Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (7.2. - 10.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .Večernice. - třeba ještě dorazí. Já nejdřív taky nic a pak se to začalo sypat xD
     
    .Večernice. tohle ocenil(a).
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak vse poslano z mixu zlutych a oranzovych chlivku, setrideno podle poctu, takze pak to bylo o protihodnote... od obou novinek mam po jedne, takze konec posilani vlacku... ale kdyz jsem dal ruzne TS tak nic z toho co mi chybi, skoda...
     
    tykadlo a kytka50 tohle ocenili.
  3. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    .Večernice. a když ti gel nedorazí a půjde-li při příštím OD posílat napiš ráda ti pošlu
     
    Naposledy upraveno: 10/2/20
    .Večernice. tohle ocenil(a).
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Klapek mám taky dost, to abych neslyšel ten vichr za oknem ,-))) novinka zatím žádná.
    Jak červený a klapky na uši.
    Edit: Jonsdorf do večera něco stihneš a floren za urychlení to jistí. Kdybych těch 15 FL vrazil do urychlení vláčků místo do skorokudlanky tak možná by bylo i překvapení ,-)))).
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ahoj Skali,
    jsem rád, že tě neunesla Sabina. Prý tam kolem fičela rychlostí 180 km/h.
    Zřejmě ses dobře zatížila šutrem a možná ses držela i plotu.
    :D
    Krásně nám to RT naděluje. Mi jezdí nejvíce právě klapky na uši, zatím jich přijelo 7.
    Jezevec ale jen jeden. Zřejmě nerad cestuje vlakem.
    :D
     
  6. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    konečně červení kamzíci, duše se dostala do klidu, můžu končit
     
    kytka50, tykadlo a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  7. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já se konečně dočkala továrny na gel. Musela jsem vypravit na třicet vlaků, než na mě vykoukly tři z poslední várky.:) Z dvou tajemniček byly jedny kudlanky, takže všechna zvířena a býrobny jsou u mě na frmě zastoupeny. ;) Vláček ještě bez urychnení pošlu, červený chlívky se hodí vždycky. Fajn hru a štěstíčko při odtajňování:D
     
  8. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak jsem poslala 40 vláčků,co dorazilo nevím,dám je až večer všechny najednou.Jen je škoda,že vláček jezdí tak málo,mám tolik žlutých výroben a chlívků,že by mohl jezdit ještě týden. :)
     
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak už asi došly zásoby lepších výroben, neb dostávám pořád jen butik s plavkami, ten okamžitě vracím zpět, ale vypadá to, že jezdí stále sem a tam, gel ke mně ještě nedorazil, tak snad někdy příště, stále je co posílat, čas se ale pomalu na odjezdy a příjezdy krátí, škoda.
     
    Veselka a -migos- tohle ocenili.
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také jsem naplnila xy Expresního vlaku. Jak to dopadlo nevím, počkám si na nějaké oslavy, abych těch dárků měla co nejvíce. A pokud to bude propadák na farmě, tak dárky od rodiny to určitě hravě napraví.
    Přeji všem to co chtějí a mějte se fajn. :);):)
     
    Jonsdorf a -migos- tohle ocenili.
  11. 007lala

    007lala Pilný autor

    jupí, dva gely, tak teď můžu ještě zkusit nějaké červeňáky :)
     
  12. sora270

    sora270 Rádoby autor

    Tak mne padaji jen bublinky.:)))Uz jich ma 13 ks. :) A tovarnu na gel jen jednu. Tak nevim jak to je nastavene ale jsem rada aspon za tu jednu.:))) Ale meli by to trochu zregulovat aby ten vlacek vozil primerene vseho.:)))))
     
    kytka50 a davidson00 tohle ocenili.
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Poslal jsem hafo žlutých střiháren,které mi kolo neštěstí sype neurekom,ale továrna na gel,abych si mohl namazat plešku ne a ne přistát.
    Jestli to nebude tím že mě tu ten expres jen přibrzdí,bo nezastavuje,má zpožděníxDxDxD
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec 88+82 rychlíků.
    Ale bylo to teda utrpení,ikdyž jsem nakoupil za několik desítek mega,žl.slony,vážky a žl.koaly. A nastavil lištu na počet kusů!:p Předtím sem se teda zbavil velice potřebných mlékáren,včelínů a sběren pírek.o_O
     
    -Jara05- a -migos- tohle ocenili.
  15. selene90

    selene90 Perspektivní autor

    dala jsem 5 tajemných nákladů a mám samé zubní kartáčky kdyby někdo chtěl vyměnit napište
     
  16. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Expres je fajn. Alespoň se člověk zbaví přebytků a něco nového získá ( pokud se zadaří.....:)
    A mě se zadařilo. Takže Expresníku, díky...;)
     
    kytka50 a Veselka tohle ocenili.
  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Milujem tú akciu, tentokrát som mala kopu hlúpostí a nič poriadne. Došlo mi vláčikom veľa nových krásnych vecí. Akurát nemám dielňu na bublinky.... červené stajne ak nemám, nevadí, čo už
    Vďakaaa, super akcia
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem teď odtajnila další 4 chlévy (stále vyhlížím červené kamzíky - jezevce už mám 1 x. 2 x růžové koně a 1 x kačenky) a byly tam 4 x červené noo? ROPUCHY! I to je ale kousek štěstí, komu se povede mít všechny stáje po odkrytí stejné, že jo ....
    Jinak došlo i přes výpadky sítě dokonce i na střižny ovčí vlny a též je posílám rovnou po 6 ks, i tam jich mám ještě na 23 vlaků....po 6 ks a jeden se 3 ks...
     
    danielka0000 a Peto121 tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ze začátku zábava teď už otrava, jsem rád, že vlak odjede do dáli ,-))) opakování je sice matka moudrosti, ale v podobě bikin, kuželů, klapek, červenek a jaků ne ,-(( novinka žádná.
     
  20. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    akce se blíží do finále tak i ty gely nakonec dorazily , tak alespoň 3 kousky, ostatních(kartáčky, kužely, klapky těch je po 9 kouscích tak bude na rozdávání, hezký večer
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.