Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Takže zlaté míčky ušetří pouze čas výroby. Protože z 1 pytlíku zlatých můžeme získat 30 hvězdičkových mincí (pokud trefíme se všemi míčky postavu za 1 hvězdičkovou minci). Ale z 1 pytlíku normálních můžeme získat jen 15 hvězdičkových mincí (pokud trefíme se všemi míčky postavu za 1 hvězdičkovou minci). Pokud trefíme se všemi míčky postavu za 2 hvězdičkové mince tak se počet získaných hvězdičkových mincí v obou případech zdvojnásobí.
     
  2. natram54321

    natram54321 Rádoby autor

    naopak,nižší lv si můžou zařádit víc,než ty vysoké-přes den točit na baha zeleninu,pokud mají tiky,nebo všude květiny,pokud mají stonek,stromy má nějaké určitě každý,na noc pohopole a hlavně jet bez prostojů,pořádně propočítávat časy,a proč si myslím,že vysoké až tak řádit nebudou?soudím podle sebe-98lv-pojedu si v klidu pro SK,možná tajemničky,pokud je tam něco,co nemám a stonek asi jen ten nejvýhodnější,hlavně jsem ráda,že můžu doplnit stodolu,chov už mě přestával bavit.
    farmě zdar
     
    enkeli a valaska1 tohle ocenili.
  3. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Dvojnásobná odměna a zlaté listy pryč. Přesně to je ta výhoda. Taky to tak chápu. Raději budu střílet obyčejné míčky a levněji to určitě vyjde.

    Tak to gratuluji k vynikajicí koupi na trhu. Já jich mám 2445 kusů. to snad bude stačit.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/15
  4. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Pravidla jsem prolétl zatím jen letmo, podrobněji až večer, v klidu u pivka ;) hrotit to nebudu, ale pokud jde o zlaté listy, tak jsem v balíku 8)
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Zlaté míčky ušetří čas i při střílení, protože budeme dostávat dvakrát více hvězdičkových mincí, tím pádem dvakrát rychleji nasbíráme tolik kolik chceme.
     
    babako a mendalam2 tohle ocenili.
  6. Myška1951

    Myška1951 Pisálek fóra

    No nevím, jestli se zúčastním. Lovení ryb mi nešlo, nevypadlo mi všechno a tak mi tam straší prázdný stonek
     
  7. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.
    Já si zas myslím,že stonek bude jen jeden a bude se vylepšovat.
    Ale... pokud by byly 3,tak proč neplnit rovnou ten zlatý? A to mi přijde nepravděpodobné.
    Zatím to vypadá dobře,uvidíme jak to bude padat a hlavně jak přesně budeme muset mířit.Víme všichni jak to bylo s rybářem.
    Je tady možnost volby vybrat si odměny a nesedět celý den u PC. Zasadit dlouhodobky,z těch stejně vypadá nejvíc a stromy.
     
    babako, Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
  8. honzi

    honzi Komisař fóra

    Neřekl bych... Jsou dražší, než ty obyčejné, takže 100%ně neušetříš...
     
  9. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Akci zkusím splnit. Jinak akce vypadá docela zajímavě ( alespoň pro mě xD )

    PS: chápu dobře, že budeme jen střílet a mlít?
     
    babako, evainfo a sopti tohle ocenili.
  10. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak tohle bude z mého pohledu zajímavá akce...
    Já se ze dvou metrů netrefím ani do slona. Moje úspěchy v míření se rovnají nule, což ostatně dokazují krtci v Renzově jarmarku, kteří vystrkují hlavičky z krtinců a mohou se smíchy potrhat. O rybolovu raději ani nemluvím.xD
     
  11. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ještě že si kaolin ušetřil ten řádek na zrychlení superhnojiva. Bystrý to hoch, teď se mu bude určitě hodit ..... :pxD

    Co napadá to napadá, co trefím, to bude trefený. Vyberu SK a ten poslední stonek. Po starých dekorkách netoužím, stejně se válejí
    někde ve stonku.
     
    natram54321, Pitrýsek47 a megi1967 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jediné čemu na téhle akci rozumím je stav Zlatých listů ve stodole![​IMG]:)
    Silně mně to připomíná lovení kaprů, akorát nebyly tak hladový jako teď!:p
    Dále nechápu , proč nás votravujou s dekoracema z roku 2012 a 2013?
    Jestli sem dobře počítal potřebuju 1790 hvězdičkových mincí na nové dekorky se stonkama!?! Tak to bude fakt asi hodně obtížný!

    bbovwling Také tě miluji!xD Já mám jednoho kaštana preventivně v liště pořád, kdo to má furt hlídat!:eek:
     
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jestli to nebude padat tak času na střílení obyč míčky bude víc než dost,za mě to vypadá že je lépe namlít obyč trefovat double a listy prodat
     
  14. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    kaolín11 - No to toho zlatého listí moc nemáš, takhle nevyhraješ xD Ale koukám, že tobě o to ani tak nejde, ty teď hoříš láskou ke koulím od kuželníku. Pokud by si chtěl nějaké soukromé info, tak já ho znám jak své boty, můžu poreferovat :p
    Jednou při branné výchově jsem trefila terč přesně do desítky. Takže já střílet umím. Vůbec nevadí, že to bylo do sousedovic terče. Budou doufat, že akce nebude průserová jako lovení ryb, tam jsem vztekala jak malej harant o_OxD a nebylo mi to nic platné.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Táto akcia bude ako s rybami cez kopirák.Ja nebudem nič schovávať,koľko urobím toľko bude a hotovo.Nebaví ma neustále pri akciách búrať,potom ani divá sviňa sa v tom ukladaní nevyzná.Toľko času do pôvodného stavu dávať nemienim.Preto ju nechám ako je.
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, jestli to bude přesně jako s rybama, tak vlastně ani nebude tak moc záležet na tom, jestli trefíš nebo n. Naopak, přesná trefa může být i fatálním handicapem.:p
     
  17. sovička2713

    sovička2713 Zelenáč fóra

    Chcem sa opýtať,zo stajní a chlievov mi nevyskočí nič??okrem hnoja a nejakého zvieratka??
     
  18. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Ak niekto hovoril o rybolove, tiež mi chýba jedna dekorka. Regol som sa sem práve v čase, keď už rybolov prebiehal a nestihol som to. A pravdu povediac, ani som nevedel ako na vypadávatká, ktorých bolo hrozne málo. Teraz to už bude dúfam o inom :)
    Čo sa týka loptičiek, podľa mňa by ste sa mali zamerať aj na vašu úspešnosť streľby. Pokiaľ vám to až tak nejde, robte radšej obyčajné, aby ste mali 2x viac pokusov, teda vyššiu pravdepodobnosť zisku mincí.
    Ak vám to zase pôjde dobre, prémiovými síce ušetríte čas, ale aj tak viac získať nemôžete. - toť môj názor na vec.
    Je na každom, akú taktiku zvolí. Ja však budem robiť iba obyčajné. Aspoň si zase konečne poriadne zastrieľam a zistím, či som nevyšiel z cviku :)
    Tak všetkým prajem ostrý zrak a pevnú ruku ...
     
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    I když jsem v chytání ryb totálně pohořela na tuto akci se docela těším...Nasadím brýle a to by bylo abych se párkrát netrefila no ne ?:)
     
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak konečně akce podle mého gusta. Odměny jsou "neomezené" - každý si bude moci zvolit tempo a podle toho bude mít odměny. Stejně tak se dají odměny vybrat podle gusta. Nechápu jak někdo může napsat, že je to rybolov jak přes kopírák. Jediné co to má společného je střelba, ale jinak je to úplně jinak. Rybolov byl o náhodě, kdežto zde každý si bude moci vzít co bude chtít. Samozřejmě bude muset mít na to míčky. Ještě nevím jestli obětuji zlaté listy nebo budu střílet 2x. Záleží se bude dařit střelba a jak budou chodit dvojáky a kolik budu mít nervů nad tím trávit. Bude také zajímavé jak to bude padat a taky to bude chtít nastavit správný poměr stromů a plodin.
    Když to shrnu tak alespoň trochu myšlení to chtít bude a tak je to správné a tak to má byt.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.