Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak mne sa nakoniec podarila zlatá stonka, všetky tajomnice, SK, SH a kombajn. Na banániky som nedosiahla, a nálepky nemám už kam lepiť, tak mi vôbec nechýba. To strieľanie bolo nekonečné, chvíľu mi tiež trvalo, kým som zistila, že za zlaté loptičky bude až 12 dvojmincí, asi už senilniem.... Tiež sa mi nedarilo úplne vybalancovať kvety s bambuľami, takže chvíľu som mala prebytok jedných a potom zase druhých, na moju škodu, lebo som už neskompletizovala poslednú streľbu
    Minula som kopec štrimflí, SH a remeselníckych produktov, ale stodola sa pekne zaplnila. Akcia pre mňa celkom fajn
     
  2. tolca1

    tolca1 Pisálek fóra

    nevíte proč jsem se snažila střílet mince, když ted mám 309 mincí, za které si už nic nevyměním, protože 5 minut před koncem mě zmizely pokusy, příšerky vyskakovali a nechtělo mě to vyjet ven ze střelnice, když už tam žádný pokus nesvítil...po restartu sice naskočili 3 pokusy, ale po jejich odstřílení už tam nebyla možnost vyměnit :cry: mohla jsem mít alespon tajemné stáje a stromy. Z celé akce tak mám jen pár bodů za zlaté mince, přišla jsem o zlaté listy a nervy...hjo leošní fest se mě vůbec nelíbil.
    Nevíte někdo, co bude s mincemi? Na první straně se píše o proplacení bambulí, květů, míčků - ale o mincích nic.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/15
    ell1956 tohle ocenil(a).
  3. SaraNikol

    SaraNikol Zelenáč fóra

    taktiež reštartovalo hru a som si nestihla vyzdvihnúť ceny.....:( a to som sa tak snažila :( nedá sa vrátiť aspoň obchod na výmenu bodíkov?? Ďakujem
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  4. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Musím akci pochválit s jednou výhradou. Tou byla nutnost dlouhého čekání na dvojmincové cíle. Byla to nuda.
     
  5. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, děkuju.. Nazvala jsem to podle barvy, kterou mají - mají stříbrnou barvu, tak jsou stříbrné.. Hvězdičky mají všechny mince - stříbrné i zlaté.. Ty různé názvy z 1. stránky zapomínám a když chcu něco napsat, tak mám problém se vyjádřit správně.. Ale doufám, že to lidi zde pochopí správně..

    Měla jsem toho napsaného víc, ale poté, co jsem klikla na zobrazení nových příspěvků, mi to zmizelo.. už podruhý nebo potřetí.. Tak pořád znovu to dopisovat.. je to na mě moc.. Tak píšu dál až teď.. A asi to nebude vše..

    A z těch bonusů mi BBZ spíš nepadaly a KR taky spíš ne.. Takže ... Ale aspoň něco málo bylo navíc...

    Když jsem se po akci znovu přihlásila na farmu, tak mi tam vyskočilo info, že je nový "mazlík" - datel.. Na obrázku je pěkný. Ale cena 200 FL bez jednoho se mi nelíbí. Takže ať si ho nechají, když není za KR...
    Zas jednom ždímání peněz, "Oslíčku otřes se", a pak nám napíšou, že mají od nás málo peněz a že s Farmeramou končí, jako to před několika dny napsali ve Fantasy..
    Napřed to inzerují jako hru zdarma, potom od nás chtějí čím dál víc peněz, a nakonec to ukončí kvůli "nedostatku peněz" od nás..
    Tak to neberu..
     
    Naposledy upraveno: 23/9/15
    ell1956 tohle ocenil(a).
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Akci chválím. Bylo by však dobré vysvětlit množství restartů, které ve hře v poslední době jsou. A pokud jsou restarty řízené tak proč to dělají těsně před koncem akce (osobně si myslím, že řízené jsou, protože konečně zase naskočila ikonka pro dárky). Já jsem akci ukončil dříve, ale věřím že řada hráčů mohla honit poslední minuty a pak jim propadla řada mincí. Samozřejmě je to poučení nenechávat vše na poslední chvíli.
     
  7. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak za mě za tuhle akci má RT palec nahoru...
    Vysosala jsem co šlo,a ještě navíc vzala hóódně dekorek,takže spokojenost.Dekorky se určitě jednou budu hodit;)Tenhle typ akcí mám ráda;)
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Máš pravdu,mě jich zůstalo zbytečně 46, o víkendu jsem v podstatě nebyla na netu a v pondělí se mi nechtělo-můj problém-
     
    ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  9. lollo791

    lollo791 Zelenáč fóra

    Ahoj, tak aj napriek malinkým poruchám ku koncu, som to úspešne ukončila :)
     
    ell1956, Janké861 a evainfo tohle ocenili.
  10. 123paulo

    123paulo Zelenáč fóra

    Pozdravujem, tak ani mne sa nepodarilo povymieňať body. No čo už.....je to len hra
     
    ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  11. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak za mě palec dolů. Mám na osázení všechna možná pole,aktivován strom moudrosti a přes špatně pochopené střílení v začátku jsem pečlivě hrála a díky vypadávátkům nedosáhla ani na prostřední řadu na stonku. Mám jen obyčenou+drobné dárky. S vypadávátky mám vždy špatné zkušenosti. Kladně hodnotím pouze možnost výběru dárků.
     
  12. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak jsem docela otravená, blb jsem to nechala na poslední den a on nešel od rána proud...teď to teprve jde a já jsem to prošvihla škoda pro příště hned brát ceny ach jo
     
    ldivacka, ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Mně se podařilo získat zlatý řádek, což byl cíl asi většiny z nás, pak všechny tajemnice (z těch potěšily velice želvičky, jinak děs-běs), superkrmivo, nálepka a na poslední chvíli jsem za posledních 80 mincí vzala ještě prázdný stříbrný řádek na stonku. A teď se budu modlit, abych při OaD našla hooooooooodně dobrých lidiček, kteří nabídnou ty stříbrné dekorky..asi to jednoduché nebude, ale kdo neriskuje, nic nemá....
     
  14. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Musím říct, že se mi akce líbila od začátku, až na ty utažené kohoutky na padátka. Nakonec jsem utratila asi 700 SH, ale jsem pyšná, že jsem odolala pokušení koupit malý koš - zbylo mi totiž květů i bambulí tak, že bych s košem namlela beze zbytku pytlík premiových. A ač jsem chtěla původně stříbrnou řadu + tajemnice a některou dekorku 1x2, případně jich víc, nakonec jsem vzala zlatý řádek, tajemnice a dřevařskou pilu, protože mi to vyšlo naprosto krásně se zbytkem 0 mincí. Tajemnice na ploše, tak snad nebudu po vyklubání litovat :D
     
    evainfo, Lyzarka a ell1956 tohle ocenili.
  15. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte, :)
    misia sa mi velmi páčila...:D chválim....:)
    vyhrala som striebornú stonku :)
    a kúpila som si obyčajnú stonku, len mi chýba....sud piva..dvojchlapová pila....a hracia skrinka ;)
    dúfam, že sa niekto najde a vymení mi niekto za slušné odmeny....mám všetko :)
    teším sa na dalšiu takúto skvelú misiu :D
     
    dana9494, evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  16. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    neda mi to a musim sa aj ja k teto akcii vyjadrit. Neviem co sa v RT stalo, ale vyzera to tak, ze konecne zacali pocuvat co chce hracska komunita. Tato akcia splnala presne to co sme ziadali uz ani neviem ako dlho:
    1. Nepestovat tisice akcnych do zblbnutia
    2. Dostat za splnenie uloh slusne odmeny primerane vynalozenej namahe
    3. Moct si z odmien vybrat to co prave tomu ktoremu hracovi najviac vyhovuje a co potrebuje
    4. Akciu urobit tak, aby ju boli schopni splnit nizke levely (hoc aj s nizsou odmenou), ale zaroven aby levely 90+ ju nemali hotovu za dva dni
    Takze za mna hodnotim jednoznacne kladne - akcia toto vsetko splnala plus ako velky bonus hodnotim to ze pre maximalny uspech bolo potrebne aj rozmyslat a dopredu planovat.
    Nepodarilo sa mi splnit vsetko (to som vedel uz od zaciatku - som "neplatic" a nemam obr. stromy), ale dostal som to co som chcel a este aj par veci navyse.
     
  17. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak já nakonec přišla na třech farmách o spoustu věcí, protože v celém našem regionu byl víc jak tříhodinový výpadek elektřiny....někde to bouchlo už před dvanáctou a já ostrouhala....a tak krásně jsem to měla spočítané....(jdu hledat, kdo za to může :mad::cry:)
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  18. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Já bych se snad jen při příští podobné akci přimlouvala za přidání "drobných odměn". Myslím tím nějaké odměny např. za 5 nebo 10 mincí. Zbylo mi 63 mincí a jsou mi k ničemu, škoda. I pokud se vymění za nějaké drobné (floreny, BZ/BBZ), jako odměnu to ani nepocítím. To bych spíše přivítala třeba možnost koupit si lístek na kolo štěstí nebo nějaký řemeslný produkt.
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak ke zlatému stonku jsem ještě vyplenila v kategorii "různé" mimo zlatých bananosů všechno. Dokonce i nálepku, bo mi zbylo pár šprdlíků a na nic lepšího to nedalo. A ještě jsem pobrala zlatou dřevařskou pilu na ostrov.
    Akce se mi líbila, odměny jsme si mohli vybrat, podle toho, kdo co preferuje. Takže super. Vypadávátka byla jedna velká bída. A čekání na sřelnici druhá.
    Bambulí mi zbylo na dva prémiové pytle, ale kytky chyběly :( Neva, stávají se horší věci ;)
    Hlavně, že to máme za sebou. A budeme se těšit na další :D
     
  20. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Původně jsem myslela, že skluz, který jsem nabrala při víkendu nebudu dohánět a spokojím se s vykousnutím zlaté větve + k tomu nějakou dekoraci navíc, ale nakonec jsem pustila chlup v podobě zelených kapek a dalo to na i stříbrnou lajnu. Teď, když bude kombajn, tak ať je klidně řádků v nebi milion :) Ty kravinky v podobě tajemna a dalších jsem brala za první várku odházených míčů, takže nakonec mi toho u Kima moc nezbylo.
    Akce dobrá. Diskuze k ní byla klidnější...a i to, se jako plus počítá ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.