Septemberfest (19.9. - 25.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, nič nemám, to v príspevku hore sú len obrázky na šancu:music:,
    aha, totok som si vytočila, já vedieť, že si Ty pri PC ani netočím;):D, nevravím, že je to najhoršie, ale chcela som prídavky do stodoly, no nič, budem sa musieť viac snažiť, viac búrať.....;);)
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    zelené sa mi sem už maľovať nechce;)
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    279 suchých zipů (inu málo JC - 3) - lepší než drátem do oka.
    Jinak informace o akci v nové podobě jsou, jaké jsou (zvyknu si). Celkem se mi líbí. Snadno se dostanu na popis akce přes ofiko a nemusím na začátek listovat v diskuzi...
     
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Danka tak žlutého bobra jsem ještě neviděl...
    :D:D:D
    I Ty jedna filuto...
    :D
    Vypadávátek nevím kolik vypadlo-nevypadlo to se vždy stihne a sousedé se snaží.
    Tímto jim všem děkuji za nářadí nebo lahvičku.
    :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 19/9/18
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Hmmm, tak z vodnice, která je moje nejdelší, pouhých 191 kousků při 1x JC + 1x 5% z řádku. To fakt tak oslnivé není, pokud teda pomýšlím na kamzíka, poněkud mě to upozadilo.
    Při nevlastnictví kaštanřádku žádný zázrak. Času na farmení padátek asi mnoho nebude, i kdyby člověk nepřetržitě sázel, noční dlouhodobky při snaze o úplné splnění jsou fikce, tak teda nevim. o_O

    To padátko mi mimochodem opravdu hodně připomíná toaletní papír. Kéž se to rozpadá, protože fronty na toaleťák znova stát vážně nebudu, některé zkušenosti není nutné opakovat. -.-:D:D
     
  5. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Zazněl startovní výstřel a někdo mi rozvázal jako na potvoru tkaničku, hyena se mi smála s kaolínem a zmizeli spolu v dáli...xDxDxD Mám co dohánět xDxDxD
     
  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Aha, tak to jsem nevěděl, že "někdo" chce, aby ubylo dotazů.
    :DxD
    Myslel jsem, že fórum je tu pro hráče, aby se ptali, když nevědí kudy kam.
    A ono je asi k něčemu úplně jinému.
    :D A stejně si myslím, že dotazů neubude.

    matlafous - až k zemi. Andrássy, Esterházy či Báthory jsou tví kámoši?
    :DxDxD
     
    maribeja a Kostejnesmrtelny333 tohle ocenili.
  7. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Krásný den, prosím, do jaké akce je určeno akční kvítí Hvězdice. Mám10 kusů a nevím jestli rozpěstovat a co s nimi. Díky za odpověď a přeji veselé farmaření.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    První otočka akční za mnou.:) Zatím 318 zipů. Po dalši sklizni pojedu na polích 2x1 s vodou,hnojem a SH. Asi do vypršení účinnosti kaštaňáku.
    Hlavně nezapomenout na správný pitný režim!:eek:
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No já si tak při tom rozpěstování krátím čas rozmazlováním nového mazlíka. Jako sadaři by mohl být celkem přínosem, teď ještě prozkoumat, jak se bude činit ;)
    [​IMG]

    [​IMG].... mám dojem, že to bylo 36 fl, no a pak už jen do obchodu...;)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/18
  10. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj,tak trochu v novém diskuse o akci asi to nedám taky mohli nachat 1 pokus jako u Vikingů no snad něco vypěstuji a pár vyskakovadel se zastaví na mé farmě.Jdem na to.
     
    burds a evainfo tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - toto kvítí je možné pěstovat pro akci Připrav se recyklovat. Můžeš ho ládovat do sila. Ale nemá tak vysokou protihodnotu, jako dlouhodobky, takže je určené spíše pro hráče v nižších levelech - aby měli do sila co vhodit ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Ano potvrzuji, nový mazlík jde urychlit za floreny.

    [​IMG]

    Globusový květ zatím 0. ;)
     
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Strčil jsem JC do runy, nasadil šafrán a hned mám 451 lepičáků.
    Klídek,těch ostatních 15 sem taky stěhoval.xD

    A abych se jen nechlubil,s akčním balónem sem zasadil i to žlutý...škoda SH.
     
  14. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, změna návodu mi nevadí. Oceňuji , že se znovu objevilo množství akční a padátek, které jsou potřeba. ;)
    U minihry uvidíme jak nám to bude střílet, doufám, že ne tak jak u rybích záseků. :p
     
    DANKA722, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) nemám ráda tabulky, se musím soustředit na zadání, abych zjistila co mi v konečných výsledcích říkají ... předtím jsem sjela jen na potřebné informace a bylo to pohodlnější :p no jó, nás modíci rozmazlili a teď nám jen šoupli tabulky xD ale určitě je to o zvyku, časem nám to nepřijde a pohromadě jsou všechny informace.

    Tak já si na první sklizeň nedala nejdelší rostlinky, protože potřebuji ještě hodně macešek pro dráčka v družstvu, sklidila ještě ráno a se začátkem akce. Vypadalo z ní jen 151 suchého zipu, ale nevadí a asi po hodně dlouhé době si zavolám kaštánky na brigádu ;). Stoneček chci určitě a taky oba upgrady továrny, dál budu asi pěstovat do družstva, než přijde další akce. A taky jsem namazala
    kolo neštěstí, jen nevím, jak dlouho vydržím být vzhůru xD

    [​IMG]
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Apachie1 Kaolin ti ji prislapl, ja ho videla ;) Priste si k nemu nesmis stoupat tak blizko, kdyz ma tlapy pres pul sirky startovni cary :D Toaletaku jen 296 (ve zverinci asi radi prujem nebo co) xD
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    No nic, opět bez přípravy... ale hlavně, že prvňák po včerejším pádu ze schodů (ve škole) vyvázl jen s hodně krvácejícím kořenem nosu a RTG bylo v pořádku -.- Farmu jsem ani večer nestihla sklidit... natož pročíst fórum.
     
  18. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak jsem zkusila minihru - a chce to preclík trefit fakt přesně. Pokud ho trefíte jen částečně, tak máte smůlu. Tedy aspoň já ji měla. Prostě střílet rovnou "do černého"...pffff, to bude asi trochu problém:D
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    matlafous123: příště si dám bacha na Kaolína ;) Až ho doběhnem, jestli, tak mu schovám pití xDxDxD,aby nemohl dodržovat ten pitný režim - když mi rozvázal tkaničku!

    U mne sucháčů z první sklizně 286, po rozpěstování 304
     
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Též sem jednou zkusil střílet...nic moc - 18,ale sem v tom nevinně,seká se to mrška. Příště budu pálit brzy ráno,to všichni chrní a neberou mě signál.

    PS: po 1.sklizní 550,takže 300 denně (3x100)je na 5 dní.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.