. Předpokládám, že modíci to hodili do reportu, protože jsem nebyla jediná, kdo se s tímto ozýval.

    Jinak nejsi můj otec ani syn, aby ti bylo něco do mého placení. Potažmo, když k akci jako takové žádný názor nemáš, akorát jsi sem přišel otravovat. Na jiných fórech už by tě brali jako off topic. Zdravím
     
    Bagíra77, Iwuska a vinea05 tohle ocenili.
  13. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Tak jsem na tom obdobně, jen trošku obráceně :D Ke mně konečně přiletěl ledňáček, ale garcinie se mi opět vyhnula, SH mám stejně, jen s tím rozdílem, že nemám obr stromky, to jsem zvědavá, kde další vyhrabu ;)
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.
    [​IMG]
     
    mendalam2 a zemanka01 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.