Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (6.5. - 9.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zuzkaf

    zuzkaf Rádoby autor

    Tak u mě štěstí nebylo.Do vláčku jsem dala všechny červené netopýry a různé chlívky z tajemných a vraceli se mi jen oranžové chlívky a jedna parfumérie,takže všechno je v liště :( A na baha jsem si koupila jen dva chlívky a z toho jsem měla továrnu na jídelní hůlky a mám radost z plamenáků,alespon něco ;)
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak dnes jsem odtajnila dovážku z vlaku...... no zas šup s tím do depa zpět. Kdyby měl někdo zájem o holuba, čápa, žábu......nezištně věnuju. Stále mi chybí vydra a jezevec. PS: Pajdo stále platí tvoje nabídka, že při OaD věnuješ? Jestli jo tak děkuju a těším se a jestli ne, tak se nic neděje. Na Baha dobrý, novinky mám všechny a pandy červené 5x. Z 20 koupených stájí byla s 11 stájemi absolutní spokojenost, byly novinky, růžové i červené. Ale vydra a jezevec stále nic. Všem přeju pěkný den.
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    jsem chtěla rozhýbat trh a pár plameňáků, tygrů a mravenečníků s pandama prodat ... jako za 2900 za kus? se zase někdo zbláznil asi... tak se nedivím, že jsou šedí a šedí evidentně dlouho zůstanou... škoda.

    BTW expers - za 750 jsem vyzobala co se dalo a pak posilala jen za 500, z toho padaly ruzovky :)
     
    njklmn, Janké861 a kiki2305 tohle ocenili.
  4. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Tak všem úspěšným přeji, že jim to vyšlo, já sama jsem hodně zklamaná, z vlaku jsem chtěla jen vydry, ale ty přes spoustu pokusů nevyšly, padaly jen upgrady žluté čí oranžové, většinou mám lepší v liště, takže nic.
    A po baha TS definitivně přestávám nakupovat TS ať stáje či stromy, už jsem se rozhodla dříve, ale teď jsem to nevydržela a moc toho lituji - ze Stomboly z devíti pokusů byl nejlepší výsledek střední strom, chyběl mi jen jeden vzácný, ale ten nepadl žádný a z deseti Baha stájí jednou tygři a jinak samé opice čí pandy.
    Takže to beru jako poučení, že se mám držet původního rozhodnutí a na akce s TS už nebudu plýtvat s floreny.
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  5. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Ahojky,blahopřeji všem co něco získali..tak úplný propadák to nebyl.Zbavila jsem se spousty nepotřebného a získala růžový kravín,růžové ryby,vydru,ledňáčka,parfumerii,losí podium,labuť,pásovce(vše po jednom kuse)a hodně oranžových..žluté putovaly zpět do vláčku,takže spokojenost..tuto akci bych vítala častěji a ještě ve verzi obr stromů;)
     
  6. šmoula0707

    šmoula0707 Zelenáč fóra

    Ahoj,moc jsem toho do vláčku neměla,ale z toho mála pro mě velký uspěch..2x pásovec,2x labuť,vydra,ledňáček,růžové ryby a pár oranžových chlívků:D a ještě jsem dostala za čepičku floreny zpět,tak bude na pomocníky
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  7. Shrekin

    Shrekin Pisálek fóra

    Ahoj,tak mě vláček přivezl maskovací obchod,růžové krůty,2x ledňáčka,pásovce,vydru,4x želvu a samozřejmě spoustu oranžového,což se bude hodit při rychlém nahromadění zvířátek;)
     
    njklmn a Xenie6161 tohle ocenili.
  8. -lyra1-

    -lyra1- Zelenáč fóra

    Já jsme celkem spokojená s vláčkem, podařilo se mi získat všechny chybějící dílny i vydry mi tam padly, takže už jen ten jezevec a mám splněno:)
    Na baha jsem něco koupila a kupodivu i štěstí jsem měla, chybí mi jen pandy červené, ale za to mám dost lenochodů clasic++ :)
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  9. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    nápis vracíme vám 4 floreny za čepičku mě překvapil - 4 fl nestála..., ale abych nebyla od věci, jsem spokojená koupila jsem 4x5chlévů na baha, každá 5-ice jedno nové zvířátko a v poslední 2, takže naprostá spokojenost, vláček byl lepší chyběla mi jenom vydra a teď mám 3, lišta uklizena a můžeme vesele skladovat na příští vlak, doufám jen, že nebudeme čekat tak dlouho....
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  10. evik_1

    evik_1 Zelenáč fóra

    Tak večer po odtajnění se moc radosti nekonalo. Parfumérii, kterou jsem si nejvíc přála, nepadla. A ani vydry. Nějak si mě oblíbili oranžoví osli. Ale abych nebyla nevděčná, tak snad po roce mi vypadl růžový chlívek- včely. Tak kdyby při přístím OaD šla vyměnit parfumerie, tak nabízím textilní mlýn :)
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Treti porce je slusna, ale od vseho mam lepsi barvu nebo dost stejnych :
    kone ruzove, husa oranzova, lednacek, pasovec 2*, ovcin ruzovy, prase cervene, kotlarna oranzova, syrarna oranzova, vcelin oranzovy, pstros oranzovy...
    Takze cil byl splnen, vydra prisla... a par ruzovek/cervenych taky, ty oranzovy se budou urcite hodit az bude potreba masny produkty :)
     
    tydýtková a njklmn tohle ocenili.
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Díky RT za vláček. Zbavil jsem se nepotřebných věcí v liště a s výsledkem jsem celkem spokojen. Nepočítal jsem to, ale odeslal jsem minimálně 30 vlaků a zisk je slušný. Vidím to tak, že vláček je mnohokrát lepší, než jakékoli TS. Nebudu psát, co jsem vše získal->vím, jak mne irituje, když se nedaří a hráči se zde chlubí.
    PS. Akci bych bral jako zadostiučinění za hromadu "zbytečností" z kola neštěstí a tajemných stájí;)
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak konečný počet vyder z cca 50 expresů - dost :D(taky nechcu dráždit), pásovců asi 11 o_O, jedna labuť, tři nanuky.... Potěšila trochu oranžová sýrárna a možná maličko oranž koi kapři a paletárna (jsem skromná :p). Dvakrát jsem se svezla první třídou a obdržela oranž šperky a mývalí masky :)
    Nakonec dorazila i jedna růžovka - nooooo_O, slepice to byly :eek: Chjo :(
    Červená se nekonala vůbec, žluté výrobny jsem sáčkovala kvapem zpátky.
    Na Bahošce růžové pandy a bloudi, novinky nakonec taky všechny (po dlouhém a urputném boji), a nějaké ty zlaté chlívky taky padly. Takže spokojenost ;) Doufám, že se ještě letos vláčkem povozíme :inlove:
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak farmářský expres také mne potěšil, jako první byli růžoví bobři, potom přibyli růžová prasátka a růžové ovečky. Červené netopýří guáno, parfumerie a 2, labuťky, ale bohužel vydřiček jsem se nedočkala. Ale tak je třeba vyměním, až půjdou obchodovat. Na baha jsem byla velmi spokojena...všechny novinky se povely a to jsem měla 15 chlívků. Také se těším, že expres ještě přijede. Pěkný den a poděkování RT za pěknou akci!!! ;););)
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Poslední náklad odkryt a parfumerie nikde.
    To sice naštve, ale tak to prostě je no.
     
  16. beruska31

    beruska31 Pisálek fóra

    Z expresu co ma potesilo bolo 2x losie podium. A posledne co som odkryla bola az dnes bola to parfumeria co ma ani nenapadlo ze ziskam :D:D:D
     
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Vláček byl bezva, poslala jsem cca 80 nákladů, vyčistila lištu od žlutých stájí, ubylo mi nářadí a přijely mi odhadem ze 3/5 stáje, které měly o dost větší hodnotu, včetně 4 růžovek (koně, koně, pštrosi, kozy). Jediné co jsem vyhlížela byl los, a ten nepřijel. I tak jsem vážně spokojená. Díky!
    A na Baha jsem koupila napřed 10 chlívků, tam nebyla žádná novinka, pak 15 ve kterých byly zase všechny, některé po dvou, takže jsem pak ještě nenažraná pustila chlup, a koupila po jednom dalších 5 (3 novinky).
    Takže to bylo celé super !
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, je dobře, že jste byli téměř všichni spokojeni a můžeme se všichni těšit na příště, až zase přijede vláček na farmu.
    Všem pohodovou hru danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.