Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (7.2. - 10.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Továrna na gel se ráno vylíhla.Tak jsem spokojená
     
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Mám senzační "podivuhodný výběh" a to žlutou stáj pandy červené.Doufám,že jsem jediná komu se to povedlo místo kudlanky.Asi ji obrečím až ji budu dávat do vláčku.Je to nejstarší vykopávka co mám a velké zklamání.Asi bych nepřežila,kdyby se vyklubal havýž,který stále není na trhu!
    Jinak z vláčku paráda - červené stáje,výrobna bublinek,továrna na gel

    LV 219
     
  3. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Byly časy, kdy vláčky vozily i superstromy. To už se asi nebude opakovat. Tenkrát se mi jich povedlo dovést 26 super stromu včetně nějakých xxl a xl, 17 zuzi stromů a 15 ultrastromů. Dnes používám jenom ty superstromy, sem tam Zuzi.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    dobre ranko
    tak vlacik vcera toho nanosil az az,spokojnost velka ,aj na farme,kde okrem cervenych chlievov boli aj ruzove-ovce,kozy,kraliky a bobry ;)
    aj na baha potesil naklad z vlacika,tovarne na gely,bublinky,tiky totemy .....
    mala ukazka z farmy [​IMG]
    a z baha [​IMG]
    spokojnost obrovska ;):):p
    tak nech sa vam dari ;) a mate tiez taku obrovsku radost z tych malovanych obrazkov :)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z kudlanky žlutá stáj na pandy červené, z vláčku samé továrny na zubní kartáčky a na farmě se červená z roháčů a jaků ,-(( zatím žádné nadšení ,-)))).
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jupííííí,krásný začátek soboty ...červení kamzíci,továrna na gel a kudlanka :D
    Jak málo stačí k radosti ;)
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak i já mám novou výrobnu.
    Vypadá to graficky nepovedené a název u mně vyvolává vzpomínky na jeden ne moc vyvedený text od třech sester!
    :p:p:p

    [​IMG]

    Tož asi tak...

     
  8. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    vláček se projel 34x na baha výsledek 1x továrna na gel a 34x na farmu a červené kamzíky nedovezl, ale v liště uklizeno ;)
     
    evainfo, -migos- a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  9. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    migos- kolik máš těch vlaků?, já ať dělám, co dělám, tak mi vlak přiveze jednu tajemničku za hodinu, urychlovat nic nemůžu, neb na to nejsou financ, za den jich přivezu maximálně 9, ale červené kamzíky taky mám, tak paráda, jinak zase samá lišta, ať se daří vám všem přijet pěkný náklad.
     
  10. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    štěstí se unavilo - přes počet barevných stájí - dílna na bezpečnostní kužely 3 krát....... hurá ...... a výrobna bublin ... kdo ví .... to štěstí se opravdu unavilo - zubní kartáčky...... třeba ještě ... gel ... se vyklube a něco k tomu
     
    Naposledy upraveno: 9/2/20
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    fany2020: Vláček mám jeden, ale už mu museli dělat generálku brzd a za chvíli bude kotel v háji ;). Taky ono vozit pořád chobotnatce, je pro techniku náročné. 8)

    [​IMG]


    Co se týká expresu, tak dle mě je to asi nej akce. Za málo peněz hodně muziky. Když si vezmu co bych musel prošlechtit, abych měl červenou-růžovou stáj nebo kolik nářadí bych musel sehnat na tolik výroben. Výhodou je že padají jen červené nebo růžové chlívky potažmo oranž/speciální výrobny. Vlaky urychluji a ten 1 FL je oproti zisku zanedbatelný. Jen by už RT mohl udělat něco s tím nakládáním, jak už se tady psalo, tak nějaké nádraží, kde by se mohlo odbavovat více vlaků najednou ;). Chápu, že je spousta hráčů, kteří do hry nechtějí-nemohou dávat reálné peníze a právě expres je dobrá možnost kde získají hodnotné věci, jen za výměnu věcí z lišty nebo za stříbrňáky.

    Přeji žádná zpoždění a jen hodné cestující. ;)


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 8/2/20
  12. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,jsem si stěžovala,že nebudu mít nikdy Tiki dílnu a ze tří nákladů,3 dílny,huráááá,mám radost,Otravní mistři sýraři ať se třesou.Tím končím,žluťáky pošetřím na další Expres xD
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som zatial tiez spokojna hlavne za ten gel o)))))) Peknu sobotu Vam prajem :)
     
  14. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ja spokojená mám novinku továrnu na gel a na farme mraveniště mám už 1 tak ted 2 stačí i když to mraveniště je asi z jiného tajemného nevím co bylo v liště hodila jsem na plochu
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  15. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Zadařilo se mám celkem 3 slovy tři Tiky dilny ...... no není to parada???? :music:
     
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) tak továrna na gel doma, hodně červených stájí, skorokudlanky na ploše.
     
  17. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Máte někdo levnější variantu na 750 do Expresu?
    2x žlutej slon(360)+4x žlutej žralok(400)=90000+72000=162000 krejcarů(760)
     
    radyn.m a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  18. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    No mně jezdí přesně podle jizdního řádu..... ale musíš do města na farmě nemáš zastávku..... naložit zbytečné stáje ,nejlépe žluté a potom za hodinu ti přiveze pokládek..... aspoň mně přivezl .....;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezkou sobotu na vlakovém nástupišti :) jsem marně vzpomínala, kdy jsem naposledy koupila balíček a že venku svítí sluníčko, oběd se ještě dělá, tak jsem si řekla, že zkusím štěstí a pár kudlanek na farmičce bych zvládla vykrmit :p
    No přestože jsem si vzala lupu, další kudlanka kromě základní v balíčku nebyla a ráda opět zase zapomenu na nějaké balíčky xD
    Abych nebyla nevděčná, tak manty a úhořci mě udělali docela radost :p jen jim najít volné místo.


    [​IMG]

    I vláček docela zabodoval, takže spokojenost a ještě mám nasazenou další celou plochu tajemných na baha. Teď otázka kam všechny výrobny nacpat ... to chce další velkokapaciťák, neli dva xD a na farmičce bylo taky z každého zvířátka několik červených - Jaka, červenky, roháče, kamzíky a jezevce, jen růžovka nebyla tentokrát žádná. Ještě je jedna plná plocha tajemných, tím tuto akcičku končím, naplním hangáry rychle novinkami, než přijde další akce a všechno se bude rušit xD :p
    Tak držím palečky na to, co si přejete získat ;)



    [​IMG]

     
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra


    Zdravím, levnější nemám, za to rychlejší ano. Ono ještě přitom všem dávat více druhů zvířat, to se mi opravdu nechce. Až budu posílat vlaky se 750 protihodnoty, tak budu nakládat 6 žlutých opiček 780PH/180tisíc krejcarů. To bude ve vlaku bordel :p.

    Také jsem koupil balíček jistoty, ale zatím je v liště. A po příspěvku od evainfo, se mi tajemno na plochu moc dávat nechce. :eek:


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 8/2/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.