Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    První úkol splněn, ale jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že mám o 5 ks sudů méně, než bych měla celkem mít. Mám 30, ale správně je 35. Takže jsem nedostala odměnu za stříbrný úkol. Chybička se někde vloudila :(.

    Madulka_cz
     
  2. Radek272104

    Radek272104 Zelenáč fóra

    I mě se nepřipsalo poslednich 20 sudu
     
  3. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak akce z těch snadných, jen mě taky zaráží, že je dost podobná té předchozí, ale pro tentokrát jsou k tomu alespoň i hvězdy. První úkol v prvním družstevním úkolu hotový, teď musím napěstovat perníky, budou po celé farmě, doufám, že mi na ní nevlítne nějaká organizovaný zločin a drogy potírající jednotka xD
    Sudy zatím nesázím a nechám na později, zatím si napěstuji na polích, dokud je zato vícenásobek BZ
    Tak fajn hru všem
     
    timonek. tohle ocenil(a).
  4. kartuška

    kartuška Zelenáč fóra

    to jsme na tom stejně, za poslední úkol sudy nejsou...
     
  5. LukasBonni3

    LukasBonni3 Pisálek fóra

    Tedy 35 pytlíků s čajem po sklizni při akci na dvojnásobek bodů za sklizeň plodin na polích, kdy jsem je měl plné karafiátů, to je snad jen zlý sen. Minule mi to hnojivo na dortíky taky mizerně padalo. Ale kdybych ho aspoň nějaké neměl, tak jsem nestihl včas sklidit cupcaky v požadované hodnotě na splnění celého úkolu. Ale tentokrát bych jich potřeboval snad všech 650 kusů, aby mělo vůbec smysl je na ty sudy dávat. No nazdar. Sousedé, pomóóóc. Jasně, že už tu někteří mluví o tom, že úkol budou mít za chvilku hotový. Když první sérii úkolů otočím několikrát za floreny a splním jen tu jejich část bez akční plodiny, tak opravdu nemusím téměř ani pěstovat tu akční kytku (stačí minimum na stříbrné cíle, a to ještě ne všechny) a můžu dát na plochu rovnou potřebný počet sudů a mít za dva dny vše splněno. Ale na to já nemám dost reálných peněz, abych je takto vyhodil oknem. Takže budu trnout až do konce, zda si to dobře rozplánuju a stihnu vše napěstovat tak, abych akci celou dokončil. To zas bude honička s ručním klikáním, když je těch srdíček do úkolů potřeba tolik.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
  6. sisinka

    sisinka Pilný autor

    mě vrtalo hlavou, jak už může mít někdo splněný celý první úkol- a vida, perníčky se nedodávají :) tak jsem to tedy taky splnila a sudů se mi přičetlo všech 35 kousků.
    Taky mi vadí, že se opakuje akce na stejném principu, ale pořád je to lepší než v jiné hře, kde je akce zhruba 1 x za půl roku....to by jeden zešílel nudou.
     
  7. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Tak musím hlásit, že i mé tchýni se ukázalo jen 15 soudků a to splnila celý první úkol.
    Je to nefér, že někdo dostal 35 a někdo jen část. Jsem zvědavá, jak se to napraví.. protože tohle je šílené.


    To je tak, když jsou akce hned po sobě.. samej zmatek. Je to sice hezké, že nás chtějí zaměstnat, ale tohle nepochopím. o_O
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  8. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Sudy v pořádku. Nezaregistrovala jsem akci, tak z 10 obříků 2 čaje. Po pročtení jsem došla k závěru, že je stejně nepotřebuji. Zatím rozpěstovávám na uvolněných polích. Všude mám chlívky a výrobny, tak to bude legrace. Výrobny půjdou pryč až zítra ráno :). Času je dost, přes víkend se vše zvládne.
     
  9. Jajda!

    Jajda! Zelenáč fóra

    Můžete mi prosím napovědět kde najdu sudy s čajem? Splnila jsme úkol. Vlezla do dekorace - spotřební zboží a tam prdlajs.
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    • Prosím, necituj příspěvek, který se nachází nad tvým postem. Místo volby "Odpovědět" použíj editor, který nalezneš dole pod vloženými příspěvky.
    ***citace odstraněna***

    Podívej se na lištu na levé straně - bedýnka-vázička. Našla si?
    A zkusila jsi aktualizovat farmu?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/9/14
  11. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    to LukasBonni3 - můžeš se uklidnit, ta akce je splnitelná bez florenů a reálných peněz. Pěstuje se jen jedna akční a času je na to dost. Nefňukat, popřemýšlet, vyhrnout rukávy a farmařit 8)
     
    Tygřice1970 tohle ocenil(a).
  12. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak mne vypadlo 32 sackou s pivnim cajom ale tiez mi nepripisalo 20 sudou s pivnym cajom za diamantovu ulohu :mad: ako vzdy zase problemy
     
  13. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Za 22 min sklízím první várku, perníková kytka je pěkná což?:)
     
  14. rudocs

    rudocs Rádoby autor

    Ani mne nepripísalo posledných 20 sudov a prvé kolo som dokončil:mad:
     
  15. Petr2511

    Petr2511 Pisálek fóra

    jsem zvědavá zda nám těch 20 sudů dodají dodatečně je to celkem dost, ale jak tu čtu nejsem sama
     
  16. zahradníkpompo

    zahradníkpompo Zelenáč fóra

    já mám sudy v dekoracích. Jinak mi vyskočilo 35 čajů.
     
  17. FarmaJana70

    FarmaJana70 Pisálek fóra

    Ví někdo, co je to ta zázračná bedna v odměnách?
     
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Zázračná bedna zde
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Problémy stejné jako na začátku každé akce. Proto zásadně nikdy na začátku nedodávám, dokud se nevychytají mouchy.
    Do akce nakonec přes počáteční váhání jdu, je to přece hra. Ale bez nadšení, bohužel.
    Pytlíků mám 44 a to jsem měla karafiáty, mýtinu nacpanou obr stromy a na Baha ibišek, dvě výrobny a růžový a červený bloudy...
    Ještě, že ty pytlíky nejsou tak důležité ... Na druhé farmě na to peču a jdu slepičit :D
    :p
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  20. *Lady*1

    *Lady*1 Rádoby autor

    Zdravim farmari:)

    sice jsem akci prispala a zacala az ted bohuzel jen 2 pytlicky nevady dohonim:) 1 ukol hotovy sudy nasazeni vse v pohode se to pricetlo:) at se vsem dari:)

    Fajn hru prejem vsem pracovitim farmarum at nejsou zadne problemi:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.