Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (7.2. - 10.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dencice

    dencice Stálice fóra

    ahoj, asi jsem slepá,ale vlak nějak nefunguje, asi nějaká chybka, nevíte??
     
  2. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Určitě je s Expresem vše ok.
     
  3. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj dencice,

    zkus restartovat hru tlačítkem F5, pokud jsi si hru otevřela před 14 hodinou - tedy před začátkem akce - a také vyčistit prohlížeč - Vše pro bezproblémový chod hry. Vláček funguje naprosto normálně a bez problémů.
    Natali
     
  4. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Koupil si někdo podivuhodný Baharama výběh?Má někdo kudlanku ?Děkuji
     
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    A ejhle co jsem našel v liště za vykopávky. ;)

    [​IMG]
     
    evainfo, k.vitek a -migos- tohle ocenili.
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    -migos-mám úplně jiné hodnoty BZ;)při vkládání do vláčku
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  7. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    čauves máte nějakou dobrou kombinaci u vlaku ? pošlete holoubka děkuji
     
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    modro.ocko22: Těchto asi 200 výroben už odjelo, teď to právě živím těma slonama ;).

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jsem si koupil, ale ještě je na ploše, urychlovat nebudu ,-))
     
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Vláčku díky za továrnu na gel a to hned z 1.TS.Jinak červená stáj ropucha.zatím dobrý,snad to nezakřiknu.
    další - červené hnízdo pro roháče, JEN TAK DÁL
    pokračujeme : výroba bublinek,červená stáj jezevec
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chce mi RT namluvit,že odesílání vlaku za FL nejde uskutečnit na podobným principu jako nakupování beden u Marigolda?!? :p Akce již běží několik let a za celou dobu akorát dokázali "vylepšit" protihodnotu potřebnou do vláčku!:p Fakt vopruz!:eek:
     
  12. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    Mám kudlanku, koupila jsem 2x. To jde.:D
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jeee, ja teprve poslala 1.vlacek :-D holt, posledni den na svahu v Tatrach a celkem pekne pocasi.
    Tolik FL na urychleni nemam, tak co ze zlutych bobru, zlutych lanyzovych vyroben a zlutych prachovych peri a zlutych ...nevim uz ceho :-o poslu, to poslu
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
  14. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    Taky chci Tiki totemy ...snad motyka spusti a panbůh dopustí a konečně jí získam vyčístím si trochu staje od těch žlutých a zbytečných stájí a dílen , mam toho na hodně nákladu do vláčku .....
     
  15. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Koupil jsem tři výběhy jako vždy a ejhle... snad poprvé se na mě usmálo štěstí a kudlanka je tu!!!! Vláček odesílám poctivě, ale ještě jsem neměl čas podívat se co tam vlastně je....
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Rychlík asi odstavím,nebo budu příště remcat,že mám spousty červ,roháčů a červenek.Když jsem snížila stavy žl. výroben a stájí ,zjistila jsem,že mám přes 200 oranž pštrosů :(xDSkorokudlanky ještě chvilku rostou ale vzhledem k tomu že mám skoro vždy velké nic ,nemám ani havýše, nedoufám v milé překvápko.
    Z 15 kousků jen lištovky,tak i Baha bude bez novinky>:(
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Kudlanka se zatím nevylíhla,místo toho mám během týdne už třetí mraveniště :sleepy: doufám,že mne do příštího darování celou nepoštípají :D
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Červené jaky a červený jazvec,toho som ešte nemal,zatiaľ spokojnosť. [​IMG].

    k.vitek - dúfam,že si si Tatry užila?;)
     
  19. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    takže na bahe odomknuté tajomné a to 3xTIKITotem, 3x kefka, 2x arašidové maslo, 1xkužeľ a 1xbublinky - teším sa hlavne tikitotemu ten som ešte nemala, ale na farme som z 10 tajných dostala 9 červených a 1 ružovú stajňu takže nič extra, všetko to boli urýchlené za 1 fl. tak a teraz už len bez zrýchľovania tak uvidím čo z toho bude, dobrú noc všetkým a nech máte aj vy šťastie
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Z 5 ti Tajemných kudlanka není,
    Z vláčku: přijely gely - radost.... teď ještě ty červené jezevce a kamzíky získat a jsem spokojený tvor.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.