Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .mama789.

    .mama789. Rádoby autor

    dobre ranko farmari, u mna akcia ukončena...z TS mam slany xxl a sladky strom, spokojnosť:)... z bedničiek vyšiel renzo a prasiatko štastia,nič moc, ale na druhej strane ked neprši aspon kvapka...i ked u nas na Kysuciach opät leje a leje a leje.....:cry:
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji dobré ráno.
    Bedýnky odkryty a vykouklo na mě - papírové srdce a návrat nublonů. Sice nic moc, ale hlavně, že jsem akci dodělala celou a radost ze sakury je pořád veliká.
    Pěkný první podzimní den a mnoho úspěchů.
    Madulka_cz
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  3. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    skalara.v, díky za uklidnění-radu...tak už mám:D
    Tentokrát děkuji za akci,kterou jsem stihla dokončit i když chodím do práce:D
    Jen sazeničky nic moc....jen to, co již mám..:eek:
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  4. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Dobré ráno farmáři, tak akce úspěšně dokončena dnes ráno. Ze sazeniček Slaný XXL a Vajíčkový XXL. Děkuji všem sousedům za dárečky.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  5. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak už jen pár soudků, a mám to také komplet. Už bych to měla hotové včera, ale měla jsem náročný, a velice smutný víkend, takže jsem na farmě skoro nebyla. Z TS jsem získala Javor japonský a Cukrový stromek. Malá radost přišla z párty lístkú. Hned na první pokus mi padla Načítací květina. Minule zas jsem měla štěstí na Zpívající tulipán. Truhličku jsem ještě nedostala, ale je mi úplně jedno, co v ní bude. Dekorace neřeším :)
     
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    Z truhly vypadla degustace vín. Jako z každý jedna, takže 2. T TS citrón XL a kozí. Mohlo být hůř.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. dencice

    dencice Stálice fóra

    Ahoj všem, akce právě zdárně dokončena:). Z TS jsem měla slaný strom a krásnou katalpu XXLxDxD. Truhly teprve zrají, takže to ještě asi bude překvápko.:p Přeji všem fajn hru.
     
  8. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásný den v šem...tak já mám akci hotovou ze včerejška,ale byla jsem zvědavá co mi vypadne z TS a něco opravdu vypadlo:citroník xl a katalpa xxl opravdová výhraxDa na bedničky jsem zapomněla a tak jsem zvědavá jak dlouho mi v liště vydrží...chtěj docela dost místa a toho já moc nemámxD

    Hezkou hru všem;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já dnes ráno dopěstovala posledních 600 ks plodin a zítra ráno dodám poslední Pivní čaje a z ts my vypadla 2x XXL Katalpa :D
     
  10. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Tak farmáři i já mam hotovou akcičku a z TS jsem měla dva medovníky a z bedniček vypadla degustace vín a slepička baletka obojí už jsem měla z dřívějška.Všem přeje zdárné dokončení akce a větší štěstí při odhalování TS a bedničky.
    Ať se daří,farmáři zlatí.
     
    specnas7869 tohle ocenil(a).
  11. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Příjemný den všem akcářkům...:D
    ukončeno, hotovo a ani to nebolelo. Z tajemných JeřabinaXXL a Medovníkový strom. Z truhliček Prasátko štěští a Kolotoč....Super, nemá slov, povedlo se...Děkuji
     
    -Ilonka61- a lacrima tohle ocenili.
  12. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    také hlásím že akce je splněná :), z TS byl myslím cukrák a něco XL, což je pro mě nic moc -.-, no a bedýnky jsem zatím ještě nezasadila, ale chystám se na to ;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    takze aj u mna uz hotovo,z bedniciek degustacia vin a prasiatko stastia,nie zle ;)
    tym co maju hotovo gratulka a tym co dokoncuju drzim palecky
     
  14. Pavlína

    Pavlína Pisálek fóra

    Bedny daly královskou gardu a prasátko štěstí, párty lístek BZ a zuzi hnůj, největší úspěch byl u sazeniček kozí strom a slanýXXL
     
  15. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Všem hráčům blahopřeju k dosaženým úspěchům a za sebe děkuji RT a moderátorům,že vše vzorně vymysleli,ohlídali,poradili a byli tu s námi.Tak pohodovou a klidnou akci ani nepamatuju,odměny fajn,rostlinka moc hezká až se sliny sbíhají,ještě jednou díky.
     
  16. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    ahojík,akce úspěšně dokončena vcelku v pohodě z TS dva drátěné stromky a z bedýnek degustace vín a music box balerína,akce se mi líbila už jen z důvodu,že odměny šli do stonku a neválí se v liště....všem zdárné dokončení :D
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konecne jsem zasadil a mam vysledky.... no Kolotoc je zajima dekorka z tech tri do stonku, ale uz druha a Tiki-time je celkem nanic (nikdy jsem ho nepouzil - 51 kusu neprodejny)... balerinu a jednorozce bych ocenil vic... druha bedna je degustace vin, neurazi, nahradi jednu horsi...
    Co mam delat s jedli XL, ani XXL to neni... a nezbytna katalpa XXL...
    Takze zadna radost, jen jedna dobra vec... skoda, zase nic v TS co bych si odskrtnul...
     
  18. house

    house Rádoby autor

    Počítám správně, že poslední sudy, aby dozrály, musím zasadit do 22. hodiny večerní či tak nějak, aby se stihlo sklidit? Jsemť těžký dyskalkulik.
     
  19. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Mě z truhliček padlo 2x prasátko pro štěstí, snad si tolik toho štěstí ani nezasloužím xD
     
    SelkaJarus70 tohle ocenil(a).
  20. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    akce splněná , odměny datle xl, drátový strom , degustace vín a návrat nublonů ....opět se zázrak nekonal :wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.