Septemberfest 2015 (17.9. - 23.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 15/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    To bude asi tím že z plodin padaj květy a bambule lítaj ze stromů ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/9/15
    ThirtyThree tohle ocenil(a).
  2. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    obtížnost velká. ani se nedivím kohoutky jsou řádně přitažené.
     
    blondmary tohle ocenil(a).
  3. burds

    burds Titán fóra

    Fakt úžasné.Melu 1 míček.To je předpokládám vtip.Takhle budu mít tak akorát nálepku.
     
    Janké861, kometak96 a duna.duna1 tohle ocenili.
  4. radovana

    radovana Pisálek fóra

    Padaji vůbec i XXL stromů??
     
  5. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    No tak to je tedy posazení na zem, umlety 2 obyčejné míčky a ještě mám 6x slavnostní květ + 27 polních bambulí. A to jsem včera zasel 2 plochy karafiátů + jedna plocha komplet stromy. Na baha 1 plocha zelený čaj a druhá opět stromy, tak asi se vrátím do původního stavu a tohle vynechám.
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Z 5 -slovy pěti - celých ploch stromů,vypadlo 122 banbulí.
    Tož takto se koza nevede !! Několik zbývajících bych snad dokoupil,ale všechny ani náhodou !!!
     
    tydýtková a Milka66 tohle ocenili.
  7. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    I zázraky se dějí. Já měl za to že bambule budou padat jenom ze stromů ;)

    Já se soustředil na začátku jenom na bambule a dostal jsem jich 255 což je zhruba pětina toho co jsem si vypočetl jako potřebné při získávání mincí po jedné, pokud není problém trefovat dvoumincové postavy, mám třetinu za sebou. Jo a mám taky jeden slavnostní kvítek - jako dárek od souseda :)
     
    Naposledy upraveno: 17/9/15
    DANKA722, blondmary a duna.duna1 tohle ocenili.
  8. babcifarma

    babcifarma Pisálek fóra

    taky melu jeden míček, tak to je for .
     
  9. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Mně ani nevadí, že toho moc nevypadlo. Beru tuhle akci trochu jinak, jako jakýsi bonus navíc. Vždyť to má samá pozitiva!
    Nemusíte pěstované rostliny nikam odevzdávat, plníte si stodolu tím, co potřebujete. Limit na hopsátka taky není, co vypadá, to využiju. Odměny si můžu vybrat podle sebe. Proboha, co víc si přát? Už po 15 minutách od začátku akce mám 12 tajemných stromů, to je přece paráda!
    Koukám, že se RT nezavděčí ani kdyby se rozkrájel.
     
  10. MilcaC

    MilcaC Rádoby autor

    mám dotaz asi na modíky, ty postavičky budou skákat pořád, čili můžu čekat až se objeví se zlatou mincí, nebo se dvěma, nebo je omezený počet postaviček? Aby mi nezbyly míčky a nezatáhla se opona, že postavičky došly

    Prozatím jsem pomlela 2 sáčky míčků. Z prvního jsem měla 17 mincí, z druhého 22, už jsem déle čekala, než se objevila postava se dvěma mincema.
     
  11. juracka

    juracka Pisálek fóra

    První sklizení paráda >:( všude karafiáty a zázvor a zbytek stromy a vypadlo na 2x obyčejné míčky.Jestli to bude tak pokračovat tak to si moc nezaházím a snad se trefím,protože ze 2 míčků za den se ještě některým netrefit,tak si toho moc nekoupím :mad:
     
    blondmary a Lyzarka tohle ocenili.
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nic si z toho nedělej, alespoň vyhráváš cenu za dotaz dne :)
    To bílé kulaté 120, tamto druhé 2 o_O Půjde to, ale mizerně...ale tak hlavně, že sousedům to jde od ruky, to je hlavní :p
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Hrabě fóra

    Pěkné odpoledne.

    Právě jsem sklidila a výsledek?
    Z 10 velkých polí s karafiáty = 8 květů
    z 20 středních polí s karafiáty = 9 květů
    z kouzelného stromu = 6 květů
    v pralese 10 středních polí se zázvorem = 0 květů
    celkem = 23 květů

    jinak všude samé stromy norm a XXL i obr = 176 bambulí

    Melu.... né, nemám na to (zatím).

    Přeji hodně štěstí a pěkný sluneční den.

    Madulka_cz
     
    Naposledy upraveno: 17/9/15
  14. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Květ 73, bambule 40, tak koukám, že držím farmářský průměr. Moc si asi nezaházím 1 pytlík = 15 míčků. No snad to trefování půjde.xD
     
    blondmary a kometak96 tohle ocenili.
  15. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    No, já mám pocit že všichni vědí že existuje popis ST: Jak na padátka, ale ani některé "staré páky" neví co je tam napsáno a nebo se tím neřídí.
    Ano padá to i z XXL stromů, ale méně než ze základů a +/- stejně jestli nepozřeš žádný řemeslný produkt na zvýšení BZ a nebo se jimi přecpeš do vyčerpání krejcarového konta.
     
  16. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak přátelé farmáři po týdnu se vracím už bez virů v PC, takže konečně funguje i farma, tímto se omlouvám sousedům za minimální posílání dárků, snažila jsem se, co mi počítač a moje nervová soustava dovolily...
    Nicméně farma od včera nesklizená, na hlavní špalda, na divošce artyčok, na mýtině stromy a chlévy, které se mi nechtělo bourat, na baha pár chlévů a stromy a v pralese zázvor, jinak skoro všechny stromy co mám a kam se vešlo. Po sklizni mám na jeden, slovy:
    j e d e n prémiový pytlík míčků. Tak teda nevím... navíc jsem se nějak zamotala v popisu a lovila jen tu holku se zlatou mincí místo těch dvojitých, takže mám něco bz, bbz a krejcarů ale z obchodu jen 60 SK. Tím to asi dnes zvadlo. Uvidím, co vypadne večer, teď si jdu užít asi poslední letní den...
    Tak fajn hru všem a ať to lépe padá ;)
     
    blondmary tohle ocenil(a).
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    27 květů a 30 bambulí... nebude ani jeden pytel :( Na farmě jsem měl totiž kruhy v obilí :D A zapomněl jsem cokoliv sežrat :D
     
    blondmary tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Coze? ze zazvoru z pulenych poli nic? no uvidime za pul hodiny z minipoli...
     
  19. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    juracka
    A nemýlíš se? Nevypadlo ti na umletí dvou sáčků? A v každém je 15 míčků!
     
    juracka tohle ocenil(a).
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem měla na 1 obyčejný pytel a vystřílela jsem 22 mincí, no moc to nepadá myslím tím vypadávátka, tak uvidím,
    celkem mi vypadlo 135 bambulí a 40 květů
     
    blondmary tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.