Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Taky pěstuju od večera, vypadávátek 57, ale i kdyby se zase nějakým zázrakem podařilo to napěstovat, opět budou chybět vypadávátka, posledně 14, investovat do toho nebudu, protože bych měla vedle prázdného stonku navíc dutů peněženku.

    A místo těch pomocníků na tři hodiny by nám je mohli dát na 12, ať se dá stihnout vůbec něco a upravit tu blbost na kole štěstí, proč jenom kombajn nebo jenom setí?! To je pěkně trapný..
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Zdravím 8)
    Tak jsem přišla z práce kolem 19. hod... a začala rozpěstovávat... a 1. otočku jsem sklízela až kolem půlnoci, protože jsem při ukládání 2leťáka usnula -.- ...takže vlastně ještě nemám rozpěstováno. Chjo :cry:
    No, opravdu to bude povedená akce...
    Jestli budu mít takovéto prostoje, to nevím, jestli stihnu. Když je takové množství 8hodinovek...
    Asi pojedu lážoplážo, protože opět TS a tajemné bedny (z Tstájí při minulé akci jsem nebyla zrovna příjemně překvapená, nicmoc výsledek)...

    Tož, vykasat rukávy a půl je hotovo ;) Ať nám to jde od ruky!
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    perníková květina: Mám 1576. Ideální stav 768. Plním na 205,2% Hotovo 10,9%
    a jdem pracovat realně
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Rony84
    na vypadávátkách - pytlík s pivním čajem - tentokrát nestojí splnění akce. Pytlík s pivním čajem pouze urychluje zrání sudů o 25%. Důležité je napěstovat akční plodinu tak, aby se splnily úkoly a získaly sudy v takovém čase, aby ještě stihly dozrát. Bez pytlíků /vypadávátek/ trvá zrání sudů do maxima 16 hodin, s pytlíkem by tedy měl být čas 12 hodin.
    ---
    Tak jsem sklidila po rozpěstování druhou otočku akčního kvítí - stav 4 550 ks, pytlíků s čajem 56.
     
  5. oliverkai24

    oliverkai24 Pisálek fóra

    ani mě se nepříčetlo 20 sudu
     
  6. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    oliverkai24 : nezoufej, v offi píšou, že dneska bude probíhat opravný skript. P.S. I mě chybí od včera 10 kousků.
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak po ránu je u mě stav přijatelný a jde to dobře. Dnes bych měl stihnout 2 otočky a pak zase přes noc. Čajů mám už 80 :).

    perníková květina: 2907 / 14 500 ( chybí 11 593 ) + zaseto na všech plochách
     
  8. aalik

    aalik Zelenáč fóra

    Tato akce je ubohá,no a odměny taky.Stonek mě nezajímá.Já mám BZ dost,snad jen ty tajemné sazenice a pak si budu pěstovat svoje plodiny a zvířátka jako ježek,žába,bolub,koberce,atd...
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  9. mikayyy

    mikayyy Pisálek fóra

    z celé noční sklizn akčních květin pouze 10 čajů, to si dělají srandu?
     
  10. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    Tak akce se mi líbí, jde stihnout v poho..chybí mi ještě zlato a diamant ve 4 úkolu a zlato a diamant v 6 úkolu. Pytlíků s čajem 151, potom jen zasadit sudy a bude hotovo :music:, stonek jako odměna potěší vždy ;)
     
    JOKO1313 tohle ocenil(a).
  11. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Já jsem taky spokojená, náhodou je fajn, že je každou chvíli akce, ale bručouni se najdou vždycky. Kdo chce, tak ať si akci splní, kdo nechce, ať neplní, vždyť ho nikdo nenutí. A pokud by v každé akci byly hogo fogo luxus odměny, tak jaký by to mělo smysl?
     
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Dobré ráno všem.tak jsem všechno dodala do úkolů,takže mám splněno 1 - úkoly 1,2,3,5,celé,4 stříbrný a ve 2 - první úkol,na ploše zraje 100 sudů,tentokrát s pytlíky,aby byly ještě dnes hotové a pak na noc dám zbytek sudů bez sáčků,je to pohodová akce,líbí se mě.:)
     
  13. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak pernikovej mi chyba este 10500 a co sa tyka sackou tie neriesim lebo nie su nutne k dokonceniu akcie tak su mi fuk kolko ich vypadne.
     
  14. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Ahoj všichni,
    akce je fajn a určitě se dá splnit.Jsem rád,že je tam jen jedna plodina a osmihodinová.To aspoň nemusím být tak často u počítače.Pytlíky s pivním čajem moc neřeším,nejsou potřeba.
    Mějte se fajn a hezkou zábavu......
     
    althea18, zemanka01 a Pavlahan tohle ocenili.
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak jo... rozpěstovávání asi konečně skončilo (pravda, ještě jsem nepokryla všechny 4 plochy pidipolíček - chybělo mi cca 20 ks semínek) a za 5:45 sklízím 1. regulérní várku 8) doufám, že si tu dnešní řádnou dovolenou s 2leťákem vychutnám a v 15:15 nezapomenu sklidit a zasít :D ...co chodím do práce, soused mi s BZ pěkně utekl...
    Jj sluníčko láká ven!
    Zdarec všem!
    k.vitek :)
     
  16. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak já dodávám do úkolu hned, na mýtině 2 TS již zrají , tak jsem zvědavá. ..Ty sudy docela zabírají místo co?:)
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, líbí se mi, že nemusím do každého úkolu dodávat perníky čili akční plodiny a můžu plnit oba úkoly současně. Sudy dávám na plochu průběžně a do úkolů taky. Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše :) Grafika je vydařená.
     
    -Ilonka61- tohle ocenil(a).
  18. kristik007

    kristik007 Zelenáč fóra

    ahoj jen jsem se chtěl zeptat jestli sklidím pulitry s kombajnem i když nemají 100 procent děkuji za odpověď
     
  19. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš,ďakujem
    nesklidíš,jsou sklidit pouze v plné zralosti.
     
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj kristik007,
    ručne sa dajú sudy zozbierať skôr,ale pre väčšiu protihodnotu sa odporúča počkať do poslednej fázy. S kombajnom sa dajú pozbierať až keď sú dozreté v poslednej fáze.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.