Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Marťanka75

    Marťanka75 Zelenáč fóra

    chybí mi ještě 5 bambulí pomozte prosím
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  2. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Nakonec tato vypečená akce dopadla celkem dobře.Také jsem si vybrala pro mně nejhezčí stříbrné provedení řádku,všechny tajemna a SK.Jsem spokojená,ale příště prosím RT--šetřete nám čas.Čekání při střílení bylo nekonečné.......:wuerg::wuerg:
     
  3. gazděna

    gazděna Zelenáč fóra

    moc prosím, nezbývá někomu jeden dárek??Chybí mi jedna bambule. Díky
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak jsem se nakonec dostřílela na zlatý řádek a ještě zbylo na SK.Jsem spokojená.Na to jak byla tahle akce nudná to ušlo.8)
     
    skalara.v, evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  5. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem hodně dlouho váhal, nakonec jsem se dopracoval k neuvěřitelným 1562 hvězdičkových mincí. Váhal jsem mezi těmi řádky a dekoracemi flašinet, nakonec jsem se rozhodl pro 8 flašinetů a 3 dřevařské pily, což dávají trojnásobně více Baha Bz než ty stonky.
     
    evainfo, ell1956 a kkunesovak tohle ocenili.
  6. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Mám zlatý řádek a k tomu nakonec vše z "různé". I nálepku, o kterou bych normálně fakt nestála a také banány, na které jsem se neodvažovala ani pomyslet. A ještě 12 mincí zbylo, ve stodole pak 5 květů a 20 bambulí.
    Ráno totiž ze tří ploch plných pidipolí karafiátů a dvou ploch trávy padlo 130 květů, tak jsem ještě 2x otočila růže a trávu s SH a mám víc než stanovený cíl.
     
  7. valibrcko

    valibrcko Zelenáč fóra

    Ahojky všichni,
    konec akce se neúprosně blíží a mně chybí 5 bambulí na poslední pytlík. Můžu vás poprosit o zaslání. Moc díky.
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  8. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    no tak zlatý řádek doma u přítele stříbrný a u mamky taky ...spokojenost ale to střílení bylo děsný pf
     
    evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Tak jsem nakonec vážně zblbla xD .. jsem to stihla dvakrát otočit (3 200 SH) o_O a dokoupila ještě bambule za FL (ty chyběly) na další pytlíky. Za oponou to šlo hodně rychle a plný zásahy :p a asi mě to začalo víc bavit :D .. tak jsem koupila nakonec i poslední dva stonky, jen bečky mě k nim chybí xD. To je vážně trapas, když nebudu mít co nabídnout návštěvám .. jako u "Suchánků".
    A taky doufám, že v O+D se to nějak sežene :p [​IMG] .. jsou zatím na ploše a možná je tam nechám .. dají za dvě otočky denně více BZ, než ty dva stonky. Přeji všem co nejvíc do finiše ;) ..

    Ještě bych chtěla moc poděkovat těm zde "zkušeným" hráčům a v této hře jsem si opět vzala hodně poznatků a je to vážně supr, že se s námi podělí.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/15
  10. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Na to jak bídně padaly květy jsem zvládla stonek a vyplenila různé. Jsem spokojená.:D:pxD
     
  11. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Na to jak mě tahle akce nebavila,mám zlatý řádek a vše z různých,kromě banánů,takže nakonec celkem dobrý.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Čekám, jestli vypadnou poslední 3 kytky na další balíček ,jestli jo koupím si asponˇ kolovrátek.:cry:xD:p
     
  13. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Tak mám ukončeno s tímto výsledkem:

    mincí celkem: 2.484
    prémium balíčků: 46
    modrý květ: 2.760
    bambule: 1.380


    Obyč.Řada 420
    Stř.Řada 600
    Zlat.Řada 770
    SK 30
    SH 15
    stáje 20
    stromy 10
    b.stromy 10
    banány 5x 120
    nálepka 5
    pomocník 15

    plus dekorky navíc:
    zlatý flašinet 280
    zlatá bečka 170

    zbylo mi 19 mincí, 19 modrých květů a 0 bambulí, tomu říkám akce nadoraz :D

    jo a pro některé, nekupovala jsem ŽÁDNÉ koše a nespotřebovala jsem žádné super hnojivo ;)

     
  14. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak mám taky hotovo. I přes víkendovou nepřítomnost a dlouhé směny v práci se mi podařilo vybrat to, co jsem chtěla. Mám tedy SH, SK, zlaté banány, nálepku, oboje tajemné stromy, tajemné stáje a pomocníky. Po stonku jsem nešla, ale protože mi mince na ten obyčejný stonek vyšly, mám i ten. Ještě mi zbylo 63 mincí, 7 slavnostních květů a 37 polních bambulí.
    Za mě určitě palec nahoru, akce se mi líbila hned od začátku. Chválím RT.
    Sousedům a přátelům děkuji za dárky. Snažila jsem se je oplácet poctivě, snad jsem nikoho nevynechala. Snad poprvé se mi při této akci stalo, že jsem dostala dárky i od hráčů, které vůbec neznám. I těm děkuji a snad ani u nich jsem nezapomněla dárky oplatit.
    Stromy jsem odtajnila hned na začátku akce, kromě jedné amhrestie tam nebylo nic zvláštního. Tajemné stáje jsem dala na mýtinu teď, tak možná bude večer milé překvapení. Nezlobila bych se za druhou želvu nebo dokonce ledňáčka, kterého zatím nemám.
     
  15. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    No u mě jako vždy pohoda, moc to nepadalo, ale mám slivon trnitou dvakrát, ostatní již mám a z výběhů mě potěšily myšky, taky dvě, vlastně jsem kromě superhnojiva a banánů stihla v různých vše:sleepy:
     
    skalara.v, sopti a evainfo tohle ocenili.
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. Když jsem na začátku viděla, jak mám málo těch modrých květů, tak jsem myslela, že nebudu z té akce mít nic..
    Nakonec - včera večer (nebo v noci, už nevím přesně) jsem z prémiových míčků nastřílela na první stonek (ten obyčejný) - vyšlo to úplně přesně, nezbylo mi nic (žádná medajle nebo co to je).
    Dneska po 2 sklizních (noční a denní) jsem měla další 2 prémiové míčky a z nich nastřílela 108 mincí.
    Za to jsem mohla koupit skoro vše v Různých - kromě zlatých banánů. Ale to nevadí..
    Tak mám radost.. Moc jsem tu být nemohla, moc to tu nezvládala, střílení mi šlo dost těžko, když mi často terč uhýbal jinam, než jsem šla myší, a se zpožděním.. A postavy s 2 mincemi byly někdy 4 najednou (takže jsem je nestačila oklikat, max. 2) a pak dlouho žádná.. A 3 střely na konci jsem nakonec musela obvykle vyplácat na zlatou minci od panenky.. Ale aspoň jsem dostala navíc pár KR a BZ a BBZ. Moc to sice nebylo (za tu dřinu), ale lepší něco než nic.. Hlavně, že to, co jsem napěstovala během té doby, mi zůstalo a nemusela jsem to jen dávat do bezedného sudu..

    Zbylo mi:
    3 hvězdičkové mince, 1 květ a 166 bambulí.. Kdyby někdo chtěl, ráda věnuji.. Jenom nevím jak a za tu necelou čtvrthodinu bych to asi nestihla.. Ale ráda bych tím někomu pomohla..
    Dárky už nemám na posílání.. Moc děkuju všem, co mi je poslali, a omlouvám se, že jsem to posílání sama moc nezvládala..

    Dala jsem TS a TCH na plochy a moc mě potěšili ti krásní modří ledňáčci, co se v těch TCH pohybují a lítají.. Jestlipak z některého TCH bude ledňáček? Ještě nemám... A víc toho ještě nemám.. Tak uvidím...
     
    ell1956, evainfo a sopti tohle ocenili.
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak po dost velkych investicich nemam prostredni dekorku v prvnim Kimove stonku za 120 minci - Drevarska pila...
    zadny TS nebo cokoliv jinyho, ani na Nalepku nezbylo, tak doufam ze o OD bude k dispozici...

    Nebyl cas a hlavne slechteni se nezdarilo...
     
    ell1956 a evainfo tohle ocenili.
  18. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Sice jsem nadavala, ze mi to nepada, ale stejne se mi akce libila.
    Mohla jsem si vybrat, co pestovat, zbylo mi to ve stodole, mohla jsem se rozhodnout, co chci za odmenu...
    Dozvedela jsem se spoustu zajimavych informaci, jak priste na vypadavatka... Jsem sice o 2500SH a 150 FL chudsi a stale nemam vse, co bych chtela, ale nevadi, do priste to snad padne. A priste fakt zkusim nejake skritky na plose... Porad to byla investice za KR :¤)
    Hra nebyla spatna, sice se muselo obcas cekat, ale snad jen jednou jsem cekala 12min, jinak za pet minut byla hra hotova... Chapu, ze kdyz nekteri strileli 100 pytliku, tak to muselo byt hodne otravne, ale s tim se holt muselo pocitat... Jen si myslim, ze nebyl stastny soubeh s Jarmarkem. A mozna bych i ocenila, kdyby se u Kimova stanku objevil ukazatel poctu, co uz mam ve stodole za dekorku, musela jsem se vzdycky vracet, abych se ujistila, co mam koupit...
    Svym zpusobem se mi libila i cena pytliku ve FL, velmi odlisna od toho, kdyby na to clovek musel vsechno kupovat :¤)
     
    ell1956, evainfo a sopti tohle ocenili.
  19. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Jestli k tomu nemáš co jiného říct,. tak mlč. Já dala palec za určitou věc, ne za akci jako takovou. Pokud by třeba víc hráčů napsalo to, co já, tak to by to modíci reportovali, a příště by to fakt třeba mohlo býtr lepší. Takže, jak říkám, pokud k tomu nemáš co jiného říct, tak mlč, a nereaguj, ano? Díky :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem tuto akci ukončila necelých 10 minut před koncem. A to ještě při střílení mě to odhlásilo a tak jsem si myslela, že se započtou jen mince, které jsem nastřílela, do konce před odhlášením zbývalo vystřílet ještě 10 míčků. Byla jsem zvědavá co bude po přihlášení. A byla jsem mile překvapená. Sice to hlásilo 0 míčků ke střílení, ale hned se otevřela opona a já pokračovala přesně tam, kde jsem byla. Takže jsem sestřelila všechny dvoumincový postavy a 3 kočičí princezny a získala tak 170 mincí a vybrala si ještě zlatou bečku.

    Akce to byla docela dobrá, tedy až na to sestřelování a to si ještě nemůžu stěžovat, že bych čekala opravdu dlouho, ale i tak se hra protahovala. Pomocí SH a rad tady na foru jsem získala všechny 3 stonky, ze sekce "různé" jsem nechala bez povšimnutí banány a kupon na pomocníky a vzala si navíc dekorky - stříbrnou bečku, zlatou bečku a zlatý flašinet.

    Na konci akce zbylo:
    0 mincí, 29 modrých květů a 50 bambulí. Mohla jsem otočit ještě pšenici nebo salát a zkusit jestli nevypadne jeden modrý květ na obyčejné míčky, střílením bych určitě ještě dosáhla na kupon na pomocníky za 15 mincí, ale mám většinou pomocníky na celý měsíc a kuponů v liště víc než dost a už se mně vážně nechtělo honit něco do poslední minuty. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.