Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sisinka

    sisinka Pilný autor

    po ranní sklizni mi chybí 10.500 perníčků, za dvě hodiny sklízím další. Přemýšlím, jestli mám nejdřív napěstovat a potom vyhodit sudy nebo to dělat průběžně, nějak tápu, poraďte mi prosím, co je tak nejlepší :)
     
  2. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    TS - planika obecná , katalpa xxl :D
     
  3. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    sisinka já je dávám na plochu průběžně,když je to ráno,tak jen tolik kolik mám sáčků,abych je sklidila večer,pokud je dávám večer,tak bez sáčku,to je zbytečné a stejně nikdy tolik sáčků nemám.Raději postupně a taky postupně plním úkoly,jak jedničku,tak dvojku,pokud by se něco po....,tak budu mít splněné aspoň některé úkoly,ale stejně to záleží na každém,jak si to udělá,většinou když jenom pěstujeme ,tak si nejdřív všechno napěstuju a pak dodám,ale teď ne.Záleží jen na tobě.
     
  4. sisinka

    sisinka Pilný autor

    bludička49- díky za nápad, nemívám se splněním problémy,ale tentokrát si to nějak neumím rozplánovat. Nejspíš všechny sudy co do večera nasbírám, vyhodím na plochu a půjdu do práce, budou mít dost času na uzrání, možná zbyde místečko i pro perníčky.
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    perníková květina: Mám 4218. Ideální stav 2320. Plním na 181,8% Hotovo 29,1%
    pigičaj nepadá 74ks hm tak soudky budou zrát 16 h.
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tuto akci beru jako relax. Vzhledem k tomu, že používám stále MJS tak soudky budu dávat až najednou - v pondělí večer, abych využil co nejvíc čajů, sudy chci dát přes noc a ve středu přes den nechci riskovat, že se nedostanu na comp. Čaj jinak neřeším, tak většina bude zrát 16 hodin. Všem přeji příjemný víkend
     
  7. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak u mna uz skript prebehol a vratilo mi tych 20 sudov

    edit: teraz som si vsimol ze mam 22 pivnych cajov stupen 4 teda protihodnota 100
    takze asi mi dalo bonus za chybu alebo sa mylim co dalo vam?
     
    Naposledy upraveno: 19/9/14
  8. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    Já chválím design akční rostliny - je super. Akce = taková klasika bez extra nápadu. Splním co se mi bude líbit a uvidíme. je fajn, že čas pěstování delší, máme šanci zvládnout i my pracující. Pytlíky s čajem zatím nepoužívám, uvidíme jak to půjde. Přes den dám 2 otočky plodiny a k večeru - na noc sudy, pokud to takhle budu stíhat.
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Co se týká strategie jak na Akci , jedu ji "ekonomicky" jsem časově nezávislý,tak napřed napěstuji všechny ty pouťové perníky,abych maximálně využil MJS a potom dám najednou všechny sudy (je možnost,že sudy půjdou na plochu i když bude dozrávat poslední zbytek perníků) Kdo ovšem nemá možnost 3-4 x denně sklízet,může sudy s perníky kombinovat dle času kdy bude u compu.
    Kdo nechce pěstovat tolik perníků,může první části úkolů otáčet za Floreny,dokud nebude mít dostatek sudů. Možností je více...
     
  10. miminka1270

    miminka1270 Pisálek fóra

    tie sáčky s čajom padaju tak 2-3 na cele pole
     
  11. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Jsem velice potěšená, tak to hned píšu - opravný skript mi připsal nejen těch 10 sudů, ale i 11 plně hodnotných sudů po 100 bodů. Díky!!!
     
  12. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG] [​IMG]
    Tak jsem zas zpět vážení,
    krátce přidám hlášení,
    líbí se mi grafika,
    hnedle dostala jsem chuti,
    málo něco zakousnouti,
    k tomu trochu pivíčka,
    to nám půjde akcička,
    jinak akci jedu si v poklidu,
    nemám strach, že ji nestihnu,
    a když ne, tak se nic neděje,
    hlavně, že svítí nám sluníčko přátelé,
    Za chvilku čeká mě reálná zahrádka,
    zaklapnou se za mnou vrátka,
    farmu pak si obstaráme,
    klidu si pak užíváme,
    když svou práci vykonáme.
    Jinak odměny jsou podobné,
    jak v akci minulé, z tím, že jich míň pěstujeme,
    a to je milé, no ne..(spokojenost za mě)
     
  13. jandak

    jandak Rádoby autor

    Tak můj aktuální stav 3200 per. květina + zaseto, pytlík s pivním čajem 88 a soudky si nechám na potom. To se stíhá:D
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji pěkné odpoledne.
    děkuji za navrácení 5 ti sudů, které se mi včera nepřipsalo :)
    I já plním "tentokrát" akci postupně a sudy také dávám na plochu postupně.
    Zjistila jsem , že mám dokonce i pivní čaj, stupeň 4 a to 6 ks. To bylo někde v odměnách nebo co? Balíček jsem si nekupovala, tak nevím. Nebo, že by něco jako kompenzace? A sudy jsem vyvalila teprve nyní. No toto... je mi to záhada, ale řešit jí nebudu, spíš napíšu ... děkuji :).

    Pěkné odpoledne.
    Madulka_cz
     
  15. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Hurá,tentokrát není akce závislá na vypadávátkách -
    tak to zvládnem :.-)
     
    Pavlahan tohle ocenil(a).
  16. nikis2013

    nikis2013 Zelenáč fóra

    Ahoj, tak jsem se rozhodla že akci taky pojedu, dnes jsem začala a už mám rozpěstováno, tak snad to půjde. :)
     
  17. tomici60

    tomici60 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj zprávu, pokud nechceš nic vlastního sdělit autorovi zprávy nebo ostatním. Přečti si nejprve pravidla fóra.
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda ze nezvladnou soutez chapu, ale ze i opravu, no to ziram... tak ale aspon ze k prospechu hracu, i kdyz jsem nebyl ani postizen, ani odmenen :)
    Jedu tak, ze necham mytinu s 32 policky na ty sudy, je to malo, ale je to staly prisun a muzu pomalu doplnovat i druhou cast akce... ono tech pytliku jako-hnoje pada malo, takze na zaver nechci pak kvuli vypadku mit problem...

    Vykvasit ma 10834 protihodnoty sudu/den, v tuto chvili ma byt 12692 ([3.ukol]+2692 ) nebo chybet 52308, mam 3200 (chybi 61800 ), mam 4% hotovo.
    Stav perniku : idealne 2832 kusu (2417/den, [1.ukol]+2832 kusu ), mam 3085 z 14500 (21% ).
    Stav pytliku : 153 kusu na urychleni sudu
    Zatim uplynulo 19% casu, zbyva 115 hodin.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    První část akce kompletně splněna, sudy nasázeny na všech plochách.Zítra po deváté hodině je sklidím a farmu opět uvedu do původního stavu.8)
     
  20. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Já akci teprve ted začínám.....stihnu to?méé mééxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.