Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Dnes jsem odtajnila bedničky a veliká radost jupíííí Music box balerína a královská garda.:) ;)
     
  2. ReyaHana

    ReyaHana Pisálek fóra

    Tak u tajemných sazeniček jsem čekala něco lepšího. Mám pichlavý drátový strom (nejsem květinář), tak ten je mi docela na nic a jedle XL mi vůbec nepřijde zajímavá. :-/
     
  3. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Mne vyrástla ďatlová palma XL a medový strom o_O
     
  4. Evča

    Evča Pisálek fóra

    No prosím, všichni různé stromy a já 2x XXL katalpu. si důvod k radosti, ae já bych si XXL vybrala jiné.;)
     
  5. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) tak akce hotová:) vyklubal se mi cukřík a medík a na bedýnky čekám... jsem moc zvědavá co tam bude... přeji hezkou hru a hodně štěstí;)
     
  6. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    ...tak z bedýnek 2x papírové srdce :(
     
  7. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Ahoj famáři,tak první část akce zdárně za mnou,na celé farmě krom mýtiny mám čajové sudy,až dodělám druhou část,tak teprve zasadím bedýnky a sazničky,kdyby to překvapení se mnou mělo prásknoutxDtak abych akci měla celouxD:D,těm,co ještě dodělávají,hodně štěstí a fajn hru;)
     
  8. Lenka*14

    Lenka*14 Pisálek fóra

    tak teda aj ja sa pochválim - Katalpa XXL a Jarabina XXL ...
    no a ani neviem odkedy, ale ešte som mala jednu tajomničku v zálohe a z nej obyčajná jarabina ...
    nesťažujem sa, je to lepšie ako drôtom do oka ...
    no o bedničky dám až zajtra alebo až v stredu ... uvidíme
    peknú hru prajem
     
  9. babina9

    babina9 Pisálek fóra

    Prosím může mi někdo poradit kde najdu ty zázračné bedny? Děkuji
     
  10. marky.brenda

    marky.brenda Pisálek fóra

    Tak jsem si právě vykoulila oči :p z TS se narodil Citronovník XXL xD
     
  11. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    urobila som len toľko, aby som mala sudy na prvé dve úlohy v časti II, chcela som skúsiť, čo mi vyjde z TS
    a vyšiel medový strom a citrón XXL
    to mi stačí, ostatné by bola pri mojej smole strata času, radšej som pestovala proso a zarobila si cca 1a pol milióna grajciarikov, ktoré ma priblížia k nejakej ružovej stajni alebo výrobni
     
  12. krroir

    krroir Stálice fóra

  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nevídané manželka vaječnák xxl +mišpule synátor katalpa xxl+tajemná pinie a já katalpa xxl a dráták takže vrodině opět já do lišty co já komu udělal no uvídíme zaftra bedny:oops:
     
  14. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Tak ještě ráno poslední várka soudků a bude hotovo. Tajemničky a bedničky dám hned po soudkách.
     
  15. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    ahojky, tak ja jsem dneska zdarne taky akci dokoncila a z TS mam katalpu xxl a jerabinu xxl,
    obe soupnu do vlaku az bude akce. bedynky zasadim zitra, tak snad se zadari.
     
  16. slootr

    slootr Baron fóra

    Akce hotová, sazeničky i bedny na ploše, tak to jsem zvědav, co z nich vyleze. Nedělám si plané naděje, asi mě to zase naštve.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  17. D.NIKKA

    D.NIKKA Rádoby autor

    ... u mňa dva kozie a dekory ani písať nemusím :) tešila som sa na hraciu skrinku, ale to by som asi chcela moc :D
    [​IMG]
     
    .mama789. a lacrima tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak se povedlo, akce hotova, jeden kus sudu navic dozraly - to je pekny, pekne do ruky na dokonceni :)
    Jen zitra nezapomenou konecne ty TS a bedny dat na plochu!

    Vykvasit ma 10834 protihodnoty sudu/den, v tuto chvili ma byt 48105 ([5.ukol]+9105 ) nebo chybet 16895, mam 65100 (chybi 0 ), mam 100% hotovo.
    Stav perniku : idealne 10732 kusu (2417/den, [5.ukol]+2932 kusu ), mam 14780 z 14500 (101% ).
    Stav pytliku : 239 kusu na urychleni sudu, kterych mam 49.
    Zatim uplynulo 74% casu, zbyva 37 hodin.
     
    lacrima a Bibinka tohle ocenili.
  19. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Tak já mám z bedýnek Music box Balerína a Návrat nublonů a světe div se, dokonce jsem pro něj v parku našla jedno zapomenuté místečko. Tak mám radost. Jen bych ještě k té baleríně potřebovala ty zbylé 2 hrací skříňky, abych je mohla dát do stonku. Snad se někdy v budoucnu poštěstí.
     
    zemanka01 a lacrima tohle ocenili.
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky vespolek,
    podařilo se, akce dokončena už včera.
    Stav ve stodole
    :
    [​IMG]

    P.S. Tassadar11, ahojky, dobrá připomínka k TS a bedničkám , snad si ráno vzpomenu
    je vytáhnout z inventáře a nebudou tam do Vánoc.
    Doufám, že moje zvědavost je silnější než moje paměť. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.