Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milanvj

    milanvj Pisálek fóra

    ze sazeniček citronovník xl a ad netrhám partu katalpa XXL bedýnky ještě jsem neotevřel
     
  2. patrikv

    patrikv Zelenáč fóra

    Mna tato hra dostava do kolien stale viac a viac o par mesiacov to bude 5 rokov co hram a som v 86lv akcie su stale horsie a odmeny ako na posmech ja som z PZ dostala 1svadobnu kyticu a 10 Bilynkovy liker ktory mi netreba robim iba marmeladar a kvetinar , a TS no čo ine ako 2 katalpa XXL a bedničky otvorim az o hodinu nečakam žiadne prekvapenie takže nebudem sklamana .Prajem všetkym prijemnu hru a lepšie odmeny
     
  3. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Ahoj,přeji krásné odpoledne.Tak mám taky akci hotovou.Děkuji za krásné odměny, jsem v 92 LV a opravdu stojí za to.Z TS mám jedli XL a jeřáb XXL.Z bedýnek mám 2 Slepice baletky.Všem přeji radost ze hry a lepší odměny.
     
  4. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem misi stihla taky ťip ťop jako tu předchozí co byla ale stihla, bedýnky mám na farmě a jsem zvědavá co se z nich vyklube:). Tak všem přeji hodně štěstí.
     
  5. akatahuu

    akatahuu Zelenáč fóra

    Sklidila jsem všechny sudy a počítala, že budu mít 6. úkol v Septemberu II. hotový, a přesto mi chybí do dokončení 6. úkolu 4800 bodů. Žádný sud jsem nesklidila, aby nebyl úplně dokončen. V inventáři mi žádný nezbyl, který byl nedala zrát, tak nevím, kde se stala chyba. September I. jsem udělala celý, tak by mi žádný sud neměl chybět. Jsem z toho jelen.
     
  6. -jednohubka-

    -jednohubka- Pisálek fóra

    jako odměnu jsem dostala prase štěstí, to je fakt terno, druhá bedna je na ploše a věřím, že kdyby tam mohl být hnůj, dostanu hnůj. Ty pěkné odměny zase dostanou stejná jména a zbytek utře. Povedené, zase nadělit jenom někomu. Nemám tohle ráda, prostě na rovinu napsat, co dostanu a né, že na mě čeká nepotřebná blbost. Tajemničky se mi tím pádem ani vysazovat nechce.
     
  7. nona2222

    nona2222 Perspektivní autor

    ahojte :) z TS: 2x drôtený (do lišty), bedne: kráľ. garda + sliepka baletka (do lišty)
    ale veľká spokojnosť s akciou
    robila som ju len kvôli dekorkám, nič tajomné ma nemotivuje ;)
    tieto dekorky dávajú veľa BS, mohla som vymeniť na ostrove tie, ktoré dávajú bodov oveľa menej
    - a postupujeme do vyšších levelov hlavne vďaka dekorkám, (plodiny a chlievy dávajú len zlomok BS z dekoriek)
    - veď koľko máme dekoriek s 1560 BS (resp. 390 BS na malé políčko) - minimum
    (a do stonky iste nepôjdu - nebaví ma čakať, kým sa všetky tie stonky v nebi načítajú, do neba chodím
    len za trest každý druhý deň, hehe xDxDxD )
    fialka40 - súhlasím, vydarená grafika :))
     
    fialka40 tohle ocenil(a).
  8. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak ráno dodány poslední pivní čaje a z bedniček mám královskou gardu a music box jednorožce takže mi chybí už jenom jeden box a budu mít stonek :)
     
  9. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Na farmě jsem víc než 4 roky, ale za tu dobu jsem takovou akci nezažila. To že se mi nepřičetly všechny sudy mě nemrzí, protože po několikahodinovém klikání, abych všechny sudy uložila jsem to vzdala a za pár ZD je dokoupila.
     
  10. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Tak a bedýnky dozrály,co z nich asi bude?Moc jsem si raději neslibovala,ale tajně doufala,že bych mohla získat některý z MusicBox.
    Světe div se: mám ,,Papírové srdce" a ,,Kolotoč" paráda,štěstí se usmálo,ani se mi nechce věřit.xDVšem co teprve odtajňují přeji hódně štěstí ,ať získají aspoň jednu dekorku z MusicBox
     
  11. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    tak ja jsem pekne nastvana :(
    musela jsem do nemocnice na prevaz, takze jsem nestihla konec akce asi o 10 min.
    soudky uz jsem bohuzel nestihla nasypat do ukolu, takze jsem prisla o bedny s prekvapenim.
     
  12. mituli

    mituli Polobůh fóra

    jezisi kriste za co ???????dve bedny tolik prace a dve baletky ,to uz fak prekracuje meze,dve stejne dekorky to si delaj srandu,kaslu na akce -kaslu na hru
     
  13. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Připojuji se k šťastným obdarovaným. I já mám 2 baletky. Aspoň, kdyby byla každá dekorace jiná, když už mají být obě nanic. A z TS datle XL a ovšem katalpa XXL. S těmi katalpami by už mohli přestat. Minule jsem je měla z TS 2 ze 4. Každou chvíli ji vytočím na kole štěstí a dokonce je i na party kole. Už je to dost otravné. Kdyby tím šlo aspoň krmit. Ale takhle to je strom nanic. A navíc nic moc na koukání, oproti té původní.
     
  14. surprise51

    surprise51 Zelenáč fóra

    ted už vůbec nevím, co mám dělat, přišla mi odpověd z podpory, ohledně chybějící dekorace, na mail neodpovídejte a pak odpovídejte v mailu, tak kdo mi poradí, co dělat dál?
     
  15. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahoj tak jsem akci dodělala dnes. Z tajemných beden jsem měla NÁVRAT NUBLONU a BALERÍNU. Už mi ke štěstí chybí jen KOLOTOČ, .:D Třeba ho někdo bude mít 2X a podaří se mi vyměnit v O+D. Kdyby náhodou ........... tak písněte. :inlove:
     
  16. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Také se raduji z úžasného oceněníxD. Truhle daly: KRÁLOVSKÁ GARDA a NÁVRAT NUBALONU a sazeničky KATALPA XXL a DATLOVNÍK XL xD. Tak snad příště ;)
     
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahoj.Koukám,že se někomu zadařilo a z bedýnek přece jen se něco lepšího vyklubalo.Tak gratulka.
    No u mě garda a prasátko štěstí.Nic lepšího jsem ani nečekala,odměna na nic,ta za to fakt nestála.Ale akci jsem splnila spíš z principu,co jiného bych dělala,že
    :p
     
  18. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak hlásím u mě degustace vín a papírové srdce, stromy kdoule XL a alespoň cukrák. No, zklamaná fakt nejsem...

    Jo, tak katalpu xxl mám čerstvě vytočenou z kola neštěstí, to asi aby mě to nemrzelo xD
     
    Naposledy upraveno: 24/9/14
  19. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    prasátko štěstí a degustace vína - no tak nic moc a tajemničky se úplně bojím vysadit, nechci katalpu xxl, chci prosíííím něco, co mi chybí.
     
  20. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj surprise51, prosím tě, ještě se koukni, zda náhodou nemáš dekoraci v parku, či ostrově pokladů.
    Chápu dobře, že ti přišly 2 maily.
    1. mail - automaticky generovaná zpráva, na tu se neodpovídá, je to potvrzení, že tvůj dotaz přišel na podporu.
    2. mail - odpověď podpory.
     
    Naposledy upraveno: 24/9/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.