Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. surprise51

    surprise51 Zelenáč fóra

    Děkuji za radu, měla jsem se obrátit na podporu, že mi po ukončení akce chybí dekorace, ale nikdo mi na můj dotaz neodpověděl...stále mi chybí dekorace, kterou jsem měla získat, po splnění akce, nemůžu tedy využít stonek.
     
  2. krroir

    krroir Stálice fóra

    surprise51, stále se můžeš obrátit na podporu hry.
    Jak ti nikdo neodpověděl?
    drobecbobo1 ti odpověděla a moderátoři tu nemohou být 24 hod. denně.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/14
  3. kouboj01

    kouboj01 Pisálek fóra

    Já už mám hotvo. TS som mal cukrový a mandľa XL, z bedničiek 2x sliepka baletka.....takže nič moc, čakal som niečo lepšie. Možno sa raz šťastie usmeje aj na mňa.
     
  4. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tajomne bedne dali renzo + prasiatko stastia skratka nic moc stromceky som este nedal mozno iny den bude priaznivejsi
     
  5. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Akcia ukončená už včera, z TS som mala jedľu XL a píniu - tá ma potešila, a z bedničiek nič moc, sliepku baletku a královskú gardu. Nech sa ostatným zadarí, čo si prajú
     
  6. llew65

    llew65 Vážený autor

    Medový a citronXL. Žádný zázrak, ale to se dalo čekat. Podobným krachem dopadly i TS v minulé akci. Jen mě zklamali oranžoví koně, ti nepadli. Asi už došli. :cry:
     
  7. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    Katalpa XXl a datlovník XL, tedy žádné terno :)
    Z bedniček musicbox Jednorožec a Renzo Kaprfíld.
     
  8. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahojik tak ja jsem spokojena z bednicek balatka a kolotoc stromky javor japonsky a obyc.xl takze dobry:)
     
  9. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Tak z bedýnek baletka a degustace vín, jak říkám, na cokoliv tajemného nemám prostě štěstí :);)
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    boha jeho návrat nublonů+královská garda proč jsem tuto akci dělal sam nechápu,manželka renzo capr+papír srdce,synátor král garda+renzo capr boha jeho za co ? boha jeho zaco ? ani superkrmivo

    POUČENÍ: od příště dělat akce z danýma odměnama a nečekat na takovejhle brak
     
  11. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    akciu som včera úspešne ukončila, dnes som čakala, čo vyjde zo sadeničiek a truhličiek, tak z TS mi vyšli 2 "najobľúbenejšie" XXL stromy - jarabina a katalpa, z truhlíc - návrat nublonov a sliepka baletka, takže žiadna sláva sa nekonala, ale ani som to moc nečakala
     
  12. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, i já mám hotovo, katalpa xxl a slaný xxl, z bedniček prasátko štěstí a degustace vína. No,co se dá dělat je to jen hra. :)
     
  13. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Po odtajnění stromů a bedýnek mám mandleXL, jedleXL, baletku slepičí a alespoň jedno příjemné překvapení je jednorožec :music:
     
  14. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Tak z odtajnění bedýnek jsem docela zklamaná. Královská garda a kaprfíld :(
    Stromy tak na půl - javor japonský a jedle XL :)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vidim jak ty prekvapka jsou trochu jednotvarny, skoda ze RT nechce zverejnit celkovy pocet odmen, nebo aspon v % u tech 10 nejcastejsich :)
    Tipuju XXL katalpu ale bedynka vypada vic "rovnomerne" rozlozeny...

    Vykvasit ma 10834 protihodnoty sudu/den, v tuto chvili ma byt 57988 ([5.ukol]+18988 ) nebo chybet 7012, mam 65100 (chybi 0 ), mam 100% hotovo.
    Stav perniku : idealne 12936 kusu (2417/den, [5.ukol]+5136 kusu ), mam 14780 z 14500 (101% ).
    Stav pytliku : 331 kusu na urychleni sudu, kterych mam 49.
    Zatim uplynulo 89% casu, zbyva 15 hodin.
     
  16. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Pilná jak včelička jsem byla,
    akci až na soudky piva dokončila,
    ty čekají na ranní sklízení,
    poté uvidím, co vyleze mi z bedýnek překvapení,
    Z TS na mě kozí strom a mišpule vykoukly,
    furt lepší než x- té katalpy,
    U mě tedy spokojenost,
    Ať i u ostatních farmářů tomu tak je,
    nechť se všem dobře hraje.
     
  17. jana1964

    jana1964 Zelenáč fóra

    možná se blbě zeptám,ale když skončí ta akce, tak skončí i úkoly v družstvu? teď sem nasadila poslední soudky a bohužel už nemám tolik časů, takže budou zrát celých 16 hodin,ale do konce akce už je jenom 14 hodin.... to mám asi smůlu nebo ne?
     
  18. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také hlásím hotovo.50 soudků mi ještě zbylo.Z tajemných jedle xl a citron xxl.Ty se vždycky hodí.Bedýnky odtajním až zítra.Akce pohodová,ani jsem nemusela všechno bourat.Soudky jsem dávala na mýtinu průběžně.


    Jana1964 třeba ti to vyjde.Nejsou potřeba všechny soudky a tak i necelé ti můžou dát potřebný počet bodů.Spočítej si to.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/14
  19. jana1964

    jana1964 Zelenáč fóra

    díky jana563 za radu..... možná, že to vyjde, tak mi drž palečky...:)
     
  20. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    ze sazeniček mandle XL a datle XL v levelu 92, opravdu ztrácím motivaci v této hře pokračovat :-(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.