Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Souhlasím s tím, že nabídky na JC v O/D jsou, ale většinou jsou nadhodnocené. Pamatuji se, že když se začaly cukrové stromy obchodovat, tak někdo jich chtěl 20 kusů za JC. Nevím, zda se směna uskutečnila, ale já v tu dobu byla ráda, že mám své 2 stromy. Krásnou hru a pevnou ruku!!!;););)
     
    sopti, -wiolan- a danda-vnovis tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    -wiolan-:A to je přesně ono, co jsem chtěla vyzkoušet :p ... jen tak nezávazně dva stejné hráče, stejné podmínky a co z toho vzejde.
    Pokud jsou na pěstování stejné podmínky, musíme být na tom stejně ... pokud ne, si RT s námi hraje a svoje finanční problémy musí řešit jiným způsobem. Nechci se k tomu vyjadřovat,
    ale tato "volovina", by stála za to a poslat našim vrchním programátorům výsledky.:D
     
  3. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Mám ještě jeden dotaz, z čeho jste vyrobili míčky,já mám pořád málo zboží... , kde jste to vzali?
     
  4. EliM77

    EliM77 Magnát fóra


    Já jich stěhuji 38, to je teprve migrace :cry:
     
  5. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    evainfo
    Je pravda, že pokud jsou dvě farmy stejné jako přes kopírák (level, poháry, legenda, plodiny) a pokud to těm dvěma nepadá stejně, je něco špatně. Ale bojím se, že i když tato čísla pošleš programátorům, stejně se rozumného vysvětlení nedočkáš.

    danda-vnovis (taky zdravím)
    Dám si při příští OaD pozor. Sledovala jsem výměny celkem pozorně, no neměla jsem štěstí. Ale jak píše mamča50, pokud jsou ty výměny takto nadhodnocené, stejně bych asi požadované produkty neměla, cukrový strom mám např. jen jeden.

    Uvítala bych spíše nějakou náročnější akci, kde by se podobné odměny (JC nebo obr strom) občas objevil. Dokonce bych řekla, že je RT proti sobě, když ho (asi) něco podobného ještě nenapadlo. Kdyby taková akce byla s vysokou náročností, možná by potom lidé ve snaze získat odměnu více nakupovali za reálné peníze. Řekla bych, že JC je zajímavou odměnou pro mnoho farmářů. Ale to je jen můj odhad.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/15
    mamča50, sopti a babako tohle ocenili.
  6. tonda2022

    tonda2022 Rádoby autor

    Ahojky všem.....
    To celé j jen rána pod pás, nevím jak to RT postavilo ale v žádném případě nemáme všichni stejné šance. Za 24 hodin mi vypadlo 28 bambulí a to sklízím každé čtyři hodiny. Moc daleko to nedotáhnu, jako ve všem. Asi jsme rozděleni do nějakých kategorií, jinak to nechápu.
     
    zvoneček a evainfo tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Dandi a Casey: No bohužel mám špatné zkušenosti ... jsem získala nákupem celkem přes osmdesát želváků a ani jeden "CITRON" ... myslíte, že je to fér? Želváky, co mám jsem získala v O+D a "některé" hodně tvrdě :mad:, přestože snad ani nezodpovídají těm parametrům, co z nich má vzejít. Toto jsem musela napsat, protože je to vážně rána pod psa a jsem za to hodně naštvaná. 80x 300 kč = docela kruté .....
    Elim77: ty jsi pro mě sluníčko, protože Tvoji Žanci jsou neskuteční :inlove: .. bych je taky ještě zvládla :D xD
     
    Naposledy upraveno: 18/9/15
  8. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    tonda2022
    Možná pro tuto akci není sklízení krátkodobek to nejlepší řešení. Ale to bys musel vyzkoušet. Taky nevím v jakém jsi levelu, jakou máš tedy nejdelší plodinu. Zkusila bych jeden den točit krátkodobky (pokud máš šanci sklízat ihned po dozrání bez časových prodlev) a druhý den nasadit dlouhodobky. Výsledky porovnat, času je dost.
    Mimochodem, jak můžeš točit stromy po čtyřech hodinách? Bambule totiž padají jen ze stromů.

    Třeba teď jsem na Bahamce sklidila bromélie (potřebuju je do úkolu v družstvu). Mám ji na 140 polích 1x1, pěstuju ji jen s vodou (čas 2:16) a vypadlo mi 8 květů. Nezdá se to moc, ale pokud budu mít celý den čas a ty bromélie budu točit dokola, řekněme 6x (musím taky něco dělat a spát), mám za jeden den z jediné plochy cca 50 hopsátek. Možná nejsem tak náročná jako ostatní, ale nepřipadá mi to špatné.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/15
    mamča50, -Kuteno- a babako tohle ocenili.
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evainfo:Jestli je to fér nebo ne je otázka, ale každopádně hráč si kupuje 300FL a želvák je jako bonus.... nemusel by být žádný. Že šance na jeho získání je v promile a ne v procentech vím, takže tvých 80 nákupů ještě není nic..... mohli by ti povídat hráči co provedli několikanásobek nákupů a dostali jednoho nebo i čistou 0 ,-) Jinak při OD záleží na koho natrefíš, ale dají se sehnat i rozumně, pokud máš co nabídnout. Co se týká účinku, tak já osobně na ně nedám dopustit.... ale pokud máš na ploše jen jednoho, tak těch 5% nepoznáš ,-)
     
  10. Lillien9

    Lillien9 Pisálek fóra

    Já za sebe musím říct že jsem s akcí spokojená,je pravda že vypadávátek by mohlo být více ale na to že si doplňuji zásoby a dostávám za to ještě jako odměnu stromy ,výběhy a kdoví co ještě si nemohu stěžovat.Přeji všem fajn hru ;)
     
    evainfo, Pitrýsek47 a -wiolan- tohle ocenili.
  11. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    tak po odtajnění tajemných chlívků mám holuby, čápa, červené prase a kachnu:sleepy: - takže vše do lišty. Tajemné budovy a sazenice velký propadák:wuerg::cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Já si o pořádně odměně nechám opět zdát,z tajemnic mám čápa,žl.kachní výrobnu,žlutý kachník,holuba,ze stromů pomeranč xxl,mandle xxl,dub xl,japons.javor xxl,cukr.javor xxl,kam.pinie xxl,pand.palma xl a xxl,papája xxl,pistácie xxl,juvie xl,guava xl,až na ty stromy xxl zklamání.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Zlatá hvězdička má stejnou hodnotu jako stříbrná? Jaký je v nich rozdíl?
     
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Nazdar vespolek, koukám, že se tu vede docela zajímavá diskuze okolo vypadávátek - po dnu Septemberfestu mám 54 svátečních květů a 26 bambulí, takže na jeden pytlík a druhý je v očekávání... a tak jsem si trošku započítal:
    - budu-li chtít 60 superkrmiv, tak budu potřebovat na výrobu 1 modrého pytlíku, který obsahuje 15 míčků, toto množství: 15x polní bambule a 30x slavnostní květ, což při současné frekvenci vypadávání je, že úkol splním až jindy na svatého Dyndy - jinak akce zajímavá z hlediska cen, výběrová, protože výběr cen je poměrně bohatý a hodně manipulativní - protože kdo tohle bude chtít mít, tak musí sáhnout do "kešeně" a pořídit nějaké ty floreny a košíky.... takže proto je ze začátku úroveň vypadávátek nastavena méně, aby lidé nakupovali a bylo vyděláno ( je přeci kapitalismus a jeho cílem je tvorba zisku) a když je vyděláno, tak se tok vypadávátek uvolní, aby si i ostatní přišli na svoje a rozjeli se a u konce akce ještě investovali, aby něco získali... a tím pádem zisk ještě vzroste.
    Toky vypadávátek pravidelně u každé akce sleduji a mění se každý den a dokonce i časově v průběhu dne. -wiolan- tu píše, že má bromelie na 140 políčcích 1x1, mám to skoro podobně a 8 svátečních květů jsem ještě nedosáhl - maximálně 3 - 4. 8)8) Takže asi tak. Taky si lámu hlavu proč na začátku vypadává ze 158 políček s cibulí 12 - 17 vypadávátek ( jakýchkoliv) a poslední dny 22 - 26 těch samých vypadávátek... to není stížnost, ale pouhé konstatování.
    Takže tuto akci nechám žít jejím životem a svoji farmu nechám taky žít jejím běžným životem, nic předělávat nebudu, ani stromy sázek a čas ukáže, zda vypadávátek bude dost alespoň na těch 60 SK (či 18 podivuhodných stromů( anebo je ve zdejší bance směním za krejcary a BZ po ukončení akce. A budu se těšit na další akci a u toho vzpomínat na dva medvědy, kteří se potkali u Kolína a v uších mi bude znít povídání toho malého:"Pane, když ty vaše hry jsou tak strašně vypečené." ;);)
     
    Naposledy upraveno: 18/9/15
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Z kategorie různé jsem vybrala vše, zbylo 73 mincí, tak uvidím , na který řádek dosáhnu...
     
  16. house

    house Rádoby autor

    Hele, já jsem opravdu nemehlo,ale z různého už mi bývá splnit jen banány a SH. Proč tomu tak je, to ví jen druid, že? To ostatní ať si laskavý RT nalepí na ledničku. Kalkulačku kvůli tomu opotřebobávat nebudu.
    Jen malý morální problém: Strašně se mi příčí trefovat princezny se zlatou hězdou na žaludku. Rytíře prasáčky a ostatní obludy klidně. U Renza bych naopak vyměnila ty malé pilné, sympatické krtky za ty nemožná králičí roztleskavačky. Myslím, že bych měla větší procento úspěšnosti.
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, mám pocit, že premium míčky jsou výhodnější. Víckrát se střílí na zlatou hvězdu. Dostala jsem 5 banánů.To je fajn.xD
     
  18. milteska

    milteska Expert fóra

    ...........za každou zlatou dostaneš navíc krejcary nebo body,viz 1. strana
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Včera večer som namlela loptičky a neostal mi ani jeden kvet, nasadila som ružu a zázvor, ráno som to zozbierala a nasadila to isté a spolu mi to dalo 121 kvetov, takže lepšie ako dlhodobky, to som mala iba 90. Namlela som 2 prémiové lopty a idem trénovať trpezlivosť.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Druid.Panoramix: Něco je na tvém výpočtu špatně, ale kalkulačkou to nebude. Takže doporučuji odložit kalkulačku, vrátit se na první stranu tohoto postu a pokusit se číst pozorně. Pak i bez kalkulačky budeš vědět, ža na 60SK je třeba 30 mincí. Z jednoho pytlíku prémiových míčků se dá získat až 54 mincí. Na něj je třeba 30 bambulí a 60 květů ,-) Ostatní nebudu komentovat.... tohle jen uvádím na pravou míru, aby to někoho nemátlo ,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.