Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, tak mi se připsalo 35 soudků, tak jak má být a po sklizni žita 40 sáčků čaje.:) Snad to bude lepší z perníčku.;)
     
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Ne vždy se stihne začátek akce a tentokrát je to ukázkový příklad :(. K akci jsem se dostal až po 15 hodině, ale i tak dnes stihnu 2 otočky s SH, no a pak uvidím ;). Jinak čajů vypadlo 29, což není špatné. Následující dny budu pěstovat perníkovou květinu, až ji budu mít komplet, tak doplním do úkolu, vyzvednu sudy a nechám je přes noc dozrát a bude hotovo :). Uvidím, jak to půjde, ale myslím si, že o víkendu bych měl mít dost času a akci tak nějak zvládnout :).
     
  3. Petr2511

    Petr2511 Pisálek fóra

    tak ještě stále těch 20 sudů co jsem nedostala tak nejsou
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Petr2511: Psát umíš, tak se ještě naučit číst. Pro začátek třeba zde.
     
  5. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Komu se nepřipsaly soudky za splněné úkoly - zkuste odhlásit a přihlásit.... nebo jak píše Casey v příspěvku nad mým......mám 35 sudů, čajových pytlíčků 45 (po sklizni karafiátů, žita a zeleného čaje na baha... perníkové políčka jsou roztomilé, že? Chválím grafiku!
     
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Na farmu jsem se dostala až po práci v 16.30, sudy z úkolu se mi připsaly 35 v pořádku a pytlíků z dlouhodobek které zrály od včerejška je 43. Těch perníčků je potřeba moc, ale jsou krásné :))
    Jen by se RT mělo zamyslet konečně nad úpravou magického stonku - jak to mnozí píšeme při každé akci - když se nedá sklízet nijak jednodušeji, tak na něm strávím víc času než na sklizni celé farmy kombajnem - takže motivace k získání dalšího řádku taky klesá.....
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
    ezzra tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak konecne mam klid na nejake zkontrolovani... dal jsem dve otocky s SH rozpestovani na velkych, ale to bylo skoro zbytecny, uvidime zda jeste neco dam s SH, abych mel na noc vsude akcni...
    Dumam, zda si nedat na 32 poli ty sudy, protoze to vypada, ze nevypada... tedy ten jakohnuj na sudy pada v poctu zcela divnem, mam 53 kusu, coz je s peclivou pripravou fakt malo... chce to 650 kusu nebo udelam ty 32 kusy a pouziju zkraceni jen na cas v pripade krize...

    Vypadavat ma 10834 protihodnoty/den, v tuto chvili ma byt 1669 ([1.ukol]+669 ) nebo chybet 63331, mam 0 (chybi 65000 ), mam 0% hotovo.
    Stav perniku : idealne 373 kusu (2417/den, [1.ukol]+373 kusu ), mam 0 z 14500 (0% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 140 hodin.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  8. LukasBonni3

    LukasBonni3 Pisálek fóra

    A co takhle kdybys popřemýšlel ty? Já psal o tom, že do pěstování akční květiny musím opět započítat čas potřebný pro dozrání sudů. A to je výpadek celého jednoho dne pěstování, pokud čas růstu sudů ničím krátit nebudu. A možná i dvou, když nebudu opravdu akční a nevybourám kompletně celou farmu, abych je mohl na farmě dát úplně všude. Navíc jedu ručně. A pokud pokaždé akci dokončuji poslední den i v případě, kdy se pěstují pouze akční rostliny bez dalších věcí, tak hádej, proč nejsem spokojený s počtem vypadnuvších pytlíků s čajem. Oni někteří nemají čas celé dny sedět u farmy. Třeba chodí i do práce, kde nemusí mít řadu hodin k dispozici net.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
    skoruppi72 tohle ocenil(a).
  9. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Z vysadených karafiátov na dvoch plochách +baha+rúbanisko mi vyskočilo 26 sáčkov. Myslím že je to málo :(
     
  10. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak na všech farmách rozpěstované a zasazené na 1x1 už jen s vodou,na lesní mýtině dozrávají poslední obr stromy a šoupla jsem tam prvních 35 soudků,ale bez pytlíků,protože bych je v tu dobu kdy dozrají stejně nesklidila (vstávat k nim v noci nebudu),tak pytlíky pošetřím na příští sudy.
     
  11. jachym1970

    jachym1970 Pisálek fóra

    první úkol splněn sud žádný - takže v nejlepším přestat - pardon už jsem je našla, všem přeji příjemnou honičku
     
  12. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    Ahojte. Takže aj ja som ochudobnená o 10 sudov. Mám splnenú prvú úlohu celú a sudy iba 25!:oops: 10 sudov sa mi cestou stratilo! Ak ich niekto nájde nech sa ozve! :)
     
  13. krroir

    krroir Stálice fóra

  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak rozpěstování mám zdárně za sebou a na farmě mám 748 malých polí osázených akční plodinou a ve stodole jich ještě 62 ks zbylo. Na rozpěstování padlo 100 ks SH a 100 ks zuzany, oboje je z obr stromů. Teď jedu jen s vodou (krom Baha, tam jsem ještě měla jinou plodinu a musela jsem srovnat čas), hnůj už mám za 122 KR/ks. Další úroda bude tedy v 1/2 12, což je ideální čas, protože sklizeň ráno pak vyjde akorát ke kafi kolem 6-té hodiny.
    Neplnila jsem ještě ani 1. úkol, všechno nechám až bude napěstováno. A pytlíků s pivním čajem mám jenom 14. Na začátek akce jsem nečekala, ten čaj na urychlení není až tak nutný.
    A jinak ta akční se mně líbí a to dokonce hned po zasetí.
     
  15. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Doufám,že bude dostatek sudů,a nebudou se muset znovu plnit 1 úkol ať je jich dostatek na splnění 2 úkolu.Floreny nemám,a ani je nebudu kupovat.
     
  16. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj emkop, pokud si přečteš F.A.Q. k akci, které je i na 1. stránce diskuze, tak si z toho lehce vydedukuješ závěr.
    Septemberfest
    Jednotlivé protihodnoty sudů najdeš v tom linku výše.
    Přeji hezkou hru a četbu a počítání.
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    perníková květina: Mám 334. Ideální stav 450. Plním na 74,2% Hotovo 2,3%
    +nasázeno na +/- na 450 pidipolíčkách za 2 hodky sklidím a pak ráno před prací 8 hodinovka pro mě idealní​
     
  18. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Dík za odpověď.Jen doufám,že budou ty sudy padat tak jak to napsali,a nedudou šidit!!!!
     
  19. krroir

    krroir Stálice fóra

    emkop, chyba by již měla být opravena, pokud se opět někde objeví nějaký problém, stačí napsat na fórum.
     
  20. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    • Zde jsi OT, prosím, prostuduj si Pravidla fóra.
    Od rána se na farmu nemůžu dostat, takže ani nevím, jestli vše funguje, jak má :mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.