Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (6.5. - 9.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    no škoda vyder jsem se nedočkal z 28 nákladů žádné třeba příště ale text. mlýnů mám navíc dost
     
  2. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Za mě pěkná akcička - poslala jsem pryč přebytečné holubníky a čapí hnízda + žluté netopýry, doplněné slepičkami a dočkala jsem se konečně labutí (hned 3 x) a dokonce i vyder (2 x) :)
     
  3. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak já jsem tentokrát moc spokojená. Koupila jsem 1 balíček s mravenečníkem a vylíhli se ještě 2 mravenečníci, 3 tygříci, 2 plameňáci a 2 červené pandy. Z vláčku přistál textilní mlýn, který jsem moc chtěla.
     
  4. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj akce celkem super ,tedy chlívky na Baha a vláček expresáček,farma jen retro chlívky,ale celkem dohromady suma sumárúm lepší než bylo Stromboly
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Ahojte,
    mám tu aj ja malú ukážku tajomných nákladov, vláčik bol skvelý, porobila som si "porádky" v lište, získala veľa hodnotných chlievov, super akcička to bola , ďakujem za ňu ;).

    [​IMG]
     
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Vláček dobrý - ubylo pár věcí z lišty. Zkusila jsem velký - a byl tam textilní mlýn. Pak mi došlo, že tam budou jen speciální výrobny, které už mám. Tak pak už jsem jela jen na malé kvůli vydře, ale ta nepřišla. Z růžových jen krůtník. Pár oranžových výběhů a výroben a pak labutě, ledňáčci a želvy, které už také mám. Jak v TS a TCH tak ve vlaku se mi štěstí vyhýbá.
     
  7. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Hurááááá,mám vydry!!!!!:DA další vydry!!!!!xD
     
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Po dlouhé době jsem nakoupila i floreny,ale jen skromně.Nakonec krom tygrů mám všechny ostatní nové baha chlívky + 2x červené opice,anakondy,opice a lenochody c++. O jezevce jsem se po propadáku 3 stájí už nepokoušela.

    A vláček mě velmi bavil.Přivezl 2 labuťky i vydřičku,pásovce,ledňáčka,růž.prasátka a kozenky a taky něco červeného ,ovšem i další brak,který jsem nestihla už otočit.Ale nevadí,budu ho teď klidně zas chvilku střádat,co kdyby...
    Bylo to velmi milé rozptýlení a hlavně zábava, a teď zas do kruté farmářské reality... ;)
     
  9. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Ahojky, tak já jsem spokojená. Na baha všechny novinky, dohromady koupeno asi 15 stájí. Dokonce na mě vykoukly růžové pandy a na růžovky já nemám štěstí, takže paráda. A z vláčku jsem měla losí pódium, maskovací obchod 3x a textilní mlýn 2x, tyhle výrobny jsem neměla:inlove: Takže za mě palec nahoru :D
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem nadšencům ;) obě akcičky vážně povedené a jsem přesvědčená, že i výnosné pro RT. Jsem koupila jen jednu jistotu, ale ještě dokupovala po trochách další tajemničky a určitě se nechal každý zlákat, při takových výsledcích :p. Z vláčku jsem ještě před koncem získala parfumerii, další vydru a labuť :D, tak palec nahoru a snad se to časem nepokazí.
     
  11. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Vláček mi přivezl 2x labuťky,ty jsem neměla,oranž sovy,na baha jsem koupila jednu tajemnici a vylezl z ní mravenečník,takže spokojenost.Mohl by být vláček i na stromy,za odměnu by mohla být třeba oskeruše,jalovec nebo strom s kozím mlékem,když nechtějí dát obrstrom s SH.To by taky nebylo špatné:DTak dobrou noc,už mi začal Kriminalista;)
     
  12. silviec

    silviec Mistr fóra

    Tak nam vlacek dojel, růžovky asi ztratily na sile, ale hlavne když je radost, mela jsem malo casu. ale diky susede co je stále rada na lyzich)) jsem to dohnala, spokojenost, padlo celkem ok, jen se tak smeji , když si RT říká, tak jim tam poslem vic tech růžovek at porad neremcaji)))), a mohou si dat do reportu úkol splnen , zaplatili za malovánky))), ale o tom je vydelavani a uspesny obchod))), spokojenost na obou stranách, nez jen akce kup SK, SH...., takto davame dobrovolne)))))) , vlacek casteji ci stále by mohl byt))), o vydry a labute , kdo potřebuje si v OD napiste , brou))))
     
    Naposledy upraveno: 9/5/16
  13. papulice

    papulice Veterán fóra

    tedy když to tu čtu mám akorát vztek,poslala jsem vlaků hodně mooooc a nepřivezli vůbec nic zajímavěho,co odkliknutí to lednáčci a jinak krom toho nic moc,jak je to tedy nastavené když někomu přiveze vlak labutě a vydry i několikrát,mělo by to být aspoň trochu spravedlivé,už opravdu mě hra nebaví,když není vidět nějaký výsledek i veškerý elán odchází a ta obrovská čísla pro postup do dalšího lvl jsou také nějak divně nastavená,kámoška má úplně jiné počty a o hodně nižší,to má člověk po chuti fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:
     
    Janina0971 a stefanyp tohle ocenili.
  14. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak tajemné odtajněny a ze tří pokusů dvakrát úspěch - Perla dala obydlí pro skunka - super, to jsem neměla :) a Opál dal jednou losí ohradu - tu jsem také neměla a podruhé bohužel motýly, které už mám, ale nevadí. Po této akci mám několik nových výběhů a skoro nic mě to nestálo. Super akce! Jsem spokojena! ;)

    PS: Ještě by to chtělo obydlí pro myš - ideálně zelené, ale to jaksi zatím není v nabídce, tak snad pro mě něco takového vymyslí. xD
     
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj papulice,
    počty BZ do postupu jsou na všech farmách stejně. S každým navýšením levelu se zvyšuje i potřebné množství BZ. Pokud má kamarádka nižší lvl, má tím pádem i menší potřebu BZ do postupu.
     
    jana563 a evainfo tohle ocenili.
  16. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Ahoj všem. Tak při odtajnění posledního nákladu z vláčku konečně se objevila labuť a tak jsem moc ráda. Je jediná kterou mám, ale hlavně že je. Vydry snad budou příště. Úkol v družstvu počká. Mějte se ahoj. N.
     
    skalara.v a kiki2305 tohle ocenili.
  17. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Poslední tajemno na baha-lenochody Classic.
    A vláček dovezl oranž. psy 2x, vydru, a růžové myšky.
    Není tu ten vlak ještě?
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  18. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, i já se asi pochlubím....jen tím lepším...3x labuť, 1x vydra....pásovec,ledňáčky,želva...růžový králík a růžový chameleon. A na baha mě teda dostala výrobna arašídového másla za 15 florenů,kterou si snadno můžu postavit, jinak mám mravenečníka a pandu červenou...ostatní slon c++,papouch c+,lenoch c+....prahnu po jezevci...kdyby někdo měl navíc, můžete mi dát vědět:)
     
    romanafa tohle ocenil(a).
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Panda červená byl můj dosud nejdražší chlívek, ale zadařila se, mám radost. Ostatní taj.chlívky na bahamu ve větším počtu, tak se bude plnit úkol jedna radost :music:
     
  20. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,tak já mám velkou radost,protože mi padl z vláčku na poslední chvíli textilní mlýn,ten jsem dosud žádný nevlastnila a je můj první,jinak mi padaly hlavně oranž chlívky,ale i jednu vydřičku mi přivezl a z té mám taky radost:)
     
    kiki2305, kačenka5 a Janké861 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.