Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Mám obyč stonek, je totiž mezi nima minimální rozdíl v bodování, a za zbytek penízků koupím nějakou dekorku, na dva celé řádky nemám, tak to vyřeším takhle. Různé jsem si už pořídila. Všem co zvládli více stonků gratulace ;)
     
  2. daajen

    daajen Aktivní autor

    Všem kdo získali to co chtěli, gratuluji. Abych ohodnotila, tak to byla nuda, opět do zblbnutí pěstovat, aby něco napadalo, ale kohoutky byly sakra utáhnutý. Pro pracující (nebo spíš pro mě, jako pro pracující) zlatý stonek nedosažitelný. Jsem ráda, že mám ten bronzxD. To střílení bylo šílený, než jsem vystřílela míčky, tak bych 3x usnula:wuerg:
     
  3. silviec

    silviec Mistr fóra

    uf, tak 3 stonky doma + ruzne, (mimo banány a nalepku, to nepotrebuji)ale dalo mi to zabrat, ta obtiznost byla opravdu velka, casu to sebralo tez hodne, nic jsem nekupovala, jen jela s trochou premysleni , tim dekuji foru za nove poznatky, stav SH je zalostny , takze do pristi akce budou prevazne na farme obr stromy, tem co finisuji pevne nervi, )
     
    Naposledy upraveno: 22/9/15
  4. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    taky všem pevné nervy, u mě zlatý a nálepka a už končím.... všem pěknou hru a pevné nervy do cílové rovinky.
     
  5. dominik1961

    dominik1961 Pisálek fóra

    tak já zlatý stonek a hafo TS, bo nemám ledňáčka, ale nudnější akci jsem tady ještě nezažil, to střílení byl vopruz. Tak ať se ostatním daří a vystřílejí si co si přejou,tedy pokud u toho neusnou jako já.
     
  6. hexinna

    hexinna Pisálek fóra

    No teď se mi stala nemilá věc, jdu střílet svých patnáct míčků, ale měla jsem zapnutou lištu s kombajnem a ta se mi objevila uprostřed střelného pole, vypnout nešla a střílet přes ni nešlo. A za celých dvacet minut se mi dole neobjevily poslední tří akční figurky a už jsem měla poklízet, tak jsem to vzdala.
     
  7. -jujula-

    -jujula- Perspektivní autor

    Nádherný finiš - za 14500 BZ a 6500 BBZ ze stromů 15 bambulí:(
     
  8. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Tak mně se akce až na to zdlouhavé střílení moc líbila, hlavně možnost vybrat si sama odměnu.:) Zlatý a stříbrný stonek je doma, z různého chybí jen banány a nálepka, o kterou nestojím, ještě počkám na zítřek co to dá, pak asi pořídím nějakou samotnou dekorku. Pro mně podařená akce a to hlavně díky tomu, co jsem se tu na fóru dozvěděla o skleníku.;)
     
    ldivacka a evainfo tohle ocenili.
  9. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak nakonec jsem na akci spotrebovala 2500 SH... no, snad nebudu litovat - ale stejne doufam, ze neco sezenu pri OaD :¤)
    jinak jsem ted objevila, k te vasi debate o ruzich - jeste se na ne da pouzit jeden skritek z alchymisty (zdroj zivota), ten take zkracuje kvetiny o 6% :¤)
     
  10. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Padanie bambulí?
    20 XXL stromov = 1 bambuľa
    40 jabloní = 16 bambulí
    Škoda že som to nezistil skôr. Ale dúfam, že ten jeden riadok sa podarí. Chýba mi ešte 16 bambulí a zajtra moc času nebude.
     
  11. Miicha

    Miicha Pisálek fóra

    Musim sa priznat, ze tato akcia ma neocarila; dufam, ze sa podobne akcie typu "zabijanie casu cakanim na spravny terc" casto objavovat nebudu, aj ked fakt, ze nebolo treba pestovat nejake nezmyselne divotvorne plodiny, bol celkom osviezujuci :)
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  12. pistule

    pistule Aktivní autor

    Škoda, že mám jabloní asi 5 kousků, ale bambule z nich stejně nešly. Podle tvé úměry mělo něco vypadnout i z nich.
     
  13. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak pustili kohoutky vypadávátkům, tolik mi toho ještě od začátku z toho samého co seju ještě nevypadlo.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak já už mám akci za sebou. Přes dopoledne už nic nestíhám, a jsem ráda. Akce sama o sobě by byla dobrá, ale opět musel RT něco domršit, jako skoro pokaždé. Že bylo málo vypadávátek, to se dá ještě pochopit (chtějí vydělat na koších), ale to čekání na dvojmincové postavy draka a kocoura byl fakt opruz, a tím taky RT celou jinak dobrou akci zazdil. Ještě bych pochopila, kdyby jich fakt mohl člověk nasbírat 15, tak jo, tak si počkejte, ale stejně při premiu míčkách víc než 12, a při normálních víc než 8 nedostal, tak proč na ně člověk musel čekat věčnost? Jsem z toho tak znechucená, že jen díky tomu téhle akci dávám palec dolů, dolů, a ještě níž. A doufám, že nějaká taková podobná akce zas hodně dlouho nebude

    Jinak jak jsem někde psala, nasbírala jsem přes 834 mincí, takže jsem si koupila ten velký koš, z něho vyšašila ještě 216, a místo zlatého řádku s bonusem 5.000, jsem si pořídila za 1.020 mincí stříbrný, a obyčejný, s celkovým bonusem 8.500. a za zbytek jsem si pořídila superkrmivo :)
     
  15. ŠedýStrom

    ŠedýStrom Pisálek fóra

    Tak to je úplně nejlepší dávat palec dolů, dolů - a pak jim poslat peníze za koš. :) To se z toho asi rozpláčou a změní do příště své chování.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  16. osmak2001

    osmak2001 Pisálek fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod sebou, ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku voľbu upraviť. A žiadosti o darčeky sú povolené v jedinej téme a to zasílaní a výměna dárků. Ďakujem
    Přátelé farmáři, prosím o pomoc. Mohl by někdo hodný poslat ně mou farmu BÍLOU POLNÍ BAMBULI ? Chybí mi jich 7. OPLATÍM a napište si co chcete jestli modrou kytku nebo bílou bambuli. Moc děkuji

    Děkuji bambule mi už stačí, MOC děkuji všem co mi pomohli.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/15
  17. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Pěkné ráno, tak už i já mám téměř hotovo :p vybrala jsem různé, kromě ZB a nálepky, ty nepotřebuju. A teď mám dilema, jaký stonek vzít. Moc velký bodový rozdíl v nich není, mincí mám ještě 785, víc jsem prostě neuhrála. K PC se dostanu 2x denně, jela jsem na poho dlouhodobky s SH, střílela jsem na plný počet jen prémium, ale víc toho prostě není. Dnes jsem doma, takže do konce akce ještě něco bude, ale na dva řádky už určitě ne.
    Mám vzít bramborou medaili a zlatý flašinet a nebo zlatou řadu a něco, na co ještě pár mincí uhraju? No, uvidím, jak to bude před koncem akce vypadat.
    Jinak moc díky za nakopnutí ke skleníku. Nějak jsem ho pomíjela, no a po přečtení prvního příspěvku tady jsem se na něj vrhla, vyšlechtila jsem si begónku, růže a cibuli a točila jsem jen tyto tři plodiny.
    Škoda, že při jiných akcích nejde vyšlechtit i akční, to by to lítalo.;)

    Kdo má všechny stonky - moc gratuluju ke skvělé strategii - mám se ještě hodně co učit:)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkný den a hlavně dobré trefy přeji všem tady :) .. tak mi to ráno dalo 62 květů a 69 bambulek (v noci 54 květů). Teď mi chybí ještě 51 modrých, abych měla celé tři pytlíky. Ještě stihnu růže s SH (za dvě hodiny sklízím). No a pokud se zadaří dobré trefy, mám dilema :p .. buď celý stříbrný stonek, nebo koupit i obyč. flašinet + stříbrnou a obyč. pilu, kvůli BZ co dávají, na sudy už nezbude. Jinak Stříbrný flašinet s produkty a mazlíky dal 1 800/5490 BZ xD .. tak ještě mám čas přemýšlet a možná to budu muset ještě jednou otočit, ale se mi nechce utrácet SH. Držím všem pěstičky ;)
     
  19. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Nakonec jsem stihl nálepku, bronzovou řadu a stříbrnou řadu. Ještě pár mincí zbylo, tak vyberu některou z Různých odměn, takže celkově spokojenost.
     
    skalara.v, evainfo a kometak96 tohle ocenili.
  20. martha7070

    martha7070 Pisálek fóra

    Akci bych ohodnotila jako svým způsobem zajímavou. I když střílení mě moc nebavilo. A ještě víc mě nebavilo, že dvojité mince se dali vystřílet pouze do 12. nebo do 8. úderu. Pak by nejspíš nic nepadlo i kdyby u toho člověk seděl celý den. Nejdéle jsem čekání vydržela asi 15 minut. Ještě jsem se nerozhodla, co si za mince pořídím.
     
    evainfo a Arleta22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.