Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (7.2. - 10.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    dingičko - ahoj, až bude OaD tak se připomeň, pošlu ti bublinky. Příjemnou hru. Gely dorazily 2x a kamzík červený zatím 1x, teď jsem dala na divokou louku posledních 9 chlévů z vláčku. To ráno bude radosti.

    edit: kamzík červený 1x, ropuchy, páv, husa, červenky a růžové ovečky. Ze včerejšího vrhu růžový králíci navíc.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/20
  2. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Posledni Expres me privezl 3. bublinky,mam na vymnenu.Tem co budou otevirat preji radost z prekvapeni
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Radost z překvapení nebyla,poslední 2 stáje opět červený jezevec,ani jedna růžovka,ale aspoň 3x gel a po jednom výroba kartáčků a totem.Ráda se červených žab,koně,psa,kamzíků atd zbavím,tak se ozvětě kdo mám zájem.

    LV 219

    Já bych se teda přihlásila o jeden,díky

    *** sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/2/20
    burds tohle ocenil(a).
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Vláček je bezva, o tom není žádná! Ale na ty růžovky byl hodně skoupý - zato mám 24 červených červenek, 23 jaků, 22 ropuch...příště asi budu házet do vláčku červené chlívky:D:D:D No ale určitě mám v liště raděj jeden červený chlívek než třeba 10 žlutých výroben, které jednak nikdo nechce při výměnách a ani jsem je nikdy nevytahovala na plochu.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No nééé, poslední tajemno a červený kamzík. Jen jezevec někde spí a gelu se nechtělo, jiných továren a výroben dost a dost ,-))).
    Edit: berkaK. to bych nerad ,-))) ještě teď dost fičí a mete se sníh, nasadím čapku, ale co potom? ,-))) plešku ještě nemám. Tak si gel koupím na trhu ,-).
     
    Naposledy upraveno: 11/2/20
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nebooj,gel na vlasy bude,přeci nebudeš chodit " rozvrkočený " ,obzvlášť po včerejším větříku ;)
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pitrý no vidíš...
    Když se daří tak se daří!
    Člověk by nikdy neměl ztrácet naději.
    A neb-bez urážky: "Štěstí chodí dokola... "
    Víš co já strávil čekání u toho kola než si nějaké to štěstíčko uráčí přisednout?
    :)
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Tak ja som konečne dostal aj jazveca ale naviac mi padali červienky,ropuchy,jaky.Z ružoviek ovce,kone a 2 x včely.Na Baha 2 x gély,kužele a červené kefky na tesáky.
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ahojte, ráno nešel internet, pokus nalogovat se přes hot-spot nevyšel, bo signál lítal hore-dole ze 4G na E a prostě to NTB neutáhlo, nu což, zaklapla jsem NTB a odfičela do HK, kde jsem sice sehnala vše až na povinné ručení, kdy bylo velmi těžké zachovat dekórum a paní bych nejradši dala pár facek... auto jsem pojistila přes internet a o 55% levněji... baba pitomá blonďatá. Fuj ta mi hnula žlučí...
    K tajemkám, přihopkal konečně červený kamzík, přilezl druhý červený jezevec a přiletěly růžové vrány, další 4 výběhy budou za 2:40... v liště jich je ještě 9....
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Tak nakonec z růžovek myši,bobry,kozy a světe div se 7x gel
     
  11. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Za mě je palec na horu zbavil jsem se harampádí za něco užitnějšího z 480 vláčků 29 růžovek, 11 gelů 13 bublinek a červených nepočítám :):).
     
  12. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    dílny všechny, červených taky dost, kudlanka se mi vyhnula, snad příště ....
     
    evainfo, maminka78 a kytka50 tohle ocenili.
  13. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Ahoj všichni, asi mi něco uniklo, o jakých gelech se tady píše? Já nic takového nemám.
     
  14. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj matýsek1991,

    Továrna na gel na vlasy se dal získat v akci Farmářský expres, která skončila včera ;)
     
  15. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Děkuji za informaci, získala jsem vše nemožné ale gel žádný.
     
  16. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak tady se mi gel vyhnul obloukem,klapek na uši spousta,ale přibyla další tiki dílna,takže spokojenost ;)
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Ešte mám na ploche posledné dve tajomná,ale žiadna ružová stajňa nepadla:(.Chrobáky,jaky,nejaký jazvec a aj jeden kamzík,no a mal som aj niečo do lišty:).Výrobne mám od každej,takže spokojnosť.;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  18. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    mám dva, jde poslat - asi při výměně, že - pošlete holuba
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -bobča- půjde a možná, ale až po 4 měsících, co bude ve hře.
    Tak mi přilezl další jezevec a přilétly růžové včelky... :)
     
  20. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Tak neviem či som jediný čo nezískal novinku,ale na farme (mal som ich menej) max. červené stajne, ružová ani jedna, väčšinou červienky, jak, 1x roháče a na baharame: 8x bykiny, 12x arašidové maslo,1x tiky-totem, 3x výr. kužeľov, 6x bubliny, 6x kefka a 6x slúchadlá.
    Z toho plynie že budúci expres budem mať 100% šťastie na novinky !!!! (pevne verím).

    Edit : ak by sa niekto zľutoval a pri OaD mal záujem gél za niečo vymeniť bolo by to super !! (napíšte poštou).
     
    Naposledy upraveno: 12/2/20
    Peto121, kiki2305 a -migos- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.