Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tady se potvrzuje to, proč mně většina lidí říká že jsem "divnej" (přesný pojmenování nemohu napsat) a jdu zase proti proudu. Mně tahle akce právě nakopla a líbí se mi. Tím jak je to nastaveno, tak hráč musí zkoušet co bude nej na vypadávátka, jak docílit ideální poměr času a počtu. Takže jsem se rozhodl, že se pokusím udělat všechny tři komplet stonky. Samozřejmě bez jakéhokoliv dokupování za reál nebo FL. Chápu zklamání nízkých lvl (což jsou podle kuželky všichni pod 130), ale i oni mohou získat TS, TCH, SK, SH, ZB.... celkem snadno. Tak jdem na to ,-)
     
  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    ach jooo po sklizení farmy jen 14 bambulí což je velká bída,tak to tedy nedám i když zbývá hodně dní,ale při tomto tempu bych to musela dělat měsíc a to jsem dala na plochu všechny xxl stromy atd.
     
  3. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    taky přeji hezký paťulinek;)............. no nevím nevím ale čekat až se objeví postavičky a trefovat se do nich je opravdu hodně dětinské na to že to vesměs hrají dospělí :eek: vím je to jen věc názoru............. mohlo to být tak že by jich tam poletovalo hodně najednou a je jedno zda s jednou hvězdičkou nebo více hvězdičkami i se klidně překrývat a od těch zásahu by se odvíjeli odměny,,,,,,,,,,,,,na to tam tvrdnou a čekat má asi málo kdo čas :cry: a ty vypadávátka jsou také nic moc spíš nic než moc a je jedno jakou strategii zvolím pokaždé to je úplně jinak opravdu záleží na RC jak jsem již pochopila jo jo jo hold na každého je jiný metr..... Pevnou ruku všem a hezké ničím nerušené volno xDxDxDxD
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Sice nepadaji ty kvety tak jak by si clovek predstavoval, ale co uz... vsak oni napadaji. Vzhledem k tomu ze jsem sysel syslovaty:) tak jsem vybrala vsechny ty ruzne odměmy a samozrejme ze jsem zacala banany:). Ted uvidime kolik napada, ale ikdyby uz nic nepadlo ja jsem za sebe spokojena. To co jsem chtela jsem ziskala... Denca
     
  5. nikolanovotna

    nikolanovotna Zelenáč fóra

    Zdar mám dost stromů ale nic moc polních bambulí nepadá.:( Přestává mě to bavit.
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak konečně jsi napsal něco, v čem s tebou musím stoprocentně souhlasit .... :pxD

    Jdi do toho a budu ti držet palce, abys dokázal urvat všechny tři stonky. Mě úplně stačí jeden a k tomu SK. Když bude ještě něco
    navíc, budu jen spokojen.
     
  7. kominík73

    kominík73 Rádoby autor

    Tak tato akce bude pro mne nejspíš ztracená.. Kolem jedenáctý večer dojdu sice natěšená na akci, ale totálně vysílená z práce, takže než se mi zadaří tak na dvacátý pokus načíst stránku, piju tak druhý kafíčko v domnění, že mne dokáže udržet bdělou a pak ve čtyři ráno zjistím, že je mi děsná zima, kafíčka nezabrala a spím si za stolem.. No nevadí, cíle se nevzdám a zkusím něco málo sesbírat o víkendu.. na stonek to tentokrát nevidím asi ani obyčejný, tak díky alespon za ty ceny utěchy (SK, tajemničky a chlívečky či zlaté banánky)..

    Provozovateli hry vzkazuji promin, ale tentokrát bambulky dokupovat nemužu.. dítku začala škola a mne se zvedly životní náklady na nezbytný provoz domácnosti, k tomu zaměstnavatel se tentokrát na odměnách nevyznamenal, takže mi nezbývá než se tomu přizpůsobit a šetřit.. díky za pochopení..
     
  8. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    je tam výhoda.s prémium míčky mužes získat 12 figurek s dvojmincí,ale s obyčejnými míčky jen 8 figurek s dvojmincí.tak si to spočítej.je to jednoduchá matematika. hodně štěstí
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Když nebudou prd se stane. Nejde mně o ty řádky, ale nedá mně to nezkusit jestli to dám ,-) Taky jsem původně chtěl zlatej + SK+ nálepku (ta musí být :-D ). Ale právě ta "obtížnost" způsobila změnu rozhodnutí ,-)
     
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jen tak pro zajímavost jdu se svou statistikou mého sklízení z dnešního dne:

    Hlavní louka:
    - růže (z noci) - pohopole s SH, vodou, hnojem + pár políček okolo bez SH = 46 modrých květů
    - růže - obyčejné pole 2*2 s SH, vodou, hnojem + pár políček s kratší plodinou okolo bez SH = 22 modrých květů
    - rajčata - pohopole s SH, vodou, hnojem + pár políček okolo = 19 modrých květů

    Mýtina:
    - cibule (z noci) - pohopole s SH, vodou hnojem + pár políček okolo bez SH = 41 modrých květů

    Divoká louka:
    - karafiáty (z noci) - pole obyčejné 2*2 s SH, vodou a hnojem + okolo pár kratších = 45 modrých květů
    - špalda - pole obyčejné 2*2 s SH, vodou a hnojem + něco okolo = 44 modrých květů

    Takže jsem usoudila, že je lepší přes den dávat pole 2*2 a na ně opravdu jednu z nejdelších dlouhodobek. Na to vodu, hnůj a SH. Sice to roste jednou tak dlouho co mé oblíbené růže, ale těch modrých květů je také jednou tolik. A šetřím čas a šetřím hlavně SH, i když spotřeba na polích 2*2 je malá a je ještě z vlastních zásob z obr stromů.

    Teď abych trošku srovnala časy tak mám zasetý karafiáty, porek a ječmen a abych se nemusela trápit s malýma políčkama, tak jsem okolo velkých polích vysadila stromy. Na Bahamce a v pralese stále stromy, míčky nemelu [​IMG]

    P.S. SH ani pro tuto akci nelituji, ono se nastřáda docela rychle, jen ještě pár základů chybí.... a když se pozuzankují ....
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/9/15
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    bbowling: jasně a se nezlob :) .. jsem to myslela dobře, když mám volný víkend ... porovnat dva hráče + stejné produkty a postupy, jak se budou lišit ve výsledcích a porovnat je. Pokud jsou ve hře stejná pravidla a půjdeme jako dvojčata :D by jsme měli získat stejné odměny a o to mi vlastně šlo :p a ukázat tím, jak je to opravdu nastavené ... asi nezískatelné výsledky :sleepy:
    Tak sklizeň a melu další pytlík xD ale za oponu zatím nejdu .. si ještě počkám ;)
    Jinak mám taky 30/30, všechny mazle a na všech plochách Johníky ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/9/15
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Je to jasný,mlet pouze prémiové pytlíky,dávají více dvojhvězd.Ovšem nesmí se propást sestřelení !
    Maximum je 51 mincí./pytlík -premium a 23 mincí/pytlík - obyč.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Baroland: v ofi je uveden počet 54 mincí/pytlík - premium
     
    Ria30. a bbowling tohle ocenili.
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    evainfo
    Já se přece vůbec nezlobím. Zeptala jsi se a já jsem ti odpověděl. :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte . :)
    Ja som spokojná , meliem len obyčajné a mám už tajomné chlievyky a aj tajomné sadeničky aj z farmy a aj z baha .
    Celkom sa mi táto akcia pozdáva , je na výber dosť vecí a každý sa môže rozhodnúť sám čo chce .
    RT to tento raz pekne vymyslelo , som im vdačná za takéto akcie , kde nemusím akciovú rastlinku do kola a do nekonečna sadiť .
    Ešte stále mám z čoho vyberať a to je dobre .
    Prajem vám krásny deň a príjemné farmárčenie . :)
     
  16. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    bbowling - Kolik těch pohopolí jsi měl? Všude nebo jen na některé ploše?
     
  17. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    kkunesova

    Maximum, které tam jde nacpat a úplně všude. Menší pole jsem neosazoval. Za pár minut sklidím angrešt + chilli a jsem zvědavej, jestli to bude lepší než rajčata. Potom zkusím dát dvoupole, třeba s begoniema /ty nezklamaly/ a SH. Večer to porovnám s Lyzarkou, jestli pole 2x2 nebyly lepší. Včera mně to z nich padalo dobře, ale s růžemi, se kterými mám já osobně ohledně výpadků špatné zkušenosti.

    Edit: Tak z výše jmenovaného vypadlo 71 kytek, což je o poznání lepší než rajčata a cukety předtím. Otočím to ještě jednou a až potom dám ty begonie.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/15
  18. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Lyzarka - ta tvoje statistika je působivá :). mám podobnou zkušenost že nejlepší jsou poslední dlouhodobky (dávám karafiáty) se SH, ale výsledek trochu slabší, od 31 do 38 modrých květů na jedné ploše (mám je na divoké louce a hlavní farmě). Pravda, mám okolo stromy a ne pidipole, ale jen v tom to nebude, z pidipolí to tolik nepadá. Používáš nějaké podpůrné prostředky? Já jen cukíňák a mrkvový chléb (ostatní co mám na farmarostliny nepůsobí).A JC? Já jich pár mám, ale jsem líná je stěhovat, tak jestli není problém zde.
    V každém případě to takhle určitě na zlatý stonek zvládnu, takže pokud se něco nepo... (počítač a nebo zítřejší rodinná oslava a její následky :p), tak pro mne to bude dobrá akce. A hlavně aby fakt přišel do hry ten kombajn na stonek, ten vyhlížím přímo dychtivě;)
     
  19. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Díky. Pohopole jsem ještě nezkusila, ostatní tři typy ano a nejlépe mi to vychází na velká s SH. Poho zkusím na noc.
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Osobně mám otestováno, že ideál je na obyč 2x2 pole zasadit plodinu v rozmezí 15-16hod růstu.... samozřejmě s vodou + hnůj+ SH a zisk cca 42-44 květů. Nebo varianta druhá na poho pole plodinu s dobou růstu 7,5-8hod a zase voda+ hnůj+SH zisk podobný i na dobu to je skoro stejný. Kolem těhle časů růstu (základní) se to láme a víc už nemá cenu, protože z toho stejně víc jak 44 květů nedostanu. Samozřejmě je to pro mou farmu.... legenga + stěhování 12 JC.

    EDIT: jen pro jistotu doplním, že vánočka a nevinnost je samozřejmostí ,-)
     
    Petka03 a kkunesovak tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.