Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (7.2. - 10.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak mně se zatím růžovky vyhýbají, ani bublinky, jedu v červených stájích. Nicméně gel už mám a z tajemek vypadla kudlanka a manta. Takže asi spokojenost ;)
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak zatim 9 odtajnenych nakladu:
    1x v. kuzely
    2x v. zub. kartacku a
    6x v. na klapky na usi

    jeste budu pokracovat, zl. prach. peri, zl. lanyz. farem, zl. bobru a oranz. pstrosu mam jeste dost a dost

    EDIT: Tak rano se pridalo 10. odtajneni - bikiny o_O
     
    Naposledy upraveno: 9/2/20
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Už docválal aj kamzík!Teraz už iba samé ružové!:D;)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kartáčků mám tolik, že si můžou čistit zuby všechna zvířata ,-))) pak klapky na uši, růžové myši a první červená koňská stáj, kterou po tolika letech vlastním ,-))).
    Novinka žádná.

    Edit: Bezejmenný, žlutá stáj vlakem nepřijede
     
    Naposledy upraveno: 8/2/20
  5. [Rhina]

    [Rhina] Pisálek fóra

    Skvělá akce...všechno se urodilo (kamzíci, jezevci roháči, červenky, jaci i jiné červené a také nějaké růžové, dílny povětšinou ty vítané, jenom pár butiků, koberců a hůlek), teda kromě továrny na žraločí zuby...ale na druhou stranu, ta se dá pořídit docela levně, oproti totem tiki dílnám, které se pořídit nedají a v akcích nebývají, měla jsem jenom jednu z úkolu...za mě veliká spokojenost...děkuji týmu :)
     
  6. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Ahoj,poslala jsem zatim 40 vlacku.Do zitra jeste neco dozraje.Dovezene chlivky jsou k me velke spokojenosti.Ruzove vrany,cervene Jak,3x Kamzik 3x, Osel,Jezevci 2x.Rohac 2x
    a na Baha 3x bublinky,5x kuzely, gel 1x,klapky na usi 3x, zubni kartacky 3x a vic si nepamatuji.Mam i oranzovou vyrobnu papouscich pirek.Ta je tak hezka,ze jsem ji nechala na polse i kdyz na pirka mam stromy.
     
    evainfo, -migos- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    Až bude další O&D tak mi napiš, co budu moct tak pošlu :).
     
    Peto121, pigi1313 a -migos- tohle ocenili.
  8. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Gel na vlasy se vyrábí, super. Jinak moře bublinek, co s nimi budu dělat? A červený stáje taky paráda. :)
     
    kytka50, -migos- a evainfo tohle ocenili.
  9. Veselka

    Veselka Rádoby autor

    Z tajemného nákladu zrovna úplně odvařená nejsem, doufala jsem hlavně v růžové stáje. Pozitivní tedy je, že nejnižší je červená stáj, to oceňuji, žluté a některé oranžové chlívky putovali díky bohu vlakem a jako spropitné ještě dostali obyčejné chlívky co vešlo do slotů.
    50 nákladů za 1000 a růžové stáje pouze dvě. Růžový kurník mě fakt nepotěšil, na druhé růžoví oslíci mi radost udělali.
    Červení kamzíci, jaci, roháči, červenky, včely, králíci poputují zpátky do vlaku, protože tapetovat si s nimi nechci. Třeba ještě nějaká růžová, která se hodí přijde :eek:.
     
    kytka50, fany2020 a evainfo tohle ocenili.
  10. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, o červené stáje příliš nestojím, mám několikrát gel na vlasy a bublinek také požehnaně. A mravenečky už mám troje. Takže spokojenost. Fajn hru.
     
    Naposledy upraveno: 9/2/20
    kytka50, -migos- a evainfo tohle ocenili.
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do vláčku jsem poslala cca 100 žlutých stříháren a 90 žlutých "prach.peří" a celkem spokojenost. Na farmě přistál jeden červený kamzík, z růžovek kravín, slepice, kůň a bobr, jinak spoustu červených ropuch. Na Baha 5x bezpečnostní kužely, 6x klapky na uši, 3x bublinky a jen 1x gel na vlasy - ostatní klasika. Dalších 7 TS čeká na odtajnění a když nebude další gel, zkusím štěstí ještě asi s 10ti náklady do vláčku :). Díky KnŠ mám velkou zásobu "žluťásků", ale FL mizí do nenávratna :sleepy:.
     
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já zatím ani jednu růžovku,jen samé muchomůrky,ale snad to taky přijde.
    Kulový a ne růžový -červený medvěd,netopýr,pes ....
    A ve stejném stylu pokračujeme dál,jen houšť červené stáje,ale vytrvám !


    Lv 219
     
    Naposledy upraveno: 9/2/20
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to jako myslíš vážně, že novinku červené kamzíky pošleš zpátky? Proti gustu....
    Opět z nových stájí a výroben nic. Červené ropuchy a pštrosi.
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Mám pocit že se těch žlutých výroben prach.peří a žlutých bobrů nezbavím .Mohla bych ty vláčky s těmito dvěmi věcmi posílat celý týden.Zatím 3 výrobny gelu,spousta výroben kuželů,nějaké kartáčky a tiki dílny.Dále moře červených červenčích hnízd.Ty už jsou také na posílání.Růžovka ani jedna.
     
  15. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Posílal jsem vláček hlavně na Bahama, protože jsem potřeboval výrobnu bublinek a továrnu na gel... A ejhle oboje už mám, takže palec nahoru...Kudlanku jsem dostal z těch tří koupených stájí, takže jsem velmi spokojen....Jenom ten Ferda mravenec se stále schovává.... V žádné stáji co jsem měl z posledního úkolu nebyl...Tak snad příště...
     
  16. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Vláček neurychluju, někdy po hodině zapomenu poslat další, tak těch přivezených chlívků nemám moc. Kamzík ani gel zatím nemám, ale jezdím dál:p Ovšem ze dvou tajemných zakoupených je jedna kudlanka tradáááá:inlove:
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Chlívečky v červeném beru všemi deseti, bo za jedno krmení dostanu dvě zvířata (a ještě v pěkném čase). Zvláště u kamzíka (s ohledem na složení krmiva) je červený kabátek moc fajn ;)
    upload_2020-2-9_9-52-24.png
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Včera jsem poslala po pěti expresech na Baha i na farmu, nic zajímavého se nevyklubalo. Teď mám zase po pěti, na víc se nedokážu při nakládání soustředit xD Až se vzbudím do práce, uvidím, jestli stihnu ještě jednou naskladnit na noc... Tajemnice nekupuju, potřebuju zbytek florenů na urychlení toho expresu... ;)
     
  19. AnnaMala80

    AnnaMala80 Pisálek fóra

    Môže mi niekto poradit nemôžem nikde naist tajomny naklad za 1000 ale taj.naklad ll mi pride už som to skušala viac krat a stale nič Ďakujem
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    AnnaMala80 jeden naklad najdes na farme medzi chlievikmi a druhy naklad najdes na baha-tiez medzi chlievikmi ;),v liste na lavej strane
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.