Septemberfest (19.9. - 25.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    tepui - myslím, že za sto a více florenů na ně určitě někdo dosáhl ;)
     
    maribeja, Honzulka05 a ldivacka tohle ocenili.
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nakonec jsem se dostal mezi dva stromy 76 odmena, tak to ujde... jen doufam ze tyhle Renzo-hry budou minimalne, nemam rad nahodne stavy a ted i parkrat uplny vypadek pristupu... a pak zase pretizeni a skubani...
     
  3. brony

    brony Pisálek fóra

    Akce byla fajn, padátka byla stále v dostatečném množství, jen mě mrzí , že kamzík byl tak daleko. Na toho jsem bohužel nedosáhla, nějak se mi vyhýbá, stihla jsem asi 88 odměnu a to na mě bylo nezvykle vysoko.
     
    maribeja, fgs001 a k.vitek tohle ocenili.
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Za floreny to asi jde taky, ale proč je utrácet? ;)
    Já jsem hrála pro kamzíka, který mi dlouho chyběl, muselo mi pomoct štěstí, bez toho bych se svými časovými možnosti byla v kelu. Většinou se mi podobný souběh vyhýbá, tentokrát jsem protočila lístků minimum a bonus +100% mi padl 2x. Někdo v herním nebi věděl, že mi ten kamzí rohatec vážně štve. Až díky tomu jsem investovala něco hnojiv (cca 1000 SH a 300 ZSH), všechno jsem získala v průběhu času z běžné hry, normálně s hnojivy pouze rozpěstovávám. Nikdy jsem hnojiva za reál nekoupila a v plánu to nemám, nekupuju ani PL, šetřím to ze hry. Tudíž mě tahle hra nestála nic než energii, nutný vklad byl neobvyklé štěstí na kole, floreny by mě sice nedonutily toto všechno udělat (nebýt ten kamzík pouhé 3 hry před nimi), ale jako odměna jsou velmi vzácné, nepamatuju, kdy v nějaké akci bylo 50 fl (bylo vůbec někdy?) a tak si jich fakt vážím - už jsou utracené xD. Každý hrajeme jinak, já jsem zvyklá si obyčejné akce neulehčovat prémiovými prvky, tak je v rezervě mám a kamzík mi už tolikrát vzal roha a dokonce i za floreny ve stájbole, že to beru jako zcela přiměřenou investici na jeho dopadení. 8)
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes ráno nám nějaký šikovný bagrista překopl kabel od internetu, zapojili ho až ve tři hodiny. Naštěstí jsem akci měla hotovou, jen u příští dlouhé děsivky budu mít smůlu na padátka, neb mám zasazenu jen tříhodinovku.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem v příšerném stresu :p ulovila poslední tři odměny, co mi chyběly v noci na oranžovočevené pandy - o půl druhé jsem jen klikla na kombajn k poslední sklizni a upadla do limbu xD No a hned ráno v práci nebyl čas, neb všichni choří a jsme jen ve dvou místo ve čtyřech, potom se nešlo přihlásit, potom se to sekalo, jedna hra mi úplně propadla... ale pandičky už si lebedí na plantáži a doufám, že hned zítra se mi za ty nervy odmění přísunem drátů na opravu lodi ;)
     
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Tak po dlouhé době se mi nepodařilo akci dokončit, řádek mám, ale pracovně to nešlo, a nakonec i výpadky internetu. Nejsou v poslední době vysoko hodnocené akce spíš vysokohorské? Jára
     
    Zoufálkov a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. .blanchetinka.

    .blanchetinka. Pisálek fóra

    Na floreny určitě nikdo ,mají to tak vymyšlené ,za výpadky by měla být náhrada ne? Už mě nedosažitelnost konce akce slušně štve.Akce mě nebavila ani točení a ta příští bude humus ,protože zvířat ve stodole málo nerodí se a taky kdy že jo?Když je samá nesplnitelná akce aspoň pro mě .
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ve chvíli, kdy se Evropou prohání vichřice, nedokážeš nikomu, že výpadek byl jeho vina. A takové vulgární slovo jako velkorysost nebo vstřícnost rozhodně ve slovníku provozovatele není. Takže zapomeňme kompenzaci.
     
  10. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Uz od vikendu tady dost lidi hlasi hotovo, pridava i screeny a stejne jsou tu zlucovite prispevky typu, ze to nikdo splnit nemohl. Nebo leda za prachy. Lidi, je to jen hra, kdyz vas to nebavi, tak to nehrajte. A kdyz uz hrajete "pro zlost", misto pro radost, budte alespon tak hodni a forum i ctete, misto vypisovani jedovatych prispevku. Pokud chcete pouceni pro priste, abyste splnili bez vytahovani penezenky, opet nezbyde nez cist si rady od zkusenejsich a ochotnych poradit.
    A proc to vlastne pisu, kdyz ti, kteri by si to meli precist, si to stejne neprectou....
     
    Naposledy upraveno: 26/9/18
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Akce je ukončená a již došlo i k výměně přebytečných předmětů a proto téma uzavírám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.