Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (7.2. - 10.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Baron fóra

    Zatím 15 vlaků,dalších min. 40 ještě čeká na odvoz(co stihnu to bude ostatní nechám na příště).Vstávat v noci se mi nechce.Teď se vrhnu na stříhárny ovcí,prach.peří,včelíny, výr.mléka a vajec.
     
  2. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Tak já už mám docela radost.Úspěch se pooomaloučku dostavuje.Mám už zebru,ropuchu červenou a bublinky.Uvidíme co bude dál.6lutých výběhů a farem je stále dost.
     
  3. The_Brindle_Cat

    The_Brindle_Cat Pisálek fóra

    Víte někdo jestli když dám do expresu víc stájí, přijede mi víc tajemných stájí? Třeba když dám stáje za 1500, přijedou mi dva náklady?
    Nechce se mi to úplně zkoušet :)
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    The_Brindle_Cat - ne, přijede ti vždy jen jeden náklad, takže je naprosto zbytečné dávat tam více protihodnoty - propadne to.
     
    maminka78, The_Brindle_Cat a evainfo tohle ocenili.
  5. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    zahradnice4

    750 bodů přesně:

    dávám žl. výr. prach. peří (vytočeno mám kole štěstí cca 200ks) = 510 bodů
    pak něco (např. oranž. pštrosi - taky vytočeni ve velkém stylu)) = 210 bodů
    + 3 kurníky (zatím zásoby stačí) = 3 x 10 = 30 - zde lze použít i jiný 30 bodový chlívek, případně něco za 20 + 10 bodů
     
    Naposledy upraveno: 8/2/20
  6. gana1258

    gana1258 Pisálek fóra

    uspěch mám 5 vyrobní gelu na vlasy a padali i kužely , a klapky - normalni staje červené a ružové za mně velká spokojenost přeji at všem doveze vláček to co potřebují .
     
  7. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    mariejosefa nemám tolik žl.výroben, myslela jsem tím pouze sestavu -nákup za krejcary
     
  8. cvrčička

    cvrčička Pisálek fóra

    Těším se vždy na vlak , ale než bych se zbavila toho co nechci / žluté chlívky a výrobny / tak by to muselo běžet nejmíň půl roku , jinak se těším jaké budou stáje a výrodny , :D ještě jsem je nedala !
     
    maminka78, evainfo a -migos- tohle ocenili.
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Žluťásků mám plnou lištu, takže investovat krejcary jsem nemusela, ještě spousta stájí zbyla na příště.
    Poslala jsem 15 vláčků s výrobnami, přišly 3ks gelů a 3ks bublinek, zbytek různé, co už mám.
    Z 25 poslaných vláčků za 1000 přišly všechny avizované červené chlívky a k tomu 4 růžovky.
    Z ostatních tajemniček z akcí přibyly další mravenci, manta a úhoř, havýš se nepovedl, ale jednoho už jsem měla.
    Zakoupila jsem 5 chlívků na kudlanku, ale budu si muset počkat na jindy.
    Jsem s výsledky velmi spokojená, možná ještě pošlu nějaký vláček bez urychlování, ale nebaví mě stále dokola hledat, co poslat. Kdybych se aspoň po naplnění jedné pozice vrátila do vybraných chlívků, ale vždy to skočí zpět do všeho a zase musím třídit.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak na farmičce konečně něco růžového, pejři a chamíci :inlove: ještě čekají 4 tajemna, ale i to červené potěší, protože ostatní bylo vesměs do červena.


    [​IMG] ..... [​IMG]

    .



     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak mně se to nějak zaseklo na červených jezevcích 3), kamzík č.2x, a ještě č.červenky(3)na Baha zatím jen klapky na uši (3)jiné mi nechodí, nevadí, tak je pošlu zas jindy do vláčku, gratulka všem růžovkářům čehokoli. Ještě jedna veliká radost konečně jednou za tu dobu co hraji, vypadla z nové tajemničky kudlanka halelujá..
     
    Naposledy upraveno: 8/2/20
  12. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ke třem tiki dílnám přibyl gel,jsem nadmíru spokojená,končím,už se budu těšit na další vlak ;)
     
    -migos- a evainfo tohle ocenili.
  13. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Nová gelová továrna se mi zatím úspěšně vyhýbá. Zatím jenom bublinková a na kužele. Na farmě potěšil červený jezevec. Takže jedeme dále, dokud to jde :))). Žlutých lanýžových farem mám více jak 3 tucty :)))
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne vymenili za oranž včely ktorých som mal neúrekom až 105 a ešte som sa ich nezbavil.Vyliahli sa mi ružovky myši,kone a červený kamzík a červený sokol,gél a ostatné čo som mal.Ešte by sa hodil červený jazvec tak posielam vláčik za 1000-ku.Neurýchľujem koľko pošlem toľko bude a niečo zostane aj na budúce.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Za chvilku tu protihodnotu zvednou na tolik, že tam nebudu mít co dávat a nebo budu muset začít cpát do vlaku červený a růžový upgrady.
    A abych za 5 oranžových upgradů, dostal jeden žlutý, to to raději budu pomalu prodávat systému při O&D

    I tahle akce se pomalu a jistě stává nezajímavou.
    I když se pořád hezky čistí lišta.
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.No,tak mne sa stále úspešne ukrývajú červené kamzíky,dúfam padnú aspoň 1x!!! Už teraz som spokojný,ale vláčik pofičí až do konca!Tie červené stajne majú peknú grafiku a lepšie sa menia pri OaD.:)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Došla mě trpělivost, seřadila jsem stáje podle počtu v liště za 1OOO dvě výrobny, za 75O 4 oranžové chlívky. A o tom neustálém potvrzování raději pomlčím ....:)
     
  18. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Všechny žlutý jsou fuč zatím 360 vláčků z toho 15 růžovek trochu tu lištu musím pročistit tak teď se pouštím do oranžových :D:D.
     
  19. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Mě ten vláček děsně baví, ale musím se už trochu krotit, nebo mi ve stodole nic nezbude :D
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som robil v stodole inventúru a skoro ma prevalilo že mám v nej ešte 107 žltákov zberní prachového peria.Tak musím aj s nich aspoň polovicu naložiť.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.