Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kopyto90

    kopyto90 Zelenáč fóra

    Konečně splněno. :):):)
     
  2. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    4500 bahapunků a 11700,- dá se to =)
     
  3. krroir

    krroir Stálice fóra

    house, počítáš správně, nicméně bych ti doporučil je nasadit dříve a popř. použít i urychlovač "pytlík s pivním čajem", ať máš nějakou rezervu.
     
  4. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj, mám hotovo od neděle z TS katalpa xxl a mandle xl z bedniček kaprfíld a music box jednorožec, z toho mám radost.Přeji příjemnou hru.
     
  5. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    konečně hotovo z ts jeřáb xxla javor japonský,z been degudtae ajednorožeč takže spokojenost
    hezkou hru
     
  6. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Ahoj, z TS - vajcovy XXL, javor XL, sliepka baletka, degustacia vin...pre tych, ktori vychvaluju tuto akciu...no nic moc za tolko prace s krpatymi polickami a vysdzanim 650 sudov. Zasa sa mi potvrdilo, ze co je tajomne, to nebude ziaden zazrak. Mne sa taketo akcie vobec nepacia. Stale nic podobne ako byvalo pred 2 a viac rokmi. To bola motivacia.
     
  7. majatko1

    majatko1 Pisálek fóra

    Ahojky všem. Tak já poslední várku perníkové květiny sklidím za 3 hod potom hned vše zase zbourat a zasadit sudy, abych stihla poslední úkol :music:Vůbec jsem neměla na farmu čas, doufám, že zítra nebude nějaký výpadek a podaří se mi odvalit všechny sudy do úkolu, před limitem (aspoň si za posiluji) .:D z TS javor japonský a javor cukrový.
     
  8. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Tak já mám hotovo na obou farmách a z tajemniček mi vylezly pro 92.level opravdu "potřebné" věci: citronovník XL, datlovník XL, javor cukrový XL a drátový strom. Z truhel to samé...2x návrat nublonů, papírové srdce a degustace vín...přijde mi to, jako kdyby si z nás po té makačce a pěstování udělali srandu....
     
  9. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak já mám z bedýnek papírové srdce a šťastné prasátko, z TS světe div se, mám javor japonský a mišpuli. Tak to jsem málem padla na zadek...ještěže jsem seděla. Ani jedno jsem neměla, takže radost. A ještě jsem tu našla nějaké tsjemné stáje a z těch oranžové koně - již 25. a oranžové pštrosy.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  10. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahoj tak já taky hotovo z tajemniček japan.javor,jeřáb xxl a z bedniček Muzic box Balerína a prasátko štěstí velká spokojenost akce se mi líbila
     
  11. lencus

    lencus Pisálek fóra

    Akcia úspešne ukončená hlavne vďaka jednej úžasnej susedke, ktorej veľmi ďakujem:). Zo sadeničiek mi vyšiel javor xl, a slaný strom xxl. Z truhlíc mi vyšla 2x sliepka tanečnica:(
     
  12. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Ahojky tak nasázený sudy a snad to zítra bude stačit:)
     
  13. panzerkoby

    panzerkoby Rádoby autor

    Ahoj, taky hotovo, z tajemniček: kozí a datle xl, no a truhličky: prasátko štěstí a návrat nublonů. :)
     
  14. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Z tajemniček mám 2xcukrák a bedýnky ještě odtajněné nejsou,ale asi to žádný zázrak nebude.....:eek:
     
  15. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

    Ahoj taky splněno-katalpaxxl,slanýxxl: prasáto čtěstí a renzo kaprfíld :)
     
  16. Ludvajs72

    Ludvajs72 Pisálek fóra

    Tak jsem taky akcičku zahrál,v klídku na 1 a 3/4-tě louky,no s tajemných vyšel kozí ,a jedle xl,na párty 8.Sk,a bz, v bednách prasátko štěstí a Music kolotoč.
     
  17. babicka2013

    babicka2013 Zelenáč fóra

    Mám hotovo -javor cukrovýxl,citronxl: Renzo +Muzic Box -Kolotoč.
     
    skoruppi72 tohle ocenil(a).
  18. bedrunka53

    bedrunka53 Zelenáč fóra

    akce ukončena sazeničky javor cukrový xl,katalpa xxl a bedýnky degustace vín a music box JEDNOROŽEC
     
  19. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    tak i já jsem dnes akci dodělala, napěstované srdce hotová už v pondělí dnes jsem čekala ještě na dozrání sudu, z párty zatočení 2 x 3500 ZB z TS vyrostl xxl citronovník - velká radost ten jsem ještě neměla a druhý strom oblíbená katalpa xxl,z tajemných bedýnek 2 x prasátko štěstí to už jsem měla tak šel na ostrov baharama.Akci hodnotím kladně dobré odměny a magický stonek potěšil.Všem co finišují držím pěsti a už se těším na další akce
     
  20. nikisek01

    nikisek01 Pisálek fóra

    tak hotovo....uvidíme zítra co bude z bedýnek a sazenic;)aspoň se mám na co ráno těšit8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.