Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    ahoj, potřebuji 2 bílé bambule. prosím pošle mi je někdo. Děkuji
     
  2. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Arleta22,

    žiadosti o vypadávatká sú povolené v jedinej téme a to Zasílaní a výměna dárků. Prosím o dodržovanie rozdelenia tém. Ďakujem a prajem peknú hru
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Může mi někdo poradit? Mám u růží vyšlechtěno 20+9% SH, runa 60%, vánočka 5%, bílá nevinnost 10%, dohromady tedy zkrácení SH 104% a přesto je sklizeň bez vody za 45 min. Dokud jsem měla kaštánky, byla 0.
    Když je to přes 100%, tak by měla být 0 vždy, ne?
     
  4. sisinka

    sisinka Pilný autor

    jupííí, nakonec, na poslední chvíli jsem dala i obyč.řadu, zlatou mám, ale myslela jsem, že to nestihnu :inlove: a teď mažu na poradu, bambulí mám ještě přes stovku, modré květy už jen asi 4, ale i kdybych koupila, tak už ani nic nechci, nehledě na to, že do práce se musí. Ale byly to nervy, úplně jsem cítila, jak mi tečou...
     
    evainfo, tomokoco a Lyzarka tohle ocenili.
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak stribrna rada hotova, ale ja furt ne a ne sehnat Zlaty sud a Stribrny sud... no asi uz se vyprodaly, protoze maji jen becku...
    (prvni strana proti Kimove obchodu ma jiny text)
    dve otocky kvetu jeste stihnu, ale ty bambule daji jen jedno mleti...
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  6. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem sklidila stromy z celé farmy a ty vynesly bambule na 4 prémiové míčky. Ale modrých kytek jenom 34, potřebovala bych jich 240, dvě otočky s růžema stihnu, tak snad na 2 -3 prémiové balíčky to vydá, další otočku bych asi ještě stihla, podařilo by se asi i umlít míčky, ale se střílením by byl problém. Tak zkrátka bambule zbydou, škoda, ale život na tom nestojí.

    Přeji všem ať padátka ještě vypadnou v potřebném množství a ať získají ještě vše o co "bojují".
     
    Naposledy upraveno: 23/9/15
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak zlatá řada hotová, na ostatní už nezbývá čas. Jela jsem si svým tempem a tak se dá říci, že jsem spokojená. Ještě shrábnu 5 banánu, až v poledne sklidím a Septemberfest bude minulostí......Tak za rok zase při novém Ahojda!!!;););)
     
    skalara.v, evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, také mám víc bambulí než květů.
    Ale teď jsem to vymňoukl :) chtěl jsem se v obchodě podívat na dekoraci Chytání a místo na obrázek jsem klikl na zelený proužek a šup už je v liště. Tím pádem mám málo mincí na dekoraci do stonku. No nic, ale kachničky jsou pěkné :)

    Házení míčků (prémiových) mi nikdy netrvalo déle než 5 min. dnes 4 min. Je pravda, že na poslední dvojminci se čeká déle.
     
  9. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj.. Tak mám obyčejnou řadu, z Různých vše kromě zlatých banánů a zbylo mi 30 stříbrných mincí (nevím, kde jsou ty zlaté)..
    Na víc jsem nezvládla.. Usínám, jak můžu.. i při tom střílení a předlouhém (ke konci marném) čekání na dvojmincovníky... i vsedě...
    Po poslední sklizni dnes dopo, namletí 2 prémiových míčků a vystřílení hvězdiček (mincí) jsem měla jen 110 mincí a to na zlaté banány nestačilo... Přemýšlela jsem, že bych zkusila ještě našlechtěnou bavlnu, ale po zjištění stavu bambulí jsem konstatovala, že by se mi to nevyplatilo na ty 2 prémiové míčky.. Stromy už jsou sklizeny a další budou až po konci akce..
    Ale akce pěkná, jsem ráda za ty TS a TCH, i SK a další.. Stejně jsem myslela, že ten řádek nezvládnu žádný... při tom usínání a spaní...
    A reál taky byl náročný a vyčerpávající. Takže z toho jsem potom asi tolik musela spát...
    No - je to jenom hra.. Nemusím mít vše.. :)
    Děkuju všem, co mi posílali dárky, a omlouvám se, že jsem nezvládala často poslat zpět..
    Gratuluju všem, kterým mám gratulovat.. a všem přeji vše dobré.. [​IMG]
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  10. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tentokrát akci nedám ale nevadí bude další.
    ;)Gratuluju všem kdo získal co chtěl. Janča
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  11. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Chtěla bych vědět proč nejdou koupit florény abych si mohla koupit balíček
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

    ahoj,
    Čo pôsobí na SH, tak sa to spočíta a to dá tých viac než 100 %.

    ahoj nejlepsichovatel07, prosím, čo sa týka problémov s platbami smeruj sem - dotazy k bance, platbám. Treba tam napísať však podrobne že akú platobnú metódu používaš a čo presne nejde.
    Ďakujem a prajem peknú hru
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    JMJH: ahoj, zbylo ti 30 hvězdičkových mincí. Za zlaté mince (při házení míčků prémiových) jsi získala ještě bonus navíc v podobě BZ, BBZ a KR.
     
    JMJH tohle ocenil(a).
  14. flexka

    flexka Hrabě fóra

    když to shrnu - nejsem ambiciózní a netřeba mi 3 skoro stejné řádky, vybrala jsem si stříbrný jako nejhezčí a splnila
    pak jsem chtěla SK a banány a mám, takže spokojenost
    nakonec jsem včera ještě zasadila na noc cibuli, protože jsem na ni zapomněla a poprvé mi to vždycky padalo a ejhle ráno ještě jeden normální a jeden prémiový balíček vyšel, takže jsem vybrala všechno v různých (i když se mi do tajemností nechtělo, ale zase nechat mince propadnout...)

    myslím, že to nebyla špatná akce, zajímavá, strategická a pro člověka, co nemusí mít všechno, i pohodová
    stálo mě to asi 500 SH, které moc nepoužívám, takže zase doufám do příště napadají z toho jednoho obrstromu, co mám stabilně na ploše

    myslím, že na 1 stonek (jakýkoli) plus něco levného nebylo třeba sahat do peněženky, kdo musí mít všechno, holt musí zaplatit enormní pílí nebo zlaťáky na dřevo
     
    evainfo, kkunesovak a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak nakonec to dopadlo takto ;).

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    K tomu jsem si vzal ještě nálepku, SK a všechny tajemna, tak jsem zvědavý, co z nich vyskočí :).​
     
  16. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Tak tuhle akci jsem vážně nedal. Nebyl čas tak mám aspoň všechno z Různých .. :/
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

     
  18. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Tak, zlatá řada je doma - tedy spíš na stonku - a k tomu ještě tajemničky komplet... Víc moje farma prostě nevypotila :-( a real prachy do toho cpát nebudu... 8)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj, tak za touto akcí dělám velkou tečku /bigpoint/.
    Bylo to opravdu ve stylu "učte se trpělivý býti!" Tolik ztraceného času při čekání až se ukáže postava se dvěma hvězdama jsem snad u žádné akce nezaznamenala, a prosím dost bolo flolklóru.
     
  20. ratatule70

    ratatule70 Pisálek fóra

    Ahoj prosím chybí mi 2 polní bambule muže mi někdo poslat dárek? moc díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.